Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 ноем. 2007, 11:17 ч.

Бебешки шезлонг - от кога?

• 8 372
  • 43
  •   1
Отговори
  • Казанлък
Така.. въпроса ми е следния, опасно ли е  близо двумесечно бебе да се заседява в шезлонг и изобщо прекалено малко ли е за него? Напоследък почти не иска да си спи в кошарата, явно й е скучно, а в ръцете ми е доста често и не мога да я люшкам постоянно, защото доста е натежала  newsm78

# 1
  • Варна
На тази възраст дъщеря ми прекарваше доста време в шезлонга през деня. Не смятам, че има нещо притеснително.

# 2
  • София
Ние имахме кошница и детето прекрваше доста голяма част от времето в него, а шезлонгите са много по-удобни и полегнали така да се каже.Не мисля, че е проблем да си играе детето там.

# 3
На 2 месеца дъщеря ми започна да спи по 3-4 часа в шезлонга си. Нищо опасно няма.

# 4
  • гр. Стара Загора
Шезлонг точно не съм използвала,но мисля, че не е проблем бебчо да стои в него.Ние използвахме люлка.

# 5
от 3-тия месец в шезлонг от 5-тия в люлка

# 6
Дарин спи в шезлонга от 2-месечен,та до ден днешен...

# 7
  • Sofia-Pavlovo
Седи и в шезлонг и в кошницата от самото начало.

# 8
  • ГОре на черешата...
 Андриан седи и спи в шезлонга си още от 7 ден. Няма нищо опасно, нали си има напълно легнало положение, а и бързо заспива, като го люлея в него Peace.

# 9
  • София
Първите месеци шезлонга бе моя спасител  Wink
Бебка си лежеше там, виждаше ме какво правя из къщи, а щом й се доспеше само я залюлявах.
Не мисля, че е проблем да го ползвате - след още два-три месеца като почне да се върти, тогава вече ще е проблем  Wink

# 10
  • Велико Търново
Слагай я спокойно,нищо няма да и стане Peace

# 11
  • Велико Търново
От как се прибрахме от родилното я слагах в шезлонга Peace
Той е от 0+!

# 12
Азц го ползвам от 3 месец, Калоян седи в него по няколко часа приятно му е, а не виждам причина да не може

# 13
  • гр.София / Смолян
Абсолютно можеш да си ползваш шезлонг не се притеснявай. Peace

# 14
  • София
 Шезлонгът е невероятно удобство за майката и удоволствие за бебето. Слагам Калоян в него още от първия му ден у дома. Харесва му да си играе с играчките от арката и да вижда какво правят хората наоколо. Сега започнах дори да го ползвам като столче за хранене, тъй като се захранваме вече.
  Използвай го. Ще ти хареса Grinning

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт