Не вярвах че все още има загрижени лекари

  • 1 736
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 315
Разбира се, че има загрижени лекари! Педиатърката на сина ми е една от тях. В болницата, в която лежахме също имаше много такива (болшинството). Та така. Глупаво е да се генерализира.

# 16
  • Мнения: 123
очарована съм от отношението на нашата педиатърка

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
Досега не съм попадала на загрижен лекар Whistling ooooh!,а съм обиколила не малко... Confused

# 18
  • Мнения: 4 841
До сега съм попадала само на загрижени лекари. Обикновени, не-платени, с обикновени направления в обикновените ДКЦ-та и болници. Също съм обиколила не малко.
Явно просто човек намира това, което търси и очаква. За мен лекарите са невероятно свестни хора и никога не бих си позволила да използвам за тях кофти епитети. Нямам нито една забележка.

# 19
  • Мнения: 1 951
За мен лекарите са невероятно свестни хора и никога не бих си позволила да използвам за тях кофти епитети.

BirdsFlu , епитетите на Дренка, бяха саркастични. Провокирани най-вероятно от вчерашната тема за лекарите.
И тя и аз сме от гилдията  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 401
За мен лекарите са невероятно свестни хора и никога не бих си позволила да използвам за тях кофти епитети.

BirdsFlu , епитетите на Дренка, бяха саркастични. Провокирани най-вероятно от вчерашната тема за лекарите.
И тя и аз сме от гилдията  Laughing


Леле боже ... ooooh! нема да се обаждам повече.

# 21
  • Мнения: 7 716
Така е, и не само педиатри...
Ендокринологът на баща ми постоянно звъни,за да следи как е и да го пришпорва за изследвания, лекарства, хоспитализиране и т.н.... по го е грижа от баща ми... а никой не го кара... станаха приятелски семейства и съм много щастлива от факта...

Може ли координатите на лични. Laughing

# 22
  • Мнения: 516
И аз като  BirdsFlu, съм попадала само на добри лекари. Личната лекарка на семейството ни, педиатърката, лекарят, който оперира баща ми. Не мога да се изкажа негативно за нито един от тях.
За мен лекарите са невероятно свестни хора. Нямам нито една забележка.
Това е и мое мнение.

# 23
  • Мнения: 11
Е и аз не вярвах след един случай от преди 1 седмица.
закъсах от зъбобол и личната ми стоматоложка ме върна с оправданието че е много заета-да си запиша час,нищо че вече вия от болка.Оттам на бегом към поликлиниката.
Но.. и там са заети хората,гонят мухите из етажа(нямаше жива душа,освен сестрите).
Оттук вече става интересно-няма кой да гледа малката,а аз умирам.
И уцелих от третия път-в една частна клиника,където ме взеха веднага,даже една лалка гледаше детето.Е вярно,плаща се доста,ама да мрем ли сега? Simple Smile

# 24
  • Мнения: 822
Сигурна съм,че има...Това лято засякох в аптеката една позната лекарка,която в 9 вечерта купуваше лекарства и инжекции (със собствени средства) за възрастна нейна пациентка.Съпругът на жената не бил в града,а тя не искала да влиза в болница,без той да е наблизо.Имала сериозен проблем със сърцето и лекарката щеше да й бие инжекциите вкъщи.
Аз също съм много доволна от все още практикуващи пенсионирани лекари...И не само от тях де.

# 25
  • София
  • Мнения: 426
( За мен лекарите са невероятно свестни хора и никога не бих си позволила да използвам за тях кофти епитети. Нямам нито една забележка)според BirdsFlu



бих си позволила да използвам кофти епитети и още как,на какво прилича това да ги мързи да попълват картона и да ми карат на изуст за ваксините ако не бях запомнила че са и бити какво става с детето ми ,като са се захванали да работят тази работа да я вършат както трябва ако не да си намерят друга а не да осакатяват хората с тяхното небрежие

Последна редакция: сб, 17 ное 2007, 15:21 от anelka119

# 26
  • Мнения: 556
Аз съм попадала както на големи идиоти, така и на страхотни лекари. Не малко скандали е имало покрай моите проблеми.
Три пъти си сменях личния лекар, докато уцеля свестен. А аз не съм чак толкова капризна. Но сега съм направо очарована.
И 6 години ми трябваха, докато срещна моята прекрасна гинеколожка.
Сега за други не мога и да помисля. Те вече са важни за мен хора. Благодарна съм на съдбата, че макар и късно ги намерих!

# 27
  • Мнения: 1 271
може ли координати на лични Praynig

и на мен моля

Общи условия

Активация на акаунт