~::~ Ахлен уа сахлен фи л бейт ал араби ~::~ 43

  • 16 542
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 720
  Иман ,ако си там не ти ли става мъчно за Бг? аз съм в Англия от доста години но все ми липсва България,близките ,Варна и местата където ходим с децата и без децата,изобщо много е сложно понякога май ...защото пък като съм в Бг  започват да ми липсват неща от тук...изобщо...
толкова е хубаво когато човек се чувства щастлив и ''у дома'' където и да е избрал да живее,нещо което не съм постигнала като усещане тук много, много...

  dtti и моите са така като говорят с баба си и дядо си ,голяма любов ги гони взаимна..а моите по 100пъти ги питат
''ти сега ко прайш?'' Crazy

сега се сетих ,че медиц.приравнителни изпити които е карал мъжа ми тук в Англ.за да работи като лекар,всъщност се признават и от няколко други държави включ.и от Арабските Емирства,та не се знае.... Wink

# 16
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добър вечер - аз цял ден изкарах на компа , но гледах епизодите на "Новите българи " от поредицата "Такъв е живота " по БиТиВи - потресаващо и много вълнуващо е да видиш днешна България през погледа на чужденците , купили си къщи и заселили се тук . Много симпатични ми станаха възрастна двойка англичани , оженили се и взели виза №1 и 2 за Бг , купили си къща в с.Бояново ,Ямболско и свили гнездо от 2г и 4м . Казват големи истини , както за живота на Запад , към който ние така се стремим и за живота тук . Ето линк , да който би искал да погледа - сериите са няколко , след като мине нов епизод в събота в 16ч. веднага го качват в Нетерра . За да гледате няма нужда от регистрация , преценяваш само каква ти е скоростта на Нета - моята е най-ниската , когато не е натоварено си гледам без сривове .
http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=877&bm=3
Кликвате върху черната стрелка и знаменцето  оградени в квадратче .

# 17
  • Мнения: 145
Здравейте момичета!
Ей ме на и мен на раздумка  Grinning

Мария, това бе по-скоро в сферата на шегите, защото все улучвам момента, когато ви няма никакви  Hug

Иначе, при мен май има една не много добра новина - гепнала съм вирус. Опитвам се да се преборя с него вече 2 часа и засега не успявам. По-принцип съм много внимателна и рядко ми се случва да ми се зарази компютъра /впредвид, че ежедневно и почти непрекъснато работя на него/. Пробвах всякакви варианти и вече ми се изчерпаха идеите. Не ми се иска да стигам до преинсталиране пак, защото е голяма хамалогия - имам много програми за качване, а освен това ще ми отнеме много време, което нямам. А най-гадното е, че ще ми се отрази на работата, защото ще трябва 1 ден да не работя, а да се занимавам с преинсталации. Та такива работи при мен - много ме е яд сега.  #Cussing out И като се има впредвид, че вируса си го качих от реномиран сайт с техническа информация, където се ровех за информация за един нов автомобилен продукт /имам да пиша материал за него/. Та затова внимавайте много! Сега ви оставям и отивам пак да се боря с това гадче, дано да го махна от компютъра. Но иначе ще хвърлям по едно око и тук ако се появят мераклии за приказки!

# 18
  • Мнения: 927
И на мен са ми много интересни, Пепи. За съжаление са доста малко свестните чужденци, които се заселват тук  Confused....повечето ги привлича най-вече евтините алкохол и жени.. Rolling Eyes
Мен много ме изкефиха 3-те австралийки  Laughing.
Цитат
Иман ,ако си там не ти ли става мъчно за Бг? аз съм в Англия от доста години но все ми липсва България,близките ,Варна и местата където ходим с децата и без децата,изобщо много е сложно понякога май ...защото пък като съм в Бг  започват да ми липсват неща от тук...изобщо...
толкова е хубаво когато човек се чувства щастлив и ''у дома'' където и да е избрал да живее,нещо което не съм постигнала като усещане тук много, много...
Хариет, аз съм много адаптивна и позитивна и ми е много лесно да видя най-вече положителното на мястото,където съм. В Дубай се чувствах перфектно -много познати и  приятели, хубава работа, луксозен живот.., но пък и тук, сега нямам право да мрънкам,живея добре, а  и сама съм си го избрала и никога не бих съжалила, защото майчинството ме накара да осъзная, че наистина няма на света по-голяма радост от децата..Само да ми е живо и здраво малкото съкровище, всичко ще бъде наред и ще си дойде на мястото Grinning ..
Хората са казали - където е сърцето ти, там е и домът ти...

# 19
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Бонбонче и ние бяхме си лепнали едно "троянско конче" миналото лято - така ми разбрица програмите ....тц тц - голяма напаст . Племенника смъкваше снимки на коли от такива сайтове и воала - подаръче с изненада . Касперския ми го откри , но не можа да го премехне - ограничи щетите , но преинсталирахме . И аз като чуя преинстал и лошо ми става . Прави ни го един приятел , много свястно момче , но мрази да се къпе - няма да ти казвам как го изтрайвам цял ден и колко проветрявам след него . Да ме прости Господ за думите , но казвам истината - смрад и ужас за носа и душата ми .


Веси и те са големи скици и онзи белгиец в Разградско и той ме впечатли как купува цели села и ги прави по техен си тертип . Лошото е , че много от тях дойдоха добре настроени към циганите и не можеха да разберат нашата неприязън - е почувстваха я и сега и те зарязаха къщите - така чувам от познати .

# 20
  • Мнения: 2 804
Ей наканих се да пиша .
Днес ходих до една позната от Пловдив на лаф за половин час та сега ми е по свежарско .
Мърси , къде си ?
Аз важните неща съм ги сложила в хард диск отделен с капацитет 500GB та и да ме нападне вирус не се шашкам от нищо и за нищо .
Миме , постно е яденето , но в Мароко предимно за салата го слагат . Не е за основно ядене .
Тази вечер правих дроб телешки като яхния и салата от моркови и картофи . Както и една огромна салата от домат , краставица , целина , морков , чушка и зелена къдрава салата .
Сега децата хапват аз съм от бързите вече приключих .

# 21
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
tahmine , зло да те забрави! Честит ти рожденник  bouquet
Дано вече сте се сдобрилии изкарали супер празник!
Инатчета са ни и наще арабчета Laughing Ама това да им е недостатъка Peace
Вили, ще ги гледам тия филми утре. Пак ме разсмя. Верно е има някои хора - Убави, ама хигиена- 0 ooooh!

Весе, и аз като теб тук си оставих душицата. Стоя във България, но все насам ме тегли Simple Smile Лятото е тежко, но пък и ние сме късметлии, че можем да стоим повече.
Разгледай сайта на мола, там ги има магазините. Същите са като навсякъде, само имат намаление.Не са стари колекции.
 Не съм ходила, но ми казаха, че си заслужавало и имало доста локалки Wink

Тарикмам, лек ви път и ще чакаме да пишеш Hug
Свеар , как е малкия?
Дани, остатъка  го пасирах, добавих малко кетчуп и го използвах за сос на пицата дето правих за вечеря. Joy

Лека  bouquet
Добре, че са сайтовете , че вече не мога да я мисля Tired


# 22
  • Мнения: 1 269
Добро утро  Hug Hug

Вили мерси  мила за новата тема. Hug Това с миризмите,тук го има в такситата,а и не само.Не мога да ги рабера,станали сутринта за работа,без да се измият.като те обслужват ти иде да повърнеш Sick Sick

МАрия,аутлети има много из Дубаи,но пове4ето са със стари колекции.Ние с една приятелка се канехме да посетим,дизаинерските аутлети,но нали имах гости и го оставихме за по нататък Simple Smile

Дани хубаво с този хард диск.И аз за такъв се оглеждам,4е пц-то ми е като баба от много информация,но тези дни и аз ще преинсталирам,4е нещо не е както трябва newsm78

Веси много си права мила Peace На мен оба4е ми е мъ4но за Бг,не то4но за държавата,колкото за приятелите ми и семеиството.Липсва ми спокоиното град4е през зимата,морето... Tired TiredТук е супер натоварено,изнервящо и не толкова сеив ве4е.
Задръстванията,претрупаните молове(в по-ве4ето слу4аи) в хубавите болниците и там пълно с народ ....нещо взе да ми писва.Дано като се преместим да е за по-добро. Praynig
Ина4е и в Несебър е пълно с 4ужденци.Купили си апартаменти и си живеят.ПОве4ето са възрастни англи4ани,но има и доста руснаци Grinning

Свеар как е малкия?КОга ще излязат резултатите? Hug

Къде се изгубихте останалите?МАрси и тя забягна на някъде?

Мале4ка ми е със запушен нос и отказва да яде CryКак ли не пробвах,но  ...Тц.Каката носи вирусите и другите ги хващат.
Прекарахме си супер с гостите и се каним да ходим във Фуджеира преди празниците.
Сега си 4акам и приятелката на 29-ти и няма да ску4аем,4е толкова ми е домиляло за Несебър,но този студ ме спира Crazy

Вси4ко хубаво   bouquet отивам за втора доза кафенце Laughing

# 23
  • Мнения: 927
Хайде на кафенцето!

       

Тук пак вали и направо незнам какво ще правим цял ден  Confused

# 24
  • Мнения: 720
 мерси Иман за кафенцето  . Simple Smile

# 25
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет и да се запиша в новата тема! мерси за кафето веси, аз сега пак ще пия, де, нещо прекалявам, ама като не пия вода и малко 4ай зорлем! Hug
сори, 4е не съм навреме за рождения ден на ахмед, да ти е жив и здрави да си седне на 4 букви иси спретнете един хубав дом (в духовния смисъл)!  bouquet  bouquet  bouquet
4ета ви , ама нещо съм намръзнала и само цъкам с мишката, като леден блок бях до снощи, цистит,проблеми и питанки здравословни! ако знаете в4ера в какъв дъжд  и студ ходихме  по болници, кабинети и един 4итав доктор не открихме да ме види! ама такъв студ за африка си е като сибирския! линда с дебело бг  яке с полар и дълго до коленете, дебело полар поло, дебела блуза и полар панталони и 4орапогащник плетен от най-дебелите, , шапка шведска с полар и ка4улката и тя така, само да сте наясно с  африка, де!  #Crazy
после  сложих газовата пе4ка и така стана поносимо, ако не мърдаш!
днес, просто е друга ера, слънце и приятно зимно време! Hugдано се задържи така!

# 26
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добрутро !
Верно е вали - ситно и с вятър ....неприятно
Аз имам гостенчета - шетам и седим вътре на топло - пеца-меца бумти Simple Smile
Сложих леща да се готви за обяд .
Тук съм ако ви трябвам !

п.п. Това е поста ми от сутринта - нещо не можех да публикувам..
Досега писахме домашно с моя приятел Стефчо ..
"Пътешествие в Сахара" - благодарим на Марси за помоща .
Сега го преписва на чисто ...и е ужасен от дължината -3стр. Simple Smile Simple Smile
Така е като Гуглето сипе матриал ...Simple Smile
Поне ще се научи как да си помага , душичката...
До скоро !

# 27
  • Мнения: 800
и аз да се разпиша в новата темичка. Болестите и всичко лошо да остава назад, а тук само хубави новини да има Praynig  Аз си бях при мама и бабка, а Ахи го пратих с приятели на планина (нека има самочувствие, че не го командвам Twisted Evil). А снощи каква буря имаше само, ужас. Сега мисля да си понаправя някакви маски за коса и лице, та да съм хубавааааааааааа #Crazy

# 28
  • Мнения: 3 804
да се разпиша и аз днес,след у4илище подбрах отбора и тръгнахме по магазините,нищо оба4е не ми хареса,прибрахме се с купен обяд ,за да оставим 4антите и каките да се преоблекът,и добре 4е се сетиме преди да излезем за 2път 4е днес е неделя и в християнските квартали магазините не работят и го отложихме

# 29
  • Мнения: 800
ааа, Деси, аз чак сега схванах, че не си в Бг:(

Общи условия

Активация на акаунт