Зная, че не се казва, но ....... май съм бременна.Най после!

  • 2 816
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 226
Момичета, зная че не се казвало, и ме е страх, защото първия път така разказах на всички и след това - диагнозата ми беше мисед.Страх ме  е от втори такъв , но къде на друго място и с кого, освен със вас да споделя двете си чертички.Моля се всичко да е наред и хайде и вие.Повличам си краката.

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 11:14 от Верити

# 1
  • Мнения: 4 700
Честито. Дано тоzи път бременността ти zавърШи със zдраво и сладко бебче.  Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 826
Успех.Дано края е щастлив.  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 284
Честито!Лека и безпроблемна бременност и най-сладкото бебче на финала! Hug

# 4
  • Мнения: 1 335
ЕЙ, ДУШИЧКО, ТАКА СЕ РАДВАМ!!!!! ЧЕСТИТО, МИЛИЧКА!!!!!! ВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД, ЩЕ ВИДИШ!!! ЩЕ ГУШКАШ БЕБЧЕ ТОЗИ ПЪТ!!! ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ ТИ ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 226
Благодаря ви момичета!И аз много се радвам, но и адски ме е страх.След 8 години, за които през какво ли не минах и какво ли не опитах, сега адски ме е страх и се моля всичко да бъде наред този път.Но още е толкова рано.

# 6
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Честито! Стискам ти палци този път всичко да е наред! Знам колко много те е страх, но се опитай да си максимално спокойна.  Hug

# 7
  • Мнения: 15
Stella,честито!  bouquet
Желая ти спокойна и успешна бременност и едно сладко бебче на финала Hug

# 8
  • Мнения: 3 453
Честито!  bouquet
Лека и безпроблемна бременност! Hug

# 9
  • Мнения: 2 309
Честита бременност и дано е успешна и безпроблемна Peace

# 10
  • Мнения: 313
честито...желая ти успех..понеже и аз по същия начин съм със спонтанни аборти разбирам страховете ти, но понякога ние с мислите си някак повлияваме съдбата си...така че се настрой положително..ще успееш!!! недей да мислиш за страховете а за това какво сладко бебче ще си имаш след 9 месеца.....аборти се случват МНОГО ЧЕСТО и може да се случи на всеки, това обаче не означава, че всеки пък ще е така!!!! само си намери един добър лекар за рискова бременност да ти менажира бременността и късмет!!!!!!

# 11
  • Мнения: 2 423
Бровооооо мале как се зарадвах супер Честито Стела   bouquet  bouquet  bouquet Hug

# 12
  • Мнения: 7 718
Поздравления, всичко ще е наред.  bouquet

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
Честита бременност и от нас!Желая ти нещата да се развият нормално и без проблеми и след 8 месеца да гушкате най-желаното бебче!

# 14
  • Мнения: 3 011
Честито, нека наистина изкараш една нормална бременност, бъди спокойна и пове4е си по4ивай  Hug Успех!

Общи условия

Активация на акаунт