секс по време на бременноста

  • 3 643
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 066
Променя ли се сексуалната активност при бременност? Ние сме заедно от 3 год. а женени от 16/02/07 о откакто сам бременна той видимо се притеснява да не нараним бебчо което знаем със сигурност че е малко вероятно но и всичките книги и доказателства не  помагат много.

# 1
  • Мнения: 5 940
Нашата не се промени. Повече е въпрос на психологическа нагласа, моята и на мъжа ми ни позволи почти до раждането да правим секс. 

# 2
  • Мнения: 636
При нас се промени - аз изпитвах много силно желание, но пък имах проблемна бременност и ни бяха предупредили много да внимаваме. Това подейства като студен душ на мъжа ми и в началото действахме предпазливо докато в един момент изобщо спряхме да правим секс.
След като родих си наваксахме Rolling Eyes

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да промени се. Нямах огромно желание, особено когато напредна бременността.

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 973
Правехме секс маааалко по-рядко и не така бурно  Grinning

# 5
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
На нас ни беше забранен  Sad

# 6
  • София
  • Мнения: 2 967
А пък аз нямах абсолютно никакво желание /за жалост/.

# 7
  • Мнения: 53
и аз нямам никакво желание , а и забранено ние сега  Naughty,вече 3 месеца Embarassed

# 8
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
За съжаление и аз нямам никакво желание. Embarassed Confused

# 9
  • Мнения: 206
Аз пък имах огооомно желание докато бях бременна и с напредването на бременността се увеличаваше ,но след като родих желанието драстично намаля в началото изобщо не си и помислях за секс. Но при половинката нещата стояха точно обратното.

# 10
  • Мнения: 6 441
Правехме секс маааалко по-рядко и не така бурно  Grinning
И ние така,не толкова бурно:)

# 11
  • Мнения: 2 068
И аз показвах книги, статии и т.н. и нищо не помогна.  Точно 9 пъти за цялата бременност. Много е страхлив моя мъж  ooooh!

# 12
  • Мнения: 2 908
Не сме прaвили секс цяла бременност-в началото имах леко зацапване-пих 4 месеца Утрогестан,не смеех да правим каквото и да е.След това имах огромно желание ,но пак не смеех,мъж ми и той не смееше-ами ако бяхме посмяли,а беше станало нещо?Не бих си го простила,заради едното....ттттт

# 13
  • Мнения: 111
До последно си правихме секс! Последният месец не чак толкова бурен  Embarassed, но все пак правихме и имах огромно желание - пусти хормони! След като родих от около 20 - тия ден подновихме секса, като в началото малко ме понаболяваше, но вече нямам абсолютно никакви проблеми!

# 14
  • Мнения: 82
    От както съм бременна не сме правили секс,пък и нямам особено желание.....

Общи условия

Активация на акаунт