Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 17 ноем. 2007, 15:56 ч.
  • Преглеждания  2 670  Мнения  2  Онлайн  1
Отговори
 Здравейте:)
искам да ви попитам  дали е добре , че ведмага след като направих аборт(които протече с усложнения- наложи се повторна кюретация) ми изписаха Яасмин. Пия го вече 5 месеца и постоянно има нещо- наи-вече зацапвания, цикъла ми започва с тъмно - кафяви течения и един път завърши с почти черна на цвят кръв. Мисля този месец да ги спирам... а, и искам да имам детенце:) дали противозачатъчните могат да ми навредят за това?

Реклама
# 1
  • София
  • Мнения: 7 718
Не. Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 1 334
Категорично не.
Но е добре да пуснеш едни хормони ако още имаш зацапване

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт