Би ли Ви взел мъжа Ви на коледно-фирмено парти- банкет?

  • 10 181
  • 210
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 981
Винаги ме взима.

# 61
  • София
  • Мнения: 13 206
Хахах, сега ми хрумна, че така поставена темата "взима ли ви" си дава отговора!  Laughing Да ме взима, значи да съм нещо притурено  Wink Не ща да съм притурена никъде  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 249
Така че аз съм си за ходенето по двойки на такива партита. Става много по-интересно.
Тц,тц, тц.. кое му е интересното... на моя мъж едва ли ще му е приятно на наш фирмен купон.. където се слуша чалга и се простее  Wink И да седя аз цяла вечер на тръни.. да не мога да се занасям с колегите... не, мерси!  Mr. Green
Толкова ли се притесняваш от мъжа си, че не можеш пред него и с него на танцуваш, малко странно ми звучи?!?!
И то добре с доверието, няма лошо, ама човак защо си има мъж като ще си ходи сам някъде?!?!Нещо не хващам логиката в това да си омъжен като ще си ходиш сам...ми стой си сам не ти е нужно да се омъжваш Wink ми така де!

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Не знам дали той би ме взел, но опредлено аз не бих взела него! Имам много голям "стаж" в партитата и отдавна съм разбрала, че парти с половинки не е парти, а седянка. Каквото и да си говорим няма място за съмнение, че половината мъже гълтат бастуна, когато до тях е жена им, а и жените не са същите, щом са със съпрузите си. Аз съм за веселба без половините Peace

Mного точно казано.  Peace
Мен не ме притеснява мъжът ми да е на банкета, но той не се чуства удобно. (каня го само да ме прибере рано сутринта  от кръчмата Mr. Green)

...Нещо не хващам логиката в това да си омъжен като ще си ходиш сам...ми стой си сам не ти е нужно да се омъжваш Wink ми така де!

Аз пък не схващам твоята логика. Това, че съм се омъжила, значи ли че вече нямам право да изляза сама или пък той да излезе сам?
Може да съм на диета, ама имам право да прочета менюто, нали?  Laughing

# 64
  • Мнения: 249
Аз пък не схващам твоята логика. Това, че съм се омъжила, значи ли че вече нямам право да изляза сама или пък той да излезе сам?
Всеки да си ходи където иска, ама то сам да ходиш не е забавно тъпо е  Wink


Може да съм на диета, ама имам право да прочета менюто, нали?  Laughing
Не знаех, че това било диета ?

# 65
  • Мнения: X
Не. Всеки да си знае фирмата  Naughty
Или иначе казано всяка жаба да си знае гьола.  Laughing

 newsm10

# 66
  • Мнения: 1 427
Взимал ме е, значи би!

# 67
  • Мнения: 221
Не, но това не ме притеснява PeaceВ крайна сметка говорим за фирмено, а не фемили парти Rolling EyesНе е идвал и на моите фирмени партита - случвало се е единствено, когато поканата важи и за партньора Crazy

# 68
  • Мнения: 17 407
Би ли ви взел как да се тълкува, всъщност? Дали сам иска или след скандал?

# 69
  • Мнения: 1 152
Взимал ме е, по негово желание. А аз защо да откажа?!  Whistling

# 70
  • Мнения: 9 865
Бяхме колеги дълго време и сме били заедно по партита, дори на едно от тях стана свалката, така да се каже. Познавам колегите му (и бивши мои) и предполагам, че ако партито е с половинки ще бъда поканена, но и без това се виждам с част от колегите.
Нищо не ми се променя като съм с него, даже още повече се забавлявам.

# 71
  • Мнения: 107
ако има покана за половинките-да.ходила съм и си изкарваме супер

# 72
  • Мнения: 1 731
Аз ходя,щото той без мене му е тъпо .Даже му помагам да се отпусне ,че и без това униформата го стяга . JoyАз като съм ходила на парти от фирмата в която работя все е било без половинките и той няма нищо против . BlushИдва сутринта да си ме прибере . Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 3 376
Зависи от това дали и на другите колеги са поканени половинките или е само за служители.

Ходила съм с него-значи да.

Но когато ние бяхме на банкет от нашата фирма беше негласно правило,че ще е само за работещите във фирмата.Отидох сама,той нямаше нищо против.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Техните партита почти винаги са с половинките, обаче в нашата фирма не е така. Аз ходя с него, защото той ми се сърди ако откажа. Но аз не го взимам с мен. Друго си е когато сме си само колеги. Някак не на място са външните хора. Не могат понякога да се впишат в "пейзажа", не разбират фирмения хумор и т.н. Мисля, че самите те не биха се чувствали удобно и комфортно на едно такова събиране.
А пък и аз работя сама с 20 мъже. Някак не върви да заведа още един.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт