Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора

Казанлък

Така.. въпроса ми е следния, опасно ли е  близо двумесечно бебе да се заседява в шезлонг и изобщо прекалено малко ли е за него? Напоследък почти не иска да си спи в кошарата, явно й е скучно, а в ръцете ми е доста често и не мога да я люшкам постоянно, защото доста е натежала  newsm78
Цитирай

Варна

На тази възраст дъщеря ми прекарваше доста време в шезлонга през деня. Не смятам, че има нещо притеснително.
Цитирай

София

Ние имахме кошница и детето прекрваше доста голяма част от времето в него, а шезлонгите са много по-удобни и полегнали така да се каже.Не мисля, че е проблем да си играе детето там.
Цитирай

На 2 месеца дъщеря ми започна да спи по 3-4 часа в шезлонга си. Нищо опасно няма.
Цитирай

гр. Стара Загора

Шезлонг точно не съм използвала,но мисля, че не е проблем бебчо да стои в него.Ние използвахме люлка.
Цитирай

от 3-тия месец в шезлонг от 5-тия в люлка
Цитирай

Дарин спи в шезлонга от 2-месечен,та до ден днешен...
Цитирай

Sofia-Pavlovo

Седи и в шезлонг и в кошницата от самото начало.
Цитирай

ГОре на черешата...

Андриан седи и спи в шезлонга си още от 7 ден. Няма нищо опасно, нали си има напълно легнало положение, а и бързо заспива, като го люлея в него Peace.
Цитирай

София

Първите месеци шезлонга бе моя спасител  Wink
Бебка си лежеше там, виждаше ме какво правя из къщи, а щом й се доспеше само я залюлявах.
Не мисля, че е проблем да го ползвате - след още два-три месеца като почне да се върти, тогава вече ще е проблем  Wink
Цитирай

Велико Търново

Слагай я спокойно,нищо няма да и стане Peace
Цитирай

Велико Търново

От как се прибрахме от родилното я слагах в шезлонга Peace
Той е от 0+!
Цитирай

Азц го ползвам от 3 месец, Калоян седи в него по няколко часа приятно му е, а не виждам причина да не може
Цитирай

гр.София / Смолян

Абсолютно можеш да си ползваш шезлонг не се притеснявай. Peace
Цитирай

София

Шезлонгът е невероятно удобство за майката и удоволствие за бебето. Слагам Калоян в него още от първия му ден у дома. Харесва му да си играе с играчките от арката и да вижда какво правят хората наоколо. Сега започнах дори да го ползвам като столче за хранене, тъй като се захранваме вече.
  Използвай го. Ще ти хареса Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора