Силиконова подложка за печене

  • 13 069
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Костинброд
  • Мнения: 104
И аз имам каталог на Тапър ( цялото име на фирмата е TUPPERWARE) , но наистина цените са си доста високи.Силиконовите форми на тази фирма за кекс и пица бяхо по 90 лева , а силиконова подложка с размери 64х46 см на цена 35 лева и силиконова точилка 30 лева .
Моля дайте още предложения за магазини в София,откъдето могат да се закупят различни силиконови форми ,подложки ,точилка на разумни цени.
                 Незнам кой каталог имаш-аз имам този за 2008г.и там подложката е 29лв а формата сърце-36лв.Може да ги вземете и по-евтино когато са специални оферти.На мен ми предложиха огромна кутия за торта с двойно дъно и дръжка за 19лв.Според мен не е много скъпо особенно ако ги ползваш често. 

# 31
  • Мнения: 22
Зависи от гледната точка.А и аз съм малко скептично настроена към каталожната търговия и ако приемем ,че в търговската мрежа се предлагат продукти със същото качество , но на по-ниски цени е логично да се търси информация именно за тях.
Някой може ли да каже какви са горе-долу цените на силиконовите форми и подложки в магазин на SOLINGEN в София и моля дайте адреса или поне указания как да го намерим ,тъй като съм от В.Търново.

# 32
  • Мнения: 22
Имам 2 форми и съм много доволна. Печа всякакви неща, не само сладкиши. Единственото неудобство е,че понеже са меки не мога да ги хващам с една ръка, иначе се изсипват

Откъде са купени ? Плийз !

# 33
  • Костинброд
  • Мнения: 104
Зависи от гледната точка.А и аз съм малко скептично настроена към каталожната търговия и ако приемем ,че в търговската мрежа се предлагат продукти със същото качество , но на по-ниски цени е логично да се търси информация именно за тях.
Някой може ли да каже какви са горе-долу цените на силиконовите форми и подложки в магазин на SOLINGEN в София и моля дайте адреса или поне указания как да го намерим ,тъй като съм от В.Търново.
    Аз съм още по-скептична към тази търговия.Но тя не е само каталожна именно затова се правят партита-за демонстрация на качествата на продуктите им.Преди 2мес си купих 2 тави(метални)от Метро за 26лв и на второто печене им падна покритието-на люспи-жалко че трябваше да ги изхвърля заедно с пицата за сина ми.А формата на Тапър я взех първо да пробвам от приятелка която я имаше,след това ходих и в офиса на фирмата защото съм Тома Неверни и мислех че това е поредното мултилевъл предлагане но се оказа обратното,че фирмата има предлагане навсякъде.Не искам да звучи като реклама но съм доволна от това което видях и от това което ползвам.   

# 34
  • София
  • Мнения: 529
Мерси на всички включили се!
Днес бях в склада на ТСМ (вече КEV) В Младост и си взех подложка. Имаше вариант с рамка отстрани за да не се огъва и само силикон. Взех и двете, защото не бях убедена, че това с рамката ще влезе във фурната (и се оказах права #2gunfire 1 см повече е #2gunfire ). Размера им е 44,5/37,5, цената 12 лв. Имаше сини, жълти, оранжеви.
Дано да са от сполучливия ТСМ-ски силикон!

Общи условия

Активация на акаунт