Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 ноем. 2007, 14:32 ч.

Признаци

• 677
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте.Имам проблем.Знам,че раздела е за жени,които искат бебе,но в моя случай не е така,защото смятам,че ми е рано,но не знаех къде другаде да питам.Та въпроса ми е...Значи дойде ми на 31 октомври и ми свърши на 8 ноември.На 9 правих секс с приятеля ми, но се пазихме с прекъснат полов акт (обикновено ползваме презервативи).Мисля,че е невъзможно тогава да ми е била овулацията,защото нямах никакъв признак (например слузта,която обикновенно я имам)Преди да започнем имаше мл,но си мисля,че е защото бях възбудена...От 2 дни някъде,днес трети имам кафеникаво течение,което е лепкаво,точно като овуто ми,само че е кафеникаво и това ме притеснява...Не е като да са няколко капки,ами си имам и по бельото,също и като се изтрия.Разтяга се няколко см точно както ми е церв.слуз,но ме притеснява цвета...Чудя се дали може да е зацапване от имплантирането.Други признаци за сега нямам...Мисля по - късно днес да си направя тест (дано е `-`,но не знам дали не е мн рано)
И ще помоля някои жени да ми опишат тяхното зацепване,дали е като овулацията им или просто капки кръв,защото ми е притеснено  ooooh!

# 1
Всичко е възможно, но според мен е малко вероятно. Има достатъчно много причини за подобно зацапване, иди на лекар.
Може да е киста, може да е от хормоните, може да е раничка на шийката на матката, може да е и мн. други неща, за които в момента не се сещам.

Зацапването по време на имплантация е по-рядко срещаното явление. Обикновено няма зацапване.

Не си казала на колко дни ти е цикъла.

# 2
  • София
Здравей мила, по моите сметки ако ти е дошло на 31.10, то би трябвало да чакаш цикъл поне на 28.11 newsm78  и може би точно сега ти е овулацията . При някои жени тя е с цвят . Прочети в търсачката за розова овулация. Но не казвам че не може да е някакъв гинекологичен проблем. Нищо не ти пречи да отидеш на един профилактичен преглед, но в никакъв случай това ти състояние не от бременност и имплантиране.
Успех!

# 3
Дано да сте прави..Просто до този момент такава овулация не съм имала,а усещам и влагата,както обикновено..Да,трябва да ми дойде около 27-28-29...Не съм подготвена за бебе и затова се пазя,а и след като партньора не е свършвал,си мисля,че е много трудно да забременея..Някой да знае нещо повече за предеякулационната течност и дали може да се забременее,защото съм чела,че в нея сперматозоидите не са жизнено способни.Вие какво мислите?

# 4
  • MA
Във форума съм срещала случаи на жени забременели след прекъснат полов акт, това и статистически се води най-ненадежния начин за предпазване. Това което описваш наистина прилича на розова овулация, но най-добре да те види лекар, както са казали момичетата може да е киста, раничка, възпаление и т.н.

# 5
Благодаря ви много,а casablanka , защо си така сигурна,че не е от имплантиране  Thinking

# 6
  • София
Каква е дължината на цикъла? Ако е 28 - 30 дни, то наистина, както смята casablanka, сега е време по-скоро за овулация, отколкото за имплантиране ...  newsm78
Другият вариянт е хормонален дисбаланс или раничка ...

# 7
  • софия
ако сте повторили половия акт, също е възможно забременяване

# 8
Само веднъж...той не свърши...в смисъл свърши де,но след 5 мин някъде със самозадоволяване..

# 9
  • Някъде там...
По-скоро е овулация. От тест няма смисъл.
Ако се повтори може да идеш на гинеколог, да се изключи варианта раничка на шийката на матката.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт