Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 ноем. 2007, 10:02 ч.

Лунна диета -18.11,00.32ч.

• 5 940
  • 129
  •   1
Отговори
  • горе на баира
 Фази на луната

Последна четвърт            Новолуние                  Първа четвърт                 Пълнолуние    
01.11, 23:17                     10.11, 01:03                18.11, 00:32               24.11, 16:29

# 1
  • горе на баира
                                      ЛУНУВАМЕ[/size][/glow]

За да станем от такива   

Такива

Здравейте,Лунатички,в новата темичка! Hug
Диетата започва довечера в 00.32,прави се 24-часова течна диета,който иска може да започне един ден по-рано и да завърши един ден по-късно,като по този начин се прави тридневно лунуване за по-добри резултати.При тридневната диета първия и третия ден могат да се ядат плодове .Пожелавам успешно лунуване и много минусчета на всички ентусиастки  bouquet

Последна редакция: сб, 17 ное 2007, 11:29 от jedira

# 2
  • v raq...
Аз ще я направя 3 дневната, че и без това не съм яла нищо от вчера сутринта Laughing

# 3
Запис и от мен Mr. Green
Обаче ще я направя само 1 ден...да не съм много алчна Crazy

# 4
И аз съм в играта.

# 5
  • София
Запис и от мен...за тридневно лунуване Praynig Praynig Praynig

# 6
Честита нова темичка   bouquet
Записвам се и аз да следя лунните дни и дано успея да лунувам както си му е редът този път.

Успех на всички лунни момичета  newsm51

# 7
  • София
И аз се записвам да следя датите, но май ще се включа чак на пълнолунието, че и без това съм в МЦ + мигрена.  Hug

# 8
  • София
Ъ?!? Shocked Аз щях да направя тема. jedira незнам как реши да правиш без да питаш никой. Пък и старата тема е за две лунувания.

# 9
  • горе на баира
 oops,май сгафих, kiticat,моля те,не ми се сърди  newsm43

# 10
  • Пловдив
 И аз се записвам за тридневното лунуване  #Crazy пък ще видим  дали ще изтрая  ooooh!

# 11
и аз ще лунувам,но амо 24 часа,повече няма да издържа.. Laughingи без това  днес съм на тараторец..утре само на течности..ох,глад,глад!ама после дано поне има резултати?
някои свалил ли е от лунна диета,колко и за колко лунувания? newsm78

# 12
  • Пловдив
и аз ще лунувам,но амо 24 часа,повече няма да издържа.. Laughingи без това  днес съм на тараторец..утре само на течности..ох,глад,глад!ама после дано поне има резултати?
някои свалил ли е от лунна диета,колко и за колко лунувания? newsm78

Миналия път за един ден - 1 кг.  Grinning

# 13
iskam da popitam edin den lunna dieta samo te4nosti li trqbva da priemam i moga li da piq kafe s zahar.i dr mi vupros e 24 4asa li e samo?

# 14
  • Пловдив
естествено и аз се записвам Peace
бях се наточила за тридневна ама......... Mr. Green ще лунувам само утре пък да видим резултата.....
УСПЕХ НА ВСИЧКИ ЛУНАТИЧКИ   bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт