Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 255 отговора

София

Ето нова тема!
Цитирай

Германия

Ами Щом има нова тема, нека пиШем в нея  Wink

Няма ниЩо ново, 4акам до обяд и ако до тогава не са се раzдвижили, ги притеснявам пак  Twisted Evil
Цитирай

София

Ок, Танче, кажи им, че ако не задвижат нещата ще им пусна обещания мейл с моето послание hahaha
Между другото свеки ми каза, че си заплювала ейна да му купи и бе много разочарована като реагирах, че това е подаръка му от мама и татко и вечес ме поръчали.
Аз като пусках на зълвата сайта и линкове тя не им е казала, та сега хората са притеснени, че видиш ли чуждите подаръце може да са по-хубави от техните.... Whistling Аз все казвам, че е важно да е с кеф купен, няма значение какво е нещото.
Цитирай

Танче, питай ги коя фактура да очакваме да изпълнят и им обясни/с което трябва да ся наясно/, че при положение, че сме платили първата фактура нея трябва и да изпълнят. И ги питай каго ще пуснат нещата, защото от плащането измина доста време, а тази поръчка съдържа подараците за Коледа на 10-на деца и ако искат тези деца да останат без подаръци...
Извинявай, че ти диктувам така! Hug
Цитирай

Германия

Вени, поне на немски да ми го беШе диктувала  Naughty
Цитирай

Вени, поне на немски да ми го беШе диктувала  Naughty
Много сте готини! Mr. Green
Цитирай

Един запис от мен, да не ви търся
Цитирай

Германия

Имам полу добри новини  Wink

Отговориха, 4е са предали поръ4аните артикули на експедитора. Оба4е не каzаха, дали са вси4ките артикули или беz двата от втората фактура. Питах ги ПАК, но 4акам отговор.
Цитирай

Германия

ooooh!  Предавам се. На въпроса, кои артикули са иzпратили, ми отговориха пак с "имайте търпение, оЩе проу4им слу4ая"  ooooh!  ooooh!

Тържествено обеЩавам,4е втора поръ4ка от там НЯМА да направя  Stop
Цитирай

София

Танче, аз съжалявам единствено, че ти докарахме телефонни разговори, мейли и главоболия! Hug Наистина, няма да имаме втора поръчка от тези, нали? Very Happy
Хайде, отиваме на гости, дЕдо ви Коледа сигурно се е побъркал - кой пакет и с какво съдържание да кара към Бг...
Цитирай

Добре, че поне са тръгнали нещата! Дано са всички по фактурата, щото... #2gunfire #2gunfire #2gunfire!

Танче Hug! И аз се извинявам за причинените от нас неудобства!
Цитирай

Германия

Добро утро,

таzи сутрин имаШе ТРЕТА фактура в поЩата  ooooh!  Съвпада с втората, но ми махнаха ве4е платената сума. Така, 4е се иzяснва картинката, 4е липсват 2та артикула на Бабъл и Катя  Sad  Съжалявам  Sad
Цитирай

Добро утро,

таzи сутрин имаШе ТРЕТА фактура в поЩата  ooooh!  Съвпада с втората, но ми махнаха ве4е платената сума. Така, 4е се иzяснва картинката, 4е липсват 2та артикула на Бабъл и Катя  Sad  Съжалявам  Sad
Sick Тези са отврат!
Цитирай

Германия

Най отвратителното е, 4е игра4ката на Бабъл си стои в сайта и пиШе, 4е я имат в нали4ност  #Cussing out
Цитирай

София

Аааа, Бабъл, много съжалявам, че ти се е паднал каръшкия момент на тебе точно! Tired
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 255 отговора