Инвитро - 10 дни след трансфер

  • 36 316
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
В клиника "д-р Щерев" а лекаря ми се казва Александров. Като цяло, получих добри отзиви за него...Преди това имах ужасен опит с лекар от 1во АГ...направо не е за разправяне. Надявам се този път да съм случила

# 16
За съжеление цикъл си дойде и вече няма надежда  Cry Cry Cry

Стискайте палци да стане със замразените. Имате ли идея какъв е шанса да се получи нещо с тях?

# 17
  • Мнения: 290
Съжалявам siskolina ,до болка ми е познато това зацапване и неуспеха след това.
Нямам представа обаче за процента успеваемост при замразените.

# 18
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Съжалявам.  Hug

10% е успеваемостта със замразени ембриони. Има опасност и голяма част от тях (около 60%) да не преживеят размразяването.

Аз също мисля да пробвам със замразени ако лекарят ми е съгласен.

# 19
  • Мнения: 7 716
Съжалявам, Сисколина. Sad
За замразените - всичко е късмет. И едно на сто да е процента на успеваемост, може това да е твоят успех. Hug

# 20
  • Мнения: 72
Съжелявам мила,  мога до си представя колко ти е тежко. Историята ти страшно прилича на моята. 2 извънматочни за по-малко от 1 година. Това е тежък удар. Болката е много из дълбоко.  Дай си време, толкова,колкото ти е нужно. Това е рана в сърцето на всяка жена. После  опитайте отново.  Има много варианти - замразените ембриони или дори инвитро на естествен цикъл.  Сега обаче е важно  да се прогрижиш за себе си.
След време си пусни едни имунологични изследвания в лаборатория по имунология . Моят доктор каза, че е възможно това да е фактор за неуспешно инвитро.  Сега можеш да си пуснеш бета ЧХГ, но побързай.  Ако е имало имплантация, но не се е задържал ембриона нивата все още ще са по-високи от обичайното за небременните жени. Мисля, че е важно да се знае къде е причината за неуспеха.  Не се отчайвай следващия път могат да ти направят хетчинг - изтъняване на обвивката на ембриона, за да се имплантира по-лесно.  Има много варианти. Тепърва започвате.

# 21
Здравей Katalina_rus,

Много благодаря за съветите! Определено имам нужда от такива особенно когато докторите не са много словохотливи и нищо не ти обесняват ако изрично не ги питаш...може би за да не те стряскат...и аз не знам...Със сигурност обаче ще настоявам да ми обеснят всички възможни причини за неуспеха.  Close

Днес си направих ЧХГ...отрицателно:( най вероятно изобщо не е имало имплантиране и кафявото зацапване си ми е било цикъла защото то продължава и сега със същата сила. В неделя когато казах че ми е дошло найстина потече червена кръв, но не обилно, после спря и пак премина в кафяво...и аз не мога да разбера но смятам че след като и кръвният тест е отрицателен (о,23) нещата са ясни. Е...това е животът...опитвам се да се успокоявам с това, че хубавите неща стават бавно...да видим колко още ще се бавим с бебчето.

С доктора говорихме, че ще опитаме със замразените след един два месеца. Ако и с това не стане, ще има втора стимулация. Моболизирам се и няма да се давам на неуспехите. Не се давайте и вие мили момичета в моето положение.  Hug

Целувам ви!

Общи условия

Активация на акаунт