Лунна диета -18.11,00.32ч.

  • 6 565
  • 129
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 155
Здравейте на всички лунуващи!
Ще се пробвам и този път...и нарочно ще пиша,дано това ми помогне да доведа нещата до край!
Поздрави на всички...и успех! Peace

# 61
  • Мнения: 75
Здравейте ентусиастки newsm18
От 16.30 днес 24 часа ли трябва да съм на течности/чай и вода  може -нали?/

# 62
  • Мнения: 1 092
Здравейте ентусиастки newsm18
От 16.30 днес 24 часа ли трябва да съм на течности/чай и вода  може -нали?/

Да, и фрешове също  thumbsup

# 63
  • София
  • Мнения: 6 259
И аз съм се настроила за 24 часа, само че не само на вода, кафе, чай и фрешове, а и на айран, нищо че не е съвсем редно. Дано само да издържа, че нещо имам киселини, а уж нямам проблеми със стомаха  Whistling .

# 64
  • Мнения: 122
И аз съм с вас  Peace

# 65
  • Мнения: 75
Имам 5 проблемни килограма и си се боря с тях на почивки #2gunfire
Днес освен чай и фреш мога да хапна и малко пресен ананас за вечеря и утре до 16.30 пак чай #Crazy
Ям щоколад особено настървено..... Embarassed мисля ,че това е основния проблем  и онези 5 кг Blush

# 66
  • Мнения: 6 958
Аз съ провалих и нема изгледи да спръ  Whistling

# 67
  • Мнения: 122
Имам 5 проблемни килограма и си се боря с тях на почивки #2gunfire
Днес освен чай и фреш мога да хапна и малко пресен ананас за вечеря и утре до 16.30 пак чай #Crazy
Ям щоколад особено настървено..... Embarassed мисля ,че това е основния проблем  и онези 5 кг Blush

И аз съм така,  днес не съм само на течности, а от 16.30 днес до 16.30 утре смятам да издържа  Praynig

# 68
  • Мнения: 122
Записвам се и аз за тия 24 часа Grinning Смятам да издържа,особено като знам,че от всичките 4 фази на луната най-голям ефект лунната диета има точно по пълнолуние,каквото е сега...Освен това така се освиних на обяд днес(без да искам Embarassed),че няма и да огладнея повече -  поне за днес.. Wink

# 69
  • София
  • Мнения: 6 259
Ох, аз пък взех да огладнява-а-ам  #Cussing out ! Ако не знаех, че не трябва да ям, сигурно нямаше и да си помисля за ядене  Embarassed .

# 70
  • Мнения: 1 092
айде и аз на хорото Party
дано да устискаме без особени мъки Mr. Green
Успех на всички и мнооого минусчета  bouquet

# 71
  • Мнения: 842
Този път и аз съм с вас

Ох, аз пък взех да огладнява-а-ам  #Cussing out !

Ох и аз така  Sad , а мъжото направил една ароматна салатка.......чак в спалнята ми мирише на пресни зеленчуци  Sad
Ама няма да ям  Crossing Arms Направих си едно чайче и ще гледам тази вечер да си легна по-раничко.

Успех на всички   bouquet

# 72
  • Мнения: 155
Как е момичета??? newsm53
Аз за сега издържам и то не особено трудно,но...до утре в 16,30 има тооолкова много време Weary...та не знам...но пък като си помисля,че е пълнолуние пак се мотивирам newsm10

# 73
  • София
  • Мнения: 1 634
Мисля, че тежкото мина. Снощи готвих, няма да казвам какво и успях да удръжа на изкушението. Днес до 16 30 няма да разбера как е минало времето. Mr. Green
Лошото е, че все устисквам, а пък изобщо не свалям. Вече един месец. Sad

# 74
  • Мнения: 75
Здравейте лунатички newsm10
Слагам една голяма каничка Хънибуш,препоръчвам го на всички,убива апетита и най-вече глада за сладко .....и така до 16.30.После за захранка малко сушени плодове Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт