Раз,два,три и докато се усетиш НОЕМВРИйска мама ще станеш ти

  • 11 364
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 560
аз се вкл. да кажа че още съм тук!

Хахаха,не може да бъде...и аз така. Joy
Теди,и нашия ден ще дойде-в понеделник с чантите,пък да видим тия нашите диванета ще излизат ли.
Ти къде ще раждаш?

# 61
Dan4e,даваи смело,ние отдавна открихме сезона/преди 4-5 дена/в на4алото ме наболяваха шевовете,но сега е супер.ние само сутрин намираме време след храненето в 6 .изках да ви питам моятагенеколожка ми предписа един контрацептивен крем /спицялно за кармещи/-Phariuatex.знаели някои нещо за него?

# 62
Дефламол-а май наистина помагал.една приятелка горещо ми го препоръчва пред всякакви други мазила,така че.....пробвай сладурка Simple Smile

# 63
  • Мнения: 112
в Бургас. Тук няма избор!...аз се отказах от ходене в друг град, че мойто мъж
не може да пътува, пък...без никой близък така в друг град...
така, че Катееееее ако "стискаме" до понеделник...др. седмица ще
си видим принцесите...
 smile3525

# 64
родилите мами да ги попитам:след изтичането на болничния до термина от кого се издава продължението?? от личната гинеколожка или от болницата в която ссте родили(тамошните гинеколози нали)???

# 65
  • Мнения: 560
За 45-те дни преди раждането-личния гинеколог.
За дни между термина и раждането-пак той /преносващ период/.
За след раждането-болницата,в която се ражда.
След това-педиатъра на бебето.
Но за преносващия период трябва да се изчака да се роди и тогава да се даде информация на гинеколога,защото той няма как да го издаде,защото не знае реално колко ще се преносва.

# 66
  • Мнения: 24
sladurka голяма сладурка е дъщеря ти, дори на една от снимките, толкова ми прилича на моята пикла.
Ама те всички бебенца са много сладки, като ги види човек и му се приисква да ги нагушка всичките. Heart Eyes
tedi@az  и Мома Катерина , хайде - не остана!  Ще ви се радваме и на вас скоро за други новини Hug

# 67
Sladurka,навремето с каката ползвах дефламол и ми помагаше ,но сега лансиноха много ми хареса ,4е не го мие6 и даваш да су4е.слагаш ли си подпланки за гарди.аз ако сам без тях ми се разраняват зарната от плата-макар да сам с меки4ки безшевни бустиетa.много сте сладки на изписването.
ТOTONTO,много е сладка адашката,особено в преградките на батко?той как е ревнува ли?
Neti,това вашия голям батко ли ви държи?много сладка снимка.

# 68
оуу и педиатърът е замесен Simple Smile  благодаря ти катеринка и айде стига го стиска това бебче  newsm62

# 69
мами,отдавна искам дасподеля с вас едно мое желание.специалистите с комп./Дес,Цеци/можете ли да направите списъка с родилите се бебета със снимка на всяко бебе от родилния дом.бих искала да си го запазя на диск и след време като порасне Митко да му го показвам,как сме ги гледали задружно.може би това ще стане по нататъка като се родят вси4ки бебета,но ще е хубаво да им подарим такав подарък. Hug

# 70
  • Мнения: 24
Lili-33,  твоята идея е чудесна, нещо подобно май са направили мамите октомврийки. Но нека нашите хакери се произнесът- това е комплимент - специалистите, искам да кажа!  Joy

Нашият батко не ревнува, защото е вече голям. Според мен е много ангажиран и няма време за това. newsm78 Ами то тези деца на хахо ги направиха в училище. Грам лично време няма, а запишеш ли го и някъде другаде - идва си към 6.00 и започва да пише отново нещо. Такова натоварване никога не е било.  Аз съм учила и в събота, но имах време за игра, той е на 5 дневна и не смогва. 3.50 на МОН за промените. Mr. Green

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 238
Болничния за преносване се издава от гинеколога така ли?На мен ми казаха че от личния лекар,както и да е.Седя си тука и си расъждавам как си мислех че ще родя още в 8-я и какво излезе,че ще пренося,да му се незнае и иронията на съдбата,токова ми е сдухано че няма накъде,чак на рев ме избива вече,толкова съм се изнервила. Cry

# 72
  • Мнения: 421
Здравейте момичета! Сладуке - добре дошла!

Честито на новородилите ! Бъдете живи,здрави и много щастливи! И да бъдат послушни малките бебоци!

Сладурке,защо не си сложиш една водонепромокаема превръзка.На мен така ми казаха!
За  извеждането навън - не... не съм.Само на терасата един - два пъти и това беше.

Аз да се оплача,тая нощ явно съм си спала в/у едната гърда... и се събудих с адски болки в 2.30! От тогава - страшен зор.Сутринта бях на зъболекар (поне зъба ми оправиха)  и след това като ме втресе... ужас! Вдигнах 41.5 температура  Sad  не мога да ви опиша какво ми беше - с температурата и жестоките болки в гърдата. Но сега се пооправих. Температурата падна на 38,а гърдата ... боли по-леко! Вече ще спя само по гръб!

# 73
  • София
  • Мнения: 3 679
Честито на Кремито и нети, да са ви живи и здрави бебенцата    bouquet
ПростоАз, нали и аз онзи ден така се бях подредила - правих следното - топли компреси преди и по време на кърмене, после налагах със зелев лист. Пия и лецитин - това е хранителна добавка. Повече почивка и по-често кърмене ако се наложи.

# 74
krasimira00и аз така мислех че в осмия,лежах уж за задържане..какъв 1 сантиметър там ми била спаднала матката и ми биеха папаверин да държа пък то....още се влачим.в понеделник пак на преглед-викам дано ме оставят вече в тая болница ама...ке видим.

Общи условия

Активация на акаунт