За или против съдомиалните сте?

  • 10 094
  • 110
  •   1
Отговори
# 60
  • непостоянно
  • Мнения: 981
ЗА, ЗА и пак ЗА CrazyДокато миялната машина работи ти си свършваш нещо друго или пък си почиваш Wink

# 61
  • Мнения: 148
Против са тези,които нямат такава ,с доста "назадничаво" мислене.
Лично аз ползвам от поне 10год. и нямам никакви оплаквания.Да не ви казвам "по онова време" колко закостенели бяха реакциите на повечето хора ooooh!

# 62
твърдо не не не  кой знае какво 10 чиний и1тава  Laughing Laughing

# 63
  • Linz
  • Мнения: 11 619
твърдо не не не  кой знае какво 10 чиний и1тава  Laughing Laughing
Хахаха Joy

# 64
  • София
  • Мнения: 2 967
все едно да попиташ-за или против пералните сте.Надали някой ще е против нещо ,което облекчава ежедневието му newsm78
имам познати които едва миналата година си купиха пералня и то определено не защото нямаха пари.Не си представям как ще търкам по-обемистите дрехи на ръка.....
Хайде някой да каже какви са му доводите "против"


Току що се сетих за една дама /май ти бях казвала/ как в нова вградена кухня, не й трябвало миална... можела си на ръце...

# 65
  • Мнения: 3 094
имам вече втора съдомиялна отпреди 7 години, първата ми служи вярно около 10-11 години, но понеже беше купена от чужбина - тук нямаше такъв модем и съответно сервиз/техншк, който да я ремонтира. не знам кой би могъл да бъде против??? предпочитам да имам време за себе си отколкото да си губя времето и да си увреждам кожата на ръцете.......

# 66
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Твърдо За,освен всичко изброено спестява ми много,много време от което имам нужда!

# 67
  • Мнения: 320
Е, да си кажа и аз - ТВЪРДО И КАТЕГОРИЧНО ЗА. Само не прави грешката да си вземеш малка съдомиялна. Вземи си или за 8 или 12 комплекта.

Едни познати въпреки нашите съвети да си вземат голяма съдомиялна за 8 или 12 комплекта си взеха от малките - за 4 комплекта, след което съжаляваха жестоко  hahaha и само след половин година си взеха като мойта - за 8 комплекта.  Laughing

# 68
  • Мнения: 3 360
Разбира се ,че съм "ЗА"Моята беше два месеца и повече на ремонт и направо се поболях/и аз и мъжа ми/Голямо улеснение е  Peace

# 69
  • Мнения: 1 426
Твърдо - за! И аз също те съветвам да си вземеш голяма. Ние взехме малка - и ми е ужасно малка, тенджерите и големите купи продължавам да ги мия на ръка, щото не влизат  Sad Да не говорим, че на ден ни се събират повече от една миялна съдове, та през ден я пускам по два пъти.

# 70
  • Мнения: 1 558
Аз съм със съдомиялна за 9 комплекта. Страхотно е. Слагам тенджери и тави. Така имам повече свободно време.

# 71
  • Мнения: 1 925
И на мен са ми интересни доводите "против"  Shocked  newsm78
Твърдо - за ! И според мен най-добре да си вземете голяма, ние нямахме място и си взехме от средните и за сега ни е ок. Малките според мен са много непрактични. Миялната е голямо улеснение !
  Peace

# 72
  • Мнения: 2 724
Ох ,добре, че не обичам кисело зеле  Mr. Green.
Предупреждавам- бурканите да са без етикети, защото силиконовото лепило не се разтваря във вода и се намотава където не му е мястото.

# 73
  • Мнения: 162
  гласувам за с пет ръце. Стига да имаш място къде да я сложиш. Много ми е малка кухнята. newsm45

# 74
  • Мнения: 4 406
за!!! с четири ръце гласувам- моите и на съпругът, но засега нямаме къде да сложим такова чудо. живот и здраве, като се преместим в по- голям апартамент след година, непременно ще имаме и съдомиялна

Общи условия

Активация на акаунт