пият ли мъжете ви...

  • 4 429
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
Мамчета, задавам този въпрос, защото мажете в България обичат чашката. Някои повече от жената до себе си. Та за това искам да питам вашите мъже пият ли и колко? Как протича вечерята ви вкъщи? С пиене е мезене докато си легнат или с аперитивче и вечеря с вас и след това и двамата заедно си лягате? Благодаря!  Hug

# 1
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Моят мъж пийва предимно ако има добра компания или ако излезем на вън вечерта. Никога не е прекалявал. Понякога си правим мезе и сядаме за по ракия,но не ни е навик.

# 2
  • Мнения: 1 731
Мноооого рядко .Аз затуй него си избрах ,че съм се напатила с алкохолици да се разправям. ooooh!До гуша ми е дошло от хора ,които не си знаят мярката.Та ,мъжа ми пие само в компания и то разумно ,в смисъл няма скандали ,разправий .А в къщи аз понякога съм инициаторката да пийнем по нещо ,ама рядко щото и ракията скъпа ,а домашна нямаме. Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 49
  Не Слава Богу.Вечерите протичат пред компютъра в разговори с приятели, с книга в ръка и в игра с децата.Вечеряме кратко и рано. Laughing

# 4
  • Мнения: 3 241
Ние нямаме навик да пием вечерно време вкъщи, ако се случва е рядко - малко вино.
Иначе като имаме гости винаги се пие и то по френски, с всяко ядене различен алкохол, практика, която не ми понася много и се придържам към един вид алкохол.
А мъжът ми пие с мярка и дори да се понапие става сънлив и не дразни особено. Laughing

# 5
  • Мнения: 3 367
..тук е трудно защото трябва да се кара навсякъде; дори мъже пиещи от бг тук понамалиха дозата..у дома се пие само бира,1/седмица,предимно от мен напоследък; твърд алкохол купуваме за купони и така и си остава от празник на празник
вечерите сме с децата,те си лягат,ние ядем ,аз си лягам,той работи или се бъзика на пс до малките часове..

# 6
  • Мнения: 1 393
Аз май пия повече от мъжа ми, нали аз съм тази, която я носи споменатата българска жилка.  Wink

Е, той си е имал типичните колежански запои и изпълнения, но сега пие доста рядко. Не знам концентрат дали му се събира и един път на два- три месеца да опита, май и толкова даже не е. Иначе аз самата пия почти  всеки ден вино, по чаша, вечер, а той обикновено бира, по една - две. Това е.
ССФ с американски привкус, това съм аз.  Wink

# 7
  • Мнения: 1 545
Моят - изобщо, ама даже и бира не пие. То даже и кафе не пие, да му се чудиш италианец ли е наистина.... newsm78.

# 8
  • Мнения: 2 257
Оф, ако изпие една бира в къщи - си записвам някъде. Скучна работа. Laughing Имаме колекция от вина и си седи така като колекция, никой не се интересува от тях, разчитам на гости и роднини да обърнат внимание на насъбраното. Като сме някъде навън, разбира се, си поръчва някое заблудено питие, но често кара на бира или сода. И как да пиеш с такъв мъж - и аз взех да не пия покрай него - сама ли да се наливам у нас? А сега с детето пък, когато трябва да съм в час 24/7 изобщо не ми и идва наум да си сипя нещо + умората ми действа по-опияняващо от всяка водка.
Има случаи, естествено, когато си сядаме дружно на по чаша вино, но не ни е самоцел.

# 9
  • Мнения: 764
И моят по4ти не пие.В компания,да.Обикновено по време на ве4ерята се пие вино,накрая ракия.У нас по4ти никак,в 99.99% аз съм инициаторка,ако не сложа нещо на масата,няма и да се слу4и Rolling EyesЗимата вино,лятото бира.Но като цяло,като 4е ли,италианците не пият кой знае колко.Или поне тези,които познавам.По-възрастните си умират да разреждат вино или бира в 4аша вода Sick

# 10
  • Мнения: 4 138
моят е българин, но и в българия и в германия не пие никакъв алкохол. и аз не пия.

# 11
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Рядко. Ако излезем някъде или на гости, максимум 2 бири. Твърд алкохол почти никога.
Била съм с човек, който пиеше ( и сега пие доста) ракия при вяко ядене. Беше ми писнало ( най-вече, защото имам в семейството си тежък алкохолен случай).

# 12
# 13
  • Мнения: 7 914
не пиехме.. докато аз не пропих безалкохолна бира Mr. Green, а той си пие по една алкохолна за компания.. по празници по една чаша вино и това е Peace

# 14
  • Мнения: 7 837
Мамчета, задавам този въпрос, защото мажете в България обичат чашката. Някои повече от жената до себе си. Та за това искам да питам вашите мъже пият ли и колко? Как протича вечерята ви вкъщи? С пиене е мезене докато си легнат или с аперитивче и вечеря с вас и след това и двамата заедно си лягате? Благодаря!  Hug

Много нелепо формулиран и абсолютизиран постинг, ще ме прощаваш.

Общи условия

Активация на акаунт