впечатления от оказионите за детски стоки

  • 1 474
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Здравейте, насъбраха ми се доста неща от малкия и си мисля да ги продам в някой оказион, но тъй като времето е кофти и съм затруднена с транспорта, искам да ви попитам заслужава ли си въобще да ходя с всичкия багаж до там? Как става процедурата: на консигнация ли ги взимат или ги изкупуват ( ако да, на приемлива цена или на безценица )? Въобще дайте впечатления, ако не ви затруднява.

# 1
  • Мнения: 2 232
Аз не знаех, че има такива оказиони и у нас.Къде се намират?
А по темата, защо не пробваш в онлайн ето тук да ги продаваш:
http://www.prodavalnik.com/

Много мами от ф-ма там си продават/заменят дрешките.Успех. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
Аз имам впечатления от оказион Скрити съкровища,там не ти изкупуват нещата а ги оставвяш и взимаш парите когато вещите ти си имат нов собственик.Цените определеш ти,като за оказиона остава определен процент.

# 3
  • Мнения: 2 149
Оказион Бандидо има, на ул Цар Симеон, ж.к. Св. Трица.
Гледам, че майките оставят дреките като определят само цената им, а шефката взима 10% ако не се лъжа от продажбата.
Аз не съм оставяла, но съм купувала. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 715
В Света Троица, бл. 313, вземат 20 %. Ти определяш цената, но ти плащат чак когато стоката се купи.

# 5
  • Мнения: 2 149
А, значи не били 10 % a 20% newsm78 Нищо чудно.

# 6
  • Мнения: 133
Благодаря ви за отговорите, аз се обадих до Бендидо и ми казаха, че взимали колички и столчета нови модели, маркови дрешки за сезона и т.н. Комисионата им е 20% и плащането е след продажбата. Предполагам, че условията са такива и в останалите оказиони. Приятен ден ви желая.

Общи условия

Активация на акаунт