Бебешки шезлонг - от кога?

  • 12 287
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 636
Можеш спокойно да го ползваш Peace

# 31
  • Мнения: 2 100
И Крис е повечето време в шезлонга-от края на първи месец го сложихме там. Даже понякога спи през нощта в него, но има напълно легнало положение. Няма място за притеснение  Peace

# 32
  • Мнения: 566
От как се прибрахме от родилното я слагах в шезлонга Peace
Той е от 0+!

Peace

# 33
  • Мнения: 2 677
От новороден синът ми спеше в шезлонг.

# 34
  • Мнения: 581
За сывсем малките бебета (1-2 месеца)бях чела че препорыката е да не се седи в столче за кола или кошница повече от 2 часа (без прекысване), с цел да се предотврати изкривявания на грыбначето, както и да се стимулира правилно крывообращение. За шезлонг точно не сым чела препорыки, но си мисля че ако е в напылно легнало положение може да поспива по малко. Но пак не бих го дыржала повече от два часа там.

# 35
  • Мнения: 337
На месец и половина го сложих в шезлонг и прекарваше голяма част от деня в него. Нашият е Бертони и съм доволна

# 36
Аз започнах да слагам синът ми още от 20 ден в шезлонг, но на най-ниската позиция. С увеличаване на възрастта постепенно увеличавах и наклона на шезлонга. И така до 5-6 месец, докато започне да се обръща. Шезлонгът страшно ми помогна,тъй като можех да си слагам бебето при мен в хола и да си върша цялата работа, а той ме следеше с голям интерес!!

# 37
  • Мнения: 4 621
На тази възраст дъщеря ми прекарваше доста време в шезлонга през деня. Не смятам, че има нещо притеснително.
Peace

# 38
  • Мнения: 1 477
Откакто стана на месец го ползвам.Много е удобен.Даже сега се храним в него...

# 39
  • София
  • Мнения: 44 041
нашия имаше пълно легнало положение и малкия от първия ден си леешев него...но ако има наклон на облегалката вероятно не е подходящо....

# 40
  • София
  • Мнения: 17 591
Таман време й е.

# 41
  • BG
  • Мнения: 2 217
Коя е тогава най-препоръчителната марка за шезлонг. newsm78

нашият избор беше Fisher Price

И аз се чудех какъв да взема и съм се ориентирала към гореспоменатата марка. Имат много екстри и забавляват бебковците. Скоро се надявам и ние да се обзаведем с такъв!  Peace

# 42
  • Мнения: 27 524
Не е опасно, няма проблем. Той си е направен все пак специално за бебета  Simple Smile

# 43
Аз избрах Fisher Price    и съм много доволна, модела е  rain forest   , има една джунгла дето пее и свети, вибрира, едни животинки изкачат от едни храсти,а ако детето е нервно и вибрира.В полулегнало положение е ,но това не пречи да го ползвам от първия месец.Ето вижте го:
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3912

Общи условия

Активация на акаунт