Транссексуалната Мис Свят 2007г.

  • 1 994
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 268
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1123833
Мисля,че някои от участничките са далеч по-красиви от родните миски.

# 1
  • София
  • Мнения: 38 412
Ми те си изглеждат като истински жени.

# 2
  • Мнения: 4 447
Чак да не повярваш, че са мъже.... били ...  Thinking

# 3
  • Мнения: 4 841
Не, благодаря. Предпочитам грозна жена пред красив "бивш" мъж.
(не че някой ме пита, де  Laughing )

# 4
  • Мнения: 2 407
Хубавици...

# 5
  • София
  • Мнения: 2 958
То в Тайланд почти не са останали мъже." Бизнес", какво да правиш...
Но и малкото останали, са женствени.

В БГ  жените са хубави. Друг е въпросът - кои се навиват да се явят на конкурс. Wink

# 6
  • Мнения: 3 521
Преди няколко дни по една от немските ТВ показаха точно репортаж, в който караха един бая хубавичък травестит и една яко мускулеста кака спортистка-културистка да питат разни мъже кого(или коя Thinking) намират за по-секси. Траверсата дръпна много сериозно напред Laughing.

# 7
  • Мнения: 3 268
Ами това са си жени вече.Но някога са били мъже.Между другото преди две години си купихме кола от мъж,който е бил жена някога.Казваше се Иво,беше около 23-24 годишен и ни каза,че е първият българин,осъдил държавата,че не са искали да му сменяг ЕГН-то.Беше спечелил делото и вече имаше ново мъжко ЕГН.

# 8
  • Мнения: 4 447
Ами това са си жени вече.Но някога са били мъже.Между другото преди две години си купихме кола от мъж,който е бил жена някога.Казваше се Иво,беше около 23-24 годишен и ни каза,че е първият българин,осъдил държавата,че не са искали да му сменяг ЕГН-то.Беше спечелил делото и вече имаше ново мъжко ЕГН.

Ай стига бе!

 Shocked

И как така ви сподели това?

# 9
  • Мнения: 3 268
Първо го помислихме за гей,защото беше такъв един нежничък и мъжът ми леко го бъзикна нещо.Той се засмя и каза,че не е гей,а е транссексуален мъж.Бил е момиче и се е казвал Ива.И защото трябваше да прехвърляме колата,той носеше със себе си даже документа,с който му дават новото ЕГН.Баща му в този момент беше кмет на една от столичните общини,но няма да кажа коя.Каза,че са в лоши отношения.

# 10
  • Мнения: 3 447
Определено са по-хубави от мис България и по-женствени от някои манекенки.

# 11
  • София
  • Мнения: 587
Напълно съм съгласна с Dona  Peace

# 12
  • Мнения: 35 949
тези жени никога не са били мъже, те стават жени още докато са момчета, подготовката им започва на 10-12 г., когато нямат право на глас и след това са доста по-скъпи от истинските жени
според родителите им е по-добре да са транссексуални, щом не имали късмета да се родят жени, отколкото да са на оризищата

# 13
  • Мнения: 289
Много яки парчета... и наистина много по-красиви и женствени от нашите миски  Crazy

# 14
  • Мнения: 4 447
тези жени никога не са били мъже, те стават жени още докато са момчета, подготовката им започва на 10-12 г., когато нямат право на глас и след това са доста по-скъпи от истинските жени
според родителите им е по-добре да са транссексуални, щом не имали късмета да се родят жени, отколкото да са на оризищата

Това не го бях чувала. Звучи ми кошмарно.

Бях гледала документален филм за дете, което е родено от мъжки пол, но имаше  имаше и двата полови органа, като мъжкия му беше по-малък. Майката решава, че ще е момиче. Дават му хормони, косата е дълга. Но когато пораства голям сам осъзнава, че той не иска да бъде и не се чувства като жена. Сподели пред камерата, че игрите с кукли никога не са му харесвали, както и това, че е предпочитал мъжките игри. В последствие си прави операция за удължаване на пениса и има жена и деца. Извода който направиха накрая беше, че сексуалната ориентация не може да бъде променена, ако това не е заложено.

Общи условия

Активация на акаунт