Пластмасови или стъклени шишета?

  • 2 863
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
и какви са аргументите за и против едните и другите

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 525
За какво?
Ако,е за вода или АМ не съм имала такава дилема!
Пластмасови  Peace

# 2
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Погледнете тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233992.0
 Аз лично използвах за синът ми стъклени шишета, въпреки, че не може да се отрече са доста по неудобни от пластмасовите.Струваше ми се, че стъкленото шише по добре се измива,стерелизира и тн., а и няма ''дъх''.СКъсвахме се да купуваме шишета,защото често се пукаха като стерелизирах,на 4 -5 месеца, малчо започна да ги хвърля и се чупеха, но определено съм доволна от избора си, а именно - стъклени шишета Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 4 397
Пластмасови по леки и по удобно, а  бебка като почне да си ги държи сама и да падне и да се удари е по добрия вариант, лесно се захабяват, но пък аз съм луда на такава тема и само чакам да се захаби и тичам за ново  Mr. Green

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 21:20 от kimba77

# 4
  • Мнения: 27 524
Пластамсови. По-леки и по-удобни. Сменям ги, като се издраскат. Иначе съм чела темите за вредата. Всъщност не знам да съм прочела тема за нещо полезно да има. И тъй като засега не искам да ида да се гръмна поради лиспи на алтернатива, а и не ми се ходи в пещера да хрупам ядки и плодове, се примирявам и не се замислям толкова  Sunglasses

# 5
  • София
  • Мнения: 17 591
Пластмасовите не се чупят.

# 6
  • Мнения: 337
Пластмасови

# 7
  • Мнения: 40
Тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233992.0, направо ме изуми. Нямах представа че едни от лидерите на пазара предлагат опасни за бебчетата продукти. Ужасно е! Направо са за  #2gunfire

# 8
  • Мнения: 7 723
Стъклени, докато детето е малко и не може да си ги държи самичко.
Моите деца, откакто започнаха да си държат сами шишетата-
минах изцяло на пластмасови- много се улесних с тях Grinning

# 9
  • Мнения: 2 587
Пластмасови.По-леки са и може детето само да си ги разнася без опастност да го изпусне и счупи.

# 10
  • Мнения: 4 111
По принцип съм за стъклените, но са тежки.  Confused
Ползваме пластмасови и често ги сменям.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Мъжа ми беше купил комплект на Авент и реших да го ползвам. Плюс е за мен, че не се чупят. Минус-захабяват се и изглеждат все едно са ползвани с години.

# 12
  • Мнения: 2 677
Пластмасови.
Използвам точно Авент и за една година изобщо не са мръднали, нито са се захабили. Сменям само бибероните.

# 13
  • някъде
  • Мнения: 4 955
пластмасови  Peace
Пластмасови.
Използвам точно Авент и за една година изобщо не са мръднали, нито са се захабили. Сменям само бибероните.

и моето се захаби, но от многото преваряване в началото Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 4 451
Аз избрах пластмасови. Мотивът ми беше, че когато бебето хвърли шишето, няма опасност то да се счупи и съответно нарани.

Общи условия

Активация на акаунт