ДОБРИЧки майки - ЗАЕДНО ЗА ДЕЦАТА

  • 20 601
  • 743
  •   1
Отговори
  • Добрич
  • Мнения: 958
Ето, това е новата работна тема, в която ще обсъждаме всички проблеми по организацията и осъществяването на Благотворителния Коледен Базар в нашия град.

Сполука и успех на всички!  bouquet

Коледен благотворителен базар
на
Движение "Заедно за децата" (Добричките майки),
съвместно със
Сдружение ”Св. Мина”


Дати: от 12.11.2007 до 15.12.2007 г.

Място: фоайето на Младежки дом Добрич, а при хубаво време пред сградата на Младежки дом

Цел: Подпомагане на  ДОВДЛРГ „Дъга” - гр. Добрич (80 % от средствата от базара са предназначени за тях),  останалите 20% са за децата от Сдружение "Св. Мина".


Краен срок за събиране на продукцията за базара:

 - за живущите в Добрич - 07.12.2007
 - за желаещите да се включат от други градове /пощенски пратки/ - 06.12.2007


Моля, постарайте се да опаковате красиво и естетично продукцията, за да бъде лесно продаваема, както и да определите препоръчителна цена на всяко изработено от вас изделие, имайки предвид разходите за материали и труд.     


Моля, всички желаещи, от другите градове или тези мами, които не пишат в темата, които искат да участват с продукция на базара, да се свържат чрез лични съобщения с организаторите на мероприятието:
1. krasotinka
2. kadrokosa
3. kemi



Това е банерът, чийто линк води към тази тема:


Всеки желаещ може да си го сложи в профила, като копира следния
Код:
[url=http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=241185.0]
[/url]

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 16:56 от kemi

# 1
  • Мнения: 166
Ей Креми браво постарала си се да изглежда първата страница хубава.

# 2
  • Мнения: 2 821
Добрееее
Сега по същество
Среща: Сряда - бистро"Сплендид" - 18.30 часа
Разбира се това е само предложение...давайте мнения.

# 3
  • Мнения: 3 810
не знам има ли място за мен тук, но ако не друго- ще зяпам Rolling Eyes
кеми  bouquet

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 958
Има място за всички   Hug

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Kemi, чудесна темичка!

не знам има ли място за мен тук, но ако не друго- ще зяпам Rolling Eyes
кеми  bouquet

Задължително!!!
Аз се надявам, много, и Амарена да се върне тук!

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Кеми, мерси много за темата и оформлението!   bouquet
Мими, не разбирам защо си мислиш, че няма място за кого и да било? Нищо ново не се е случило, просто отворихме нова тема и продължаваме напред!
Всички са добре дошли, само ще помоля без грубости, заяждания, нападки и намеци пред цялата аудитория! Който има някакви претенции към някого, да ги изложи на ЛС! Нека не стряскаме хората, които просто надникват или имат желание да помогнат!  Peace

Къде е Сплендид?

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 22:11 от kadrokosa

# 7
  • Мнения: 531
и аз съм тук

# 8
# 9
  • Мнения: 3 810
с поне 1 по- малко сме вече и то не без кой да е...
Аз лично го изживявам много, защото историята се повтаря болезнено. Никой не казва: спри, осъзнай се! Макарче всички си го мислят. Confused Естествено виновника гледа сеир. А набедения бива изтикан.
Предупреждавам, че няма да преживея още една подобна случка.
Изказвания от сорта след дъжд качулка са нелепи.
Вече не знам как и с какво участвам, но държа да съм в течение на нещата, това е условието за участието ми!
За среща знаете че до последния момент нищо не мога да кажа(и то не защото съм несериозна Rolling Eyes), но бих искала да присъствам за да видя и чуя.
От тук нещата ще са 2 пъти по- трудни. А ние сме в началото. Успех на начинанието! Tired

# 10
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 518
На гърба на Таралежките, срещу бившата ДСК.

# 11
  • Мнения: 167
абе девойки кога се преместихте тук, че не разбрах и си пиша в старата тема лиричните проблясъци ooooh!Много се надявам Амаренка да ги е прочела и да се присъедини и тук.
Всъщност няма никакво място за лоши емоции-все пак идва Коледа и тогава всеки трябва да покаже най-доброто на което е способен.лично аз приемам смелото откровение на Арчелка, защото е честно като позиция и в този смисъл не бих се обидилаако беше адресирано до мен, защото е по-важно какво добро мога да направя, а не какдво лошо. Още веднъж казвам-не заделяйте пари за Св.Мина"-кампанията ни да е за ИЗОСТАВЕНИТЕ ОТ РОДИТЕЛИТЕ СИ ДЕЦА!!! прегръдки  на всички"
Спинки -спешъли фор ю  bouquet

# 12
  • Мнения: 167
забравих да кажа-съобщенията в медиите ще са безплатни-първо защото са ми колеги и второ защото ще го пратя като новина с молба за ежедневен тираж защото е благотворителна работа
айде лека!

# 13
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 518
Kраси, тенкс. Grinning
Новината за безплатната реклама е много добра. А на какво ще изложим стоката? Някакви масички ще има в Мл. дом ли?

# 14
  • Мнения: 377
запис!за следя ако мога с нещо да съм полезна ще се включвам!
Поздравиления за темичката Кеми!

Общи условия

Активация на акаунт