пият ли мъжете ви...

  • 4 433
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 128
Не пие никога твърд алкохол.Бира отвреме навреме.Понякога една на две седмици, ,лятото и по една на ден.От коледните фирмени подаръци всяка година имаме бутилки с алкохол и така си стоят, чудиме се какво да ги правиме и на кой да ги даваме, че и никой от роднините и приятелите не пие.Вечерите минават в грижи около малкия, вечеря, приказки, телевизия, компютър.Ей такива неща.Не си лягаме всеки ден по едно и също време, ама аз съм виновната....я имам за изпити да уча, я съм се зарибила с форума Mr. Green

# 46
  • Мнения: 2 563
Аз съм омъжена за руснак с руски капацитет на попиване. Но пие рядко и вкъщи не купуваме алкохол редовно. Аз пък като си сипя чаша вино, цяла вечер я ближа, та ако излизаме, аз шофирам, той има свобода да пие колкото иска. Врътва му се главата, но не прекалява. Определено не обичам мъже, които постоянно пият и за които най-великото прекарване е да се натряскат и да вършат глупости, но нямам повод да се притеснявам, че моят натам е тръгнал.

# 47
  • Мнения: 3 423
Мамчета, задавам този въпрос, защото мажете в България обичат чашката. Някои повече от жената до себе си.

Хахахаха, ужасно е кофти, когато един мъж
обича чашката по-малко от жената, която стои
до него. Хубаво е жената да пие повече все пак.
Народът го е казал: Пияна жена, весел креват!

Обичам чашката, но обичам и българския език!

# 48
  • Мнения: 19 245
преди да се роди малката пийвахме доста често с мъжа ми. често излизахме и вечер.сега вече всичко се промени и доста рядко го правим.

# 49
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Здравейте на всички мами от къде ли не!Весели празници!И така по темата -то когато някой пийва май навсякъде си пийва.Ние със съпруга ми пийваме всяка вечер винце Whistling Naughty,но той рядко препива,ако има сериозен повод тогава,а аз по силно от вино и бира-не!

# 50
  • Мнения: 421
Az pia poveche ot nego Embarassed,no kato cialo mi pravi kompania/ne az na nego ,toi na men/ :lol:ami da - mancipacia

# 51
# 52
  • Мнения: 1 817
Пие винаги с мярка и никога не прекалява! А когато кара кола не пие повече от малка бира и то не винаги!

Общи условия

Активация на акаунт