Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Горно нанадолнище

Преди 3 месеца запознах брат ми с момиче , чрез сайт за запознанства. Всичко вървеше добре , започнаха да живеят дори и заедно , но от известно време нещо не е наред Crying or Very sad Вчера ми се обажда и казва, че тя настоявала да е сама, той заслужавал нещо повече от нея и т.н. Sad Той е на 32г. , а тя на 30г. По-късно тя ми звъни и ми казва , че са се разделили... Вината била изцяло нейна , той с нищо не я е нагрубил , бил страхотен мъж и кавалер , но сега разбрала , че не можела да се влюби в него newsm78 На мен естествено ми стана много тъжно , защото съм свикнала с мисълта , че всичко при тях е доста сериозно и се надявах да създадат и семейство , но тя след 3 м. разбрала , че не е влюбена Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Чувствам се страшно виновна , за това че ги запознах и сега той така да страда smile3518 Просто не заслужава подобно отношение  newsm45 Цяла нощ не съм мигнала и аз лично я изживявам много тежко тая раздяла , защото той се влюби в нея и се грижише за нея както подобава , а тя сега ли трябваше да му сервира всичко това - предпразнично newsm70 А , аз се успокоявам единствено с това , че явно така е трябвало да стане , по- добре сега , отколкото -късно #Cussing out Но едно не мога да разбера :защо добри хора като него нямат късмет в тоя живот smile3516
Цитирай

Ще се намери момиче и за него, може би когато не очакваш.
Проблемът може да е бил в това, че се е държал прекалено добре с нея. Някои жени не знаят какво искат.
Цитирай

Чувството за вина няма да ти се изпари с магия, но все пак това, че си ги запознала не значи че си причина нещата да се развият така. По-добре да се разделят след 3м., когато нищо не е така сериозно, отколкото след 3г. или повече когато щяха да имат много общи неща, може би деца и пр. Не бива нито ти, нито брат ти да съжалявате!
Цитирай

София

Нямаш причина да се чувстваш виновна  Hug Това, че не се е получило няма отношение с теб. Направила си каквото си могла, останалото е тяхно решение. Могат само да ти бъдат благодарни, че благодарение на теб са изживели няколко хубави мига. Сега просто подкрепяй брат си и му бъди опора. Завиждам му, че има сестра като теб, която толкова да го обича   bouquet
Цитирай

София

Скромни мисли по темата
Не смятам, че ти трябва да изпитваш вина за раздялата. Най-малкото защото НЕ става въпрос за ТЕБ
Просто понякога хората се събират и разделят. Нека бъдат оставени на себе си.
Миличка, брат ти е голямо момче  Hug

а тя сега ли трябваше да му сервира всичко това - предпразнично
Следпразнично по-добе ли щеше да е ...
Все някога щеше да е
По-добре сега, когато и двамата (или тримата) ще го преживеят по-лесно.
Той ще намери своето момииче, мила.
Бъди негова подкрепа в решенията му
Цитирай

Пловдив

Не се чувствай виновна, а погледни от тази гледна точка: благодарение на теб брат ти е изживял нещо хубаво, макар и кратко. Ти пък какво си виновна, че тя не е могла да се влюби в него? В тоя случай виновни няма... Тъжно е, че брат ти страда така, но това е риск във всяка връзка. Както е казал поетът: "... Всяка радост е бременна с мъка..."
Цитирай

Бургас

Няма за какво.По добре така отколкото по сериозно обвързани..тогава по виновно щеше да ти бъде.

Трябва да му благодариш на момичето,можеше да го заблуждава и да се възползва от добротата му.
Цитирай

София

Не се чуствай виновна, по-добре, че е била честна с него
Цитирай

Горно нанадолнище

Рени, напълно си права Hug Забелязала съм, че някои мъже когато  грубо се отнасят към своите половинки , то те тогава бъдат много , много обичани и влюбени newsm78 но като че ли логика има Rolling Eyes , но брат ми е с добро сърце и поведението не му позволява да се отнася така грубо към едно нежно създание Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Благодаря ви за подкрепата, като че ли ми е по-спокойно ... Обичам ви от сърце и ви желая да сте вечно влюбени в своите половинки   bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

София

Ама ти защо се чувстваш отговорна и виновна? Не можеш да вмениш на някого как да се държи или какво да чувства. Брат ти и бившата му приятелка са достатъчно големи хора, за да знаят какво желаят и да вземат решения. От момента, в който си ги запознала, те са поели нещата в свои ръце и твоята роля е свършила до там!  Peace

Наистина е кофти когато се случват такива неща, особено с братчетата ни, но дано да има късмет и да срещне момичето на своя живот.  Нова година, нов късмет, както казват хората!   bouquet
Цитирай

Няма за какво да се чувстваш виновна!

А това, че момичето е признало истинските си чувства, или по скоро липсата на такива, на брат ти е похвално! По добре сега, от колкото по късно!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.