секс по време на бременноста

  • 3 649
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 520
Да промени се. Нямах огромно желание, особено когато напредна бременността.

# 16
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Промени се- исках повече секс Blush, но сме били по-предпазливи и не толкова диви и страстни, че все пак бебче има вътре Laughing

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е, значи при всеки си е индивидуално Thinking

# 18
  • Мнения: 4 111
Аз пък имах огооомно желание докато бях бременна и с напредването на бременността се увеличаваше ,но след като родих желанието драстично намаля в началото изобщо не си и помислях за секс. Но при половинката нещата стояха точно обратното.

И при нас така.

# 19
  • Мнения: 2 677
По време на бременността яз нямах никакво желание. На пръсти се броят пътите, в които сме били заедно.  Embarassed

# 20
  • Мнения: 7 418
   Имах огромно желание и го правехме до средата на 8 месец,когато ,лед поредното хубаво преживяване, получих силни контракции на 5 минути.Малко се постреснахме и се укротихме до след раждането бебето.
   Ако няма някакви противопоказания секса продължава и по време на бременост! Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 4 588
При нас не се промени. Правихме секс до последно, като към края се случваше по-рядко.

# 22
  • Мнения: 1 668
Нямах желание ,ама никакво Rolling Eyes Сега наваксвам Laughing

# 23
  • Мнения: 3 929
Правихме си секс съвсем спокойно до самия край на бременността.

# 24
  • Мнения: 2 910
Нямам никакво желание за секс, надявам се да не е така до края бременността.

# 25
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И аз нямах и продължавам да нямам желание за секс, но се надявам нещата да се нормализират след раждането.

# 26
  • Мнения: 3 066
Мерси момичета .малко ми олекна че и при вас се е случвало!xxx

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мерси момичета .малко ми олекна че и при вас се е случвало!xxx
а привас кое от 3-те неща се случва Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 2 967
По време на бременността яз нямах никакво желание. На пръсти се броят пътите, в които сме били заедно.  Embarassed


Започвам да се успокоявам в минало време.

# 29
  • Мнения: 336
Ако има желание, добре. Ако  няма... пак има оправдание. Но ако всичко е наред с бременността и само от притеснение се стискате... МИ отпуснете се бе хора! На мен ми казаха да се спра , когато бебо се обърна с главата надолу. А за мое съжаление това стана още в 6-тия месец Sad а беше толкова хубаво до тогава ... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт