Колко често? Петъчна

  • 2 622
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Колкото е по-качествен сексът, толкова по-дълго ти държи влага. Ако си недоклатен, ти се иска постоянно. Mr. Green

Дрън-дрън. Апетитът идва с яденето.

# 46
  • Мнения: 1 045
Не ви разбирам. Нима не правите секс всеки ден? Нормално е ако си пропуснал два дни да се изнервиш. Баси.
Баси не  Rolling Eyes И не се изнервям и след 22 дни  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 716
Колкото е по-качествен сексът, толкова по-дълго ти държи влага. Ако си недоклатен, ти се иска постоянно. Mr. Green
Може ли да те цитирам  Laughing

# 48
  • Мнения: 7 110
Явно не гладуват достатъчно на този сървайвър.  Mr. Green
И бат`Светла е много стимулираща да нямат енергийно-изпиващи помисли.  Laughing

# 49
# 50
  • Мнения: 2 829
Колкото е по-качествен сексът, толкова по-дълго ти държи влага. Ако си недоклатен, ти се иска постоянно. Mr. Green

 Wink Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 397
Колкото е по-качествен сексът, толкова по-дълго ти държи влага. Ако си недоклатен, ти се иска постоянно. Mr. Green

Дрън-дрън. Апетитът идва с яденето.
И когато се нахраниш добре, после по-късно огладняваш. Като си недохранен, постоянно ти се яде. Така по-добре ли звучи?

# 52
  • Мнения: 901
Колкото - толкова.
Като се прибера в осем часа от работа, без глас и гладна като вълк, и се разбързам да претопля туй, дето съм го готвила през уикенда, че  да вечеряме и да се хоризонтираме, хич не си и мисля за честотата на сексуалните си контакти...

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 790
И когато се нахраниш добре, после по-късно огладняваш. Като си недохранен, постоянно ти се яде. Така по-добре ли звучи?

Достатъчно ясно се изразих. Кой разбрал, разбрал.  Whistling

# 54
  • Мнения: 3
  Забелязяла съм че тези дето нищо немогат и неправят
  най-много говорят и се хвалят че без секс немогат Blush

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Не ви разбирам. Нима не правите секс всеки ден? Нормално е ако си пропуснал два дни да се изнервиш. Баси.

Явно сте в началото на връзката си, или поне в първите 5 години.

# 56
  • Мнения: 5 577
 Crazy като ми се прави - правя и толкоз, не знам на колко дни се пада, не си броя.

# 57
  • Мнения: 118
Има нещо такова, да. Най ми се е искало, когато е нямало с кого.  Mr. Green
И аз така ! Crossing Arms

# 58
  • София
  • Мнения: 6 796
Хм, аз явно не съм нормална. От липса на секс никога не съм се изнервяла.  Rolling Eyes като съм имала с кого, винаги е било често, но по принцип мъжа е по-активния и искащия, не се е налагало аз да си искам. Ако е нямало с кого, не съм се изнервяла от липса. Мога и 6 месеца без секс...

Общи условия

Активация на акаунт