Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

Sofia

Извинявайте за тъпия въпрос, но знаете ли някъде да се организират курсове по гримиране.

Не за гримьорки, а за такива като мен, дето не могат очна линия да си сложат или едни сенки като хората?
Цитирай

USA, Steak State

Мога да те заведа на грмиране в нашия зонален офис в Ейвън,другата седмица ако искаш.......
Цитирай

в мъжки прегръдки

А защо не си спретнем тук една тема за уроци по гримиране?
Цитирай

USA, Steak State

Много трудно се обясява как се гримира,докато като се покаже е по-лесно
Цитирай

София

И аз искам да се науча по-добре да се гримирам.
Цитирай

София

Страхотна идея. Обожавам да се гримирам и експериментирам. Може с нещичко и аз да помогна, пък и да се науча Hug
Цитирай

Sofia

Виж тук www.tinohair.com  В салон Тино освен курсове за професионални гримьори, има и такива как да се научиш сам да се гримираш, ако не се лъжа еднодневни. Най добре провери по тел. 0898 58 58 57 Тино
Цитирай

Който иска нека эаповяда в темичката эа грим Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239230.0
Цитирай

Sofia

Мога да те заведа на грмиране в нашия зонален офис в Ейвън,другата седмица ако искаш.......

Искам!!! Стига да е в удобно време, с най-голямо удоволствие Hug
Цитирай

USA, Steak State

Искам!!! Стига да е в удобно време, с най-голямо удоволствие Hug

Пиши ми на лична скайп или icq
Цитирай

Sofia

Виж тук www.tinohair.com  В салон Тино освен курсове за професионални гримьори, има и такива как да се научиш сам да се гримираш, ако не се лъжа еднодневни. Най добре провери по тел. 0898 58 58 57 Тино

Ще се обадя, защото в сайта не видях такова предложение.
Цитирай

СОФИЯ

Интересна тема!

Ще се обадя, защото в сайта не видях такова предложение.
Има, но са за професионални
Цитирай

Sofia

В Салон Тино със сигурност освен професионални курсове за грим има и курс как да гримираш себе си.
Цитирай

в долината на детският смях

Аз се гримирам от 15годишна непрекъснато.Мисля, че доста добре се справям, много съм експериментирала,намерила съм това което отива на моето лице.Мисля, че всеки, трябва да пробва различен грим, според неговото лице, характера му, настроението му, за да разбере кое му най-отива,  всичко е комплексно и мн.индивидуално.
Цитирай

Sofia

Хубаво е човек да пробва, стига да знае как. На мен грам не ми се отдава, нямам никакво усещане, но аз нямам и желание.Има си гримьори, когато ми трябва.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора