Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте имам въпрос към посещаващите мами гинеколог в 25 поликлиника. Ако имате някакви отзиви за д-р Иван Цанов моля споделете ги, аз ходя при него и съм доволна досега, но чувам толкова страшни неща за лекарите че вече се плаша. Дали е добър гинеколог и ехографист. Благодаря Ви.
Цитирай

София, Младост 4

Става въпрос за ХХIV  ДКЦ в Младост нали? Аз там ходих при д-р Чернев и съм доволна. За Мишел Шоайб не съм чувала много добри неща-бил много меркантилен. За съжаление нищо не знам за д-р Цанов. Ако нещо ти направи лошо впечатление го смени с Чернев- към се отнесе много добре. Лека бременност  Very Happy
Цитирай

Орлов мост

Виж тук и мисля, че няма да родиш при него. А колкото до ехографа си е ОК.

http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?t=13821&highlight=%D6%E0%ED%EE%E2
Цитирай

София

Аз наистина не смятах да родя при него, но най-много ме интересуваше това дали вижда всичко на ехографа, дали е добър в това да открива аномалии и т.н. Мисля че всяка бъдеща майка  я интересува и търси добър вариант за това специалиста при когото ходи поне от това да разбира и да прави нужните изследвания. На мен досега ми е правил два пъти урина и кръв и 5 ехографа. а съм в 6 месец. А за раждането живот и здраве ще измислим нещо друго, но не при него.
Цитирай

Sofia

Аз съм много доволна от д-р Цанов, водеше ми ЖК в Закрила, много е добър, препоръчвам го
Цитирай

София

Толкова разсеян доктор се среща рядко Smile Като специалист е средна работа, не бих го препоръчала. Ако ти разкажа какви ми ги е говорил (нищо общо с истината) ще се откажеш от него, но ти си преценяваш Smile

Вече не е в Закрила, само в 25 ДКЦ в Младост и филиала на попа от време на време.
Цитирай

София

Имам извистен опит с гинеколозите като гилдия за мое съжаление.
Рядко съм срещала толкова некомпетентен и неприятен лекар като Цанов #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Не го препоръчвам на никого  #2gunfire #2gunfire
Цитирай
"Неприятен", а??? но ви тича по дебелите задници да ви разнася изследванията из цяла София като луд, понеже не можете да ходите, да не говорим за друго. Вие бременните вси4ки се имате за по-компетентни от лекарите. Първо прочетете малко книжки (и без това друго няма какво да правите), а после се исказвайте, защото в един момент изглеждате направо смешни! Така че недейте много да знаете. Искате да е хем без пари, хем специално отношение. Никаква съвест нямате.Глупачки! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.