Ориз

  • 10 910
  • 58
  •   1
Отговори
Бях челя във форума за някакъв ориз който се вари с опаковката, моля за инфо, как се казва ориза, откъде мога да си го закупя ?

# 1
  • Мнения: 2 199
Uncle Ben's среща се навсякъде вече. Например от Билла може да си го купеш  Hug
Има и други марки, но в момента не се сещам  Blush

# 2
  • Мнения: 3 622
Купувала съм само на Uncle Ben's от Пикадили

# 3
  • Мнения: 1 520
В МЕТРО има няколко вида. Включае и черен и червен.
Много практично.

Марките също са няколко.

# 4
# 5
  • Мнения: 172
Използвах вече ориза на Крина - много ми хареса. В Метро има различни видове.
Аз пробвах  от този вид

# 6
Аз се извинявам, ако въпроса ми е много глупав newsm78, но все пак - каква му е идеята на този ориз и защо се вари с опаковката? По-малко съдове за миене или....?

# 7
  • Мнения: 3 376
Може би,все пак ние жените ги мием  Mr. Green

Купувала съм такъв и  наистина е много удобно-за две порции слагам 2 пакетчета във вряща вода и толкова.Няма опасност да загори ако го забравя както често ми се случва с другия.

# 8
Може би,все пак ние жените ги мием  Mr. Green

Купувала съм такъв и  наистина е много удобно-за две порции слагам 2 пакетчета във вряща вода и толкова.Няма опасност да загори ако го забравя както често ми се случва с другия.

Това кой мие съдовете си е решение на всяко семейство (или подобно) - според мен е нормално да се разпределят домакинските задължения, поне при нас е така - съдовете си ги делим по равно, както и другите неща Simple Smile

Относно ориза - навихте ме, ще го пробвам Simple Smile

# 9
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
За още по-лесно можеш да си вземеш и от сосовете на Uncle Ben's, има ги най-различни.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Аз се извинявам, ако въпроса ми е много глупав newsm78, но все пак - каква му е идеята на този ориз и защо се вари с опаковката? По-малко съдове за миене или....?
Идеята на този ориз е , че винаги става един и същ , като спазваш инструкциите за приготвяне.Няма изненади като загорял ,или слепен, или преварен на каша ориз.Също така е разделен на удобни порции, а не да се чудиш колко ориз да сложиш за 2 порции. А за по- малкото изцапани съдове не мисля , че има някаква връзка с приготвянето на ориз от пликче. Peace

# 11
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Леле, много съм изостанала, за първи път чувам за такъв ориз  Rolling Eyes

# 12
  • варна
  • Мнения: 1 830
Вчера си купих и в най - скоро време ще го пробвам Peace

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Леле, много съм изостанала, за първи път чувам за такъв ориз  Rolling Eyes

Аз също.  Embarassed

# 14
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
Леле, много съм изостанала, за първи път чувам за такъв ориз  Rolling Eyes

Аз също.  Embarassed
и аз... bowuu ... даже отначало помислих, че авторката сигурно нещо не е разбрала Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт