Лечебен глад-има ли желаещи? 3

  • 12 401
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 068
Айде на новата тема за лечебния глад момичета!
Оставям линкове към предишните две теми, за да можете да си правите справки.

Лечебен глад-има ли желаещи? 1
Лечебен глад-има ли желаещи? 2

# 1
  • София
  • Мнения: 366
Привет, момичета!

Днес ми е 5-ти ден. За щастие през първите 4 дни свалих 4 килограма, та скоро ще започна истинското сваляне. Как сте вие?

# 2
  • Мнения: 823
Цитат на: vassbil
Привет, момичета!

Днес ми е 5-ти ден. За щастие през първите 4 дни свалих 4 килограма, та скоро ще започна истинското сваляне. Как сте вие?

oх , и аз искам да започна гладуване ама все още кърмя и трябва да изчакам.за 10 дена колко кг. могат да се свалят.и колко пъти в годината може да се гладува.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 521
много off: Ей Ренци голяма съм УВСЪ беееее - честита ти лентичка, леле как не съм видяла досега !!! Пу, пу да се ... в главата проста - ей много се радвам за теб !!!  Heart Eyes  Praynig  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 3 777
Цитат на: bibi
много off: Ей Ренци голяма съм УВСЪ беееее - честита ти лентичка, леле как не съм видяла досега !!! Пу, пу да се ... в главата проста - ей много се радвам за теб !!!  Heart Eyes  Praynig  Heart Eyes


 #Onfire Честито и от мен Grinning Скоро ще гушкаш едно прекрасно бебче.

# 5
  • Мнения: 254
Ренци, честито и от мене:)

Ди5, сега се сещам, че бях с твоята съквартирантка на басейн, после тя отиде да учи, че имаше изпити скоро, а аз останах самичка и отидох на сауна:)) Леле какви неща помниш...Simple Smile) Невероятна памет имаш:))

Ами ще ти пусна снимки на привате като толкова искаш барем ти дойде музата:))) да видиш какво е било преди 1 година и какво е сега:)) А съм от вчера и с нова прическа, която ми стои супер, та сега всички ме питат да не съм се влюбила:)) странно само заради мъж ли трябва да слабеем и да сме  с хубави прически:))

Целувки:))
Юле

# 6
  • Мнения: 1 116
Цитат на: Jule
Ренци, честито и от мене:)

Ди5, сега се сещам, че бях с твоята съквартирантка на басейн, после тя отиде да учи, че имаше изпити скоро, а аз останах самичка и отидох на сауна:)) Леле какви неща помниш...Simple Smile) Невероятна памет имаш:))

Юле


Помня аз, щото съвсем скоро след това и на мен ми се случи. Сега тук във фитнеса ми има сауна и стийм руум и редовно ходя след фитнес, ама много внимавам вече.

# 7
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Цитат на: Jule
Ами ще ти пусна снимки на привате като толкова искаш барем ти дойде музата:)))

Aaaaa,няма на лични Twisted Evil ...пускай тук...и ние искаме да се мотивираме и да ни дойде музата Laughing

# 8
  • Мнения: 5 500
Аз завърших и захранването с общо - 4кг.
На черешите пак!

# 9
  • Мнения: 201
Днес ми е 13-и ден гладуване и съм -9 кг.
В понеделник започвам захранване.

# 10
  • Мнения: 3 153
Ренци, честито за лентичката:) Радвам се за теб (за вас по-точно)!
Иначе и аз мисля да стартирам с гладуването утре или в неделя, но се мобилизирам в момента Rolling Eyes Дано успея 10 дни да го сътворя!

# 11
  • Мнения: 11 607
Zdraveite!
Az se gubq,no ne vi zabravqm!

4estito na Renci!

Dnes mi e den 21 ot gladuvaneto i smqtam da e posledniqt i utre da se zahranq! Imam pregre6eniq,za6toto mi e stra6ni trudno i edvam ustiskah do tuk! Pregre6eniq - 10 4aeni lagi4ki qdene v razli4ni dni za celiqt period! Prosto ne moga da ustiskam na zelenite vkusotii deto gi gotvq na doma6nite!Qde mi se spanak,lapad i tova kato pregre6eniqta mi sa sled 16 den.Ne moga da ustiskam i na salatite i drugite podobni!
Za celiqt period dio tuk sam svalila okolo 11kg. Ne pove4e. No imam za svalqne o6te mnogo!
Imam edin vapros - problema mi e cikala. Zapo4nah da karvq ot ponedelnik i taka ve4e 7 dena - po malko vseki den,kato ne znam tova menzis li e kakvo e! Ako e menzis doide mi 7 dena po rano!
Tova karvene me iznervq i pregre6eniqta mi sa sled kato zapo4naha vsi4ki tezi problemi s cikala - napravo bqh kato predi menzis - strahoten apetit!
Ve4e ne mi se pie nito 4ai,nito mi se poglegtat plodove. Iskam da pitam - a su6eni plodove moge li i kolko grama! Az edin den bqh na 200gr. su6eni - ananas i slivi - to sega nqma nikakvo raznoobrazie i mi pisna ot portokali,qbalki,kivi i t.n.
4aka me zahranvane - dano uspeq dokrai!

Uspeh na vsi4ki i se izvinqvam za dalgiqt posting!

# 12
  • Мнения: 429
rdjvl , първо поздравления за дъъългото гладуване , страшна воля се иска !
Второ да ти кажа , че е нормално принципно или да не ти дойде този месец цикъла или да дойде по-рано и да продължи повечко дни , това е заради изчистването на организма .
Трето можеш да ядеш разбира се сушени плодове , но гледай да не съдържат толкова захар или по-точно да нямат бяла захар . Препоръчвам ти кайсии , сини сливи , фурми , смокини , в санаториума на д-р Емилова видях и сушени ягоди и бананов чупс , но нещо скепточно съм настроена към този чипс .
За грамажа , повече от 200 гр. сушени плодове на дали ще си в състояние да поемеш . Да не говорим , че  фурмите и сливите имат и костилки , така че още по-малко ще поемеш .
Със сините сливи внимавай , защото имат диоретично действие и ти препоръчвам да ги ядеш в 10 .


Успех и да внимаваш със захранването ,ч е то е най-важното .
Според мен си е пълен глад това захранване , ама няма как .

Стискам палци !!!

# 13
  • Мнения: 201
Цитат на: rdjvl

Dnes mi e den 21 ot gladuvaneto i smqtam da e posledniqt i utre da se zahranq!


И аз от утре ще се захранвам след 15 дневен глад. Така че, rdjvl, ще се захранваме заедно. Захранването определено ми е доста по-трудно, вече си мечтая да е минало, за да мога най-после да си направя любимите супи от зелении.

# 14
  • Мнения: 1 045
Ей момичета здравейте и от мен !
И аз все се ослушвах досега но от днес започвам да гладувам с вас. Стискайте палци да има ефект ! И надявам се няма да се сърдите ако ви питам туй-онуй  Laughing

# 15
  • Мнения: 201
Цитат на: Desika
Ей момичета здравейте и от мен !
И аз все се ослушвах досега но от днес започвам да гладувам с вас. Стискайте палци да има ефект ! И надявам се няма да се сърдите ако ви питам туй-онуй  Laughing


Успех ти желая!
И питай колкото искаш, няма да се сърдим!

# 16
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Цитат на: vassbil
Привет, момичета!

Днес ми е 5-ти ден. За щастие през първите 4 дни свалих 4 килограма, та скоро ще започна истинското сваляне. Как сте вие?


 #Shocked Хей момичета недейте така!Това е най-малкото нездравословно и можете да сте сигурни, че след такова шоково сваляне на кг, ще ги качите също така шоково и тялото още по-здраво ще се си ги пази...
Ако на някой му се чете...http://spidersport.com/forum/index.php

# 17
  • София
  • Мнения: 366
Цитат на: vesi1
Хей момичета недейте така!Това е най-малкото нездравословно и можете да сте сигурни, че след такова шоково сваляне на кг, ще ги качите също така шоково и тялото още по-здраво ще се си ги пази...
Ако на някой му се чете...http://spidersport.com/forum/index.php


 Grinning  Веси, това са килограми, които са в следствие на женски събития и нередовно  smile3550  Затова се свалиха толкова бързо. Ако се сваляше толкова лесно, за един месец щях да съм манекенка  Mr. Green Пък и в момента си поставям по-малки цели - т.е. да сваля малко килограми, но да ги задържа. Затова малко  eat  и много  newsm39 Благодаря ти много за загрижеността, много си мила newsm51

# 18
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Цитат на: vassbil
Цитат на: vesi1
Хей момичета недейте така!Това е най-малкото нездравословно и можете да сте сигурни, че след такова шоково сваляне на кг, ще ги качите също така шоково и тялото още по-здраво ще се си ги пази...
Ако на някой му се чете...http://spidersport.com/forum/index.php


 Grinning  Веси, това са килограми, които са в следствие на женски събития и нередовно  smile3550  Затова се свалиха толкова бързо. Ако се сваляше толкова лесно, за един месец щях да съм манекенка  Mr. Green Пък и в момента си поставям по-малки цели - т.е. да сваля малко килограми, но да ги задържа. Затова малко  eat  и много  newsm39 Благодаря ти много за загрижеността, много си мила newsm51


ЕЕЕЕ така може  Sunglasses , извинявам се , ама аз да си кажа.
И после едни фини мацки като защъкат из улиците Oha!

# 19
  • София
  • Мнения: 366
Цитат на: vesi1
ЕЕЕЕ така може  , извинявам се , ама аз да си кажа.
И после едни фини мацки като защъкат из улиците


От твоите уста в Божиите уши! Grinning

# 20
  • Мнения: 11 607
Zdr Mam4eta!

Ne se zahranih v ponedelnik,za6toto se 4uvstvam otli4no!Gladuvaneto prodalgih! I sega nai vagnoto - ve4e mnogo hora mi kazvat 4e sam otslabnala vidimo i mi li4at izgubenite kilogrami!

Dnes mi e 24 den i kilogramite 15-16 po malko!

Pak 6te pi6a! Pozdravi na vsi4ki i na teb NaNa specialni!
Blagodarq na vsi4ki vi za podkrepata!

# 21
  • София
  • Мнения: 366
Браво rdjvl! Самом това да се чува! Щом се чувстваш отлично, значи всичко е ОК!

И аз продължавам, макар и с някое и друго дребно прегрешение. Но определено изглеждам по различен начин и съботния набег до "Произведено в България" завърши с доста покупки /за разлика от преди, когато нищо не си харесвах/.

Стискам палци на всички отслабващи! newsm10

# 22
аз в момента постия и съм - 2кг. въпросът ми е как да сваля желаните 4 кг. и мислите ли , че ще стане с лечебен глад. аз съм 55 кг на 165

# 23
  • Мнения: 86
Ускам да разбера , ако гладувам само по един ден или по два, прави ли се пак захранване или се яде нормално, при колко дена максимум е нужно след това да има специално захранване?

# 24
  • Мнения: 95
На мен ми е 4-ти ден, но все още усещам глад. Днес във фитнеса щях да припадна. #Crazy Може би трябва да огранича тренировките...

# 25
  • Мнения: 5 500
Цитат на: primamama
Ускам да разбера , ако гладувам само по един ден или по два, прави ли се пак захранване или се яде нормално, при колко дена максимум е нужно след това да има специално захранване?

До 3 дни не е нужно захранване, захранването започва ако си гладувала 5 дни.

# 26
Момичета,колко дни минимум трябва да има между едно гладуване+захранване и следващото гладуване?
И другият ми въпрос:Как се отразява гладуването на бюста ви?
На мен много ми се иска да го понамаля.Преди,когато гладувах,се стягаше(може би и от упражненията).Но сега е и малко деформиран,дали ще има същия ефект... Close
nia_r (извинете,че не се логнах)

# 27
  • Мнения: 3 153
И аз имам въпрос-на 5 дена гладуване, колко време трябва да продължи захаранването? Ще ми се до Великден да съм приключила с тази процедура, а пък след Гергьовден планувам да направя 10 дни.......

# 28
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Цитат на: Petinka
И аз имам въпрос-на 5 дена гладуване, колко време трябва да продължи захаранването? Ще ми се до Великден да съм приключила с тази процедура, а пък след Гергьовден планувам да направя 10 дни.......


Petinka,ако правиш 5 дни гладуване,захранването е също толкова.В първата тема го има.А ето и двете предишни теми,за тези,които са пропуснали
Лечебен глад-има ли желаещи? 1
Лечебен глад-има ли желаещи? 2

nia_r,при гладуване,бюстът е едно от първите места по тялото,което намалява своя обем Simple Smile ,за голямо съжаление при някои,но като виждам ти точно това искаш.Така,че на въпросът ти:Как се отразява гладуването на бюста ви? отговарям:Отразява се намаляващо ! Wink  Laughing

# 29
  • Мнения: 433
Здравейте, момичета. И аз се включва към вашия списък. Днес ми е първия ден, но мисля като за начало да пробвам само 5 дни, тъй като имам да свалям около  3-4 кг. Желая на всички успех и бързо и трайно слабеене!

# 30
  • Мнения: 1 102
Здравейте пак от мен. Вече ме е срам да пиша тук, защото толкова пъти се излоших. Ям та се пукам. Разбрах , че аз по друг начин не мога да сваля кг.ми. Но много ми липсва кафето.
Даже с майка щяхме да ходим при д-р Емилова в Дружба, но детето няма на кой да оставим.
Та от утре ще се помъча да съм на линия.

# 31
  • Мнения: 1 102
Май само аз гладувам. Къде сте мами? Или чакате черешите??
Днес ми е първи ден. Кантара сочи 64кг, 171см. височина.

# 32
  • София
  • Мнения: 366
Здравей,

Днес ми е втори ден - мисля да ги направя 20. Преди това все се канех да почна, но имах разни оправдания - екскурзия, рожден ден на детето, кръщене - все поводи, на които трудно се устоява.

# 33
  • София
  • Мнения: 173
Здравейте и от мен.
Днес ми е трети ден. Искам да сваля 8 кг., но и на 5 ще съм доволна. Миналата пролет свалих 9, но не с определена диета, а просто с драстично намаляване на храната за около 3 месеца. Запазих килограмите (62 ), но имам още 8 за сваляне.
За тези 3 дни кантара не е мръднал с грам, та незнам колко ще издържа така без стимул. И миналата година свалях бавно, но се надявах сега да има по-бързи резултати.

# 34
  • София
  • Мнения: 173
Цитат на: Мюрвет Ахмедова
Май само аз гладувам. Къде сте мами? Или чакате черешите??
Днес ми е първи ден. Кантара сочи 64кг, 171см. височина.

А имаш ли вече някакви резултати, че аз започвам да се отчайвам?

# 35
  • София
  • Мнения: 366
Аз правих 2 поредни гладувания през февруари и март. В началото трябва да съм била /смених кантара и не съм сигурна/ около 89-90 килограма. Свалих до 75. После си папках - варирах между 75 и 80 кг. Днес ми е трети ден. Първите 4-5 дни винаги свалям много бързо - но това са килограмите, в които така или иначе си "плувам". Сега съм 76 и малко, но още ден - два и ще започна да боря старите килограми, т.е. ще се боря да ги сваля от 75 надолу. Доволна съм от резултатите за момента по две причини: първо - не ги качих обратно, което от важно значение за мен; второ - на тези килограми съм била 2000-та година, т.е. две години преди да родя. За информация - забременях някъде на 85 кг. Та така - още ден-два и започвам същинското отслабване.

Чакам подкрепа и се надявам да не съм сама Thinking

# 36
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Здравейте! От утре почвам глад с лечебна цел на плододове и чай. Ако смькна някое и друго килце, няма да ми навреди, имам да свалям още 5 за да стана както бях преди да забременея 2рия пьт. А да ви попитам, само един вид плод ли се яде за деня или може да се смесват. Би ли се нарушил ефекта, ако сутрин се пие 1 кафе?

# 37
  • София
  • Мнения: 173
Можеш да ядеш различни плодове, но без да ги смесваш. Например в 10ч. ябълки, в 14ч. портокали и т.н.
Сигурно не трябва да се пие кафе, но аз си пия сутрин (чисто без захар). Ако не пия съвсем ми пада кръвното, а то принцип си ми е ниско и се скъсвам от главоболие.

# 38
  • Мнения: 429
Кафенце може да пиете сутрин след 2 чая , но за препоръчване е да е безкофеиново и прясно смляно Експресо .

Успех ви желая , момичета , стискам палци да преборите тези пусти килограми !!!

# 39
  • Мнения: 1 120
Здравейте момичета
Аз в момента карам Японското чудо-11 ден ми е и мисля да продължа още 3 дена. Резултата до сега е 5-6 кг ,като през това време се изкуших да ям 2 пъти сладолед(ох,признах си го).
Смятам след това да започна лечебния глад само на плодове и чай.Как мислите добре ли ще ми се отрази и дали ще има голям ефект?

# 40
  • София
  • Мнения: 173
Най-после 600гр. #Milti
Днес ми е 5-ти ден.

Цитат на: Mandi
Здравейте момичета
Аз в момента карам Японското чудо-11 ден ми е и мисля да продължа още 3 дена. Резултата до сега е 5-6 кг ,като през това време се изкуших да ям 2 пъти сладолед(ох,признах си го).
Смятам след това да започна лечебния глад само на плодове и чай.Как мислите добре ли ще ми се отрази и дали ще има голям ефект?

Браво!
А колко имаш да сваляш?

# 41
  • Мнения: 1 120
Цитат на: meduni
Най-после 600гр. #Milti
Днес ми е 5-ти ден.

Цитат на: Mandi
Здравейте момичета
Аз в момента карам Японското чудо-11 ден ми е и мисля да продължа още 3 дена. Резултата до сега е 5-6 кг ,като през това време се изкуших да ям 2 пъти сладолед(ох,признах си го).
Смятам след това да започна лечебния глад само на плодове и чай.Как мислите добре ли ще ми се отрази и дали ще има голям ефект?

Браво!
А колко имаш да сваляш?

Oще 5 кг,които са ми доста трудни Sad

# 42
  • Мнения: 3 461
И аз се включвам от днес.Трябва да сваля 12 кг до средата на юни.Лошото е,че съм пред цикъл и корема ми е ужасно издут и напрегнат.

# 43
  • Мнения: 5 500
Аз искам да ви се похваля, че в понеделник отивам на Дружба и ще стоя там 10 дни. Ще направя 5 глад и 5 захранване, ще го съчетая с басейн, сауна, йога и китайска гимнастика. Периодично ще се включвам да ви разправям туй-онуй People Angel

# 44
  • Мнения: 429
Ооо Афро , страхотно . Да се включиш и в хорцата и каланетиката Simple Smile

# 45
  • Мнения: 5 500
Да се отчета: 2-ри ден съм без грам надолу, за сметка на това кръвното ми се покачи малко и стана нормално, от 90/60 първия ден, днес е 110/70, което значи, че мога да посетя сауната. Добре се чувствам, изобщо не мисля за ядене, което ми е доста странно #Shocked като се познавам Mr. Green Доволна съм от китайската гимнастика, даже си взех и касета да мога да продължа да ги правя в къщи. Пак ще пиша, Чао!

# 46
  • Мнения: 5 500
Хей, няма ли гладуващи?
Аз вече имам спад - 0,5 кг, хората снощи бяха върха, действието се разигра във фоайето на Гранд хотела, голям майтап, чак чужденките се включиха #Milti Днес бях на басейн и се чувствам чудесно. Преставям си как в събота, защото съм на сватба, ще си облека бялата секси рокличка с гол гръб и се кефя, адски!

# 47
  • Мнения: 5 500
Много съм щастлива Mr. Greenпоследен ден захранване и съм общо - 3кг, което за мен си е направо супер. Искам да се похваля, че се чусвствам върховно, секси FlutterМъжа ми каза, че има чувството, че е с нова жена и това ме кефи страшно много! Облякох си новата бяла рокличка по тялото и не се сдържах да ви пиша Party
Обещавам от този момент, че само ще вечерям, през деня ще я карам на плодове, няма да ям хляб и сладко, имам за сваляне още килограм малко коремче!
Пожелавам успех на всички в борбата с килограмите!!!

# 48
Поздравления, и да ги задържиш!

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 87
Гледайте Гала! Темата е много интересна. Слушайте и мнението на професора!

# 50
  • Мнения: 3 927
Гледайте Гала! Темата е много интересна. Слушайте и мнението на професора!

Бях на разходка, а и напоследък не гледам ТВ. Какво говориха?
Аз пак малко си промених мнението за гладуването след филма за заболелите от анорексия на бтв в недела......А пък известната гладолечителка се изложи грандиозно и то пред камера - не знаела какво е орторексия....

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 87
Темата беше "За и против лечебния глад". Спорът беше голям и впечатление ми направи професор ...(забравих му името), който много добре,според мен, се обоснова против гладуването. Според последни данни в Б - я имало около35000 души болни от анорексия или булемия следствие от диети. Аз също гладувах 7 дни и също толкова се захранвах, но не смъкнах и грам, само дето си докарах проблеми със стомаха и зверски апетит след това. А за посещение в клиникатана д-р Емилова - просто не мога де си го позволя. Сега опитвам лунната диета. Само да вмъкна, че сестра ми от около 2 години може да яде само печени ябълки, без да получава зверски киселини и болки. Ходи на всякакви доктори, дори на психолог, но резултатът е нула. Страх ме е за живота и. Мисля, че всичко е започнало с някакво гладуване - не знам - тя е много зле и нищо не споделя.Както и да е ... предаването беше интересно и дълго и трудно мога да го опиша.

# 52
  • Мнения: 5 500
Гледайте Гала! Темата е много интересна. Слушайте и мнението на професора!
Гледах го, нищо особено!
Така може да говори сачо човек, което не е наясно с метода на Лечебния глад! Болните от анорексия казваш са се разболели от диети, Лечебния глад не е диета.
Тук не веднъж казвам, че не може да се обвинява някой или нещо при условие, че не е направено както трябва под лекарски контрол!
И просто не НЕВЪЗМОЖНО да гладувш 7 дни и да не смъкнеш нито грам.
Много съжалявам за сестра ти, но явно наистина има нужда от много добър психолог, аз също не бих споделила някои неща с близки хора, но ходих на психолог и много неща ми се изясниха, дълго е за писане и не му е тук мястото...
Дано се оправи!

Общи условия

Активация на акаунт