Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 ноем. 2007, 22:25 ч.

Харесвате ли този тип фигура?

• 4 155
  • 52
  •   1
Отговори
Харесвате ли жени със следната фигура: тънка талия, дълги, слаби и красиви кака, слаби китки и глезени, сравнително малки гърди и широк шанш?

# 1
Да харесвам, но трябва да не са с малки гърди, поне средно големи. Тип София Лорен Simple Smile

# 2
Не съм се замисляла много, но да - защо не?

# 3
Не, не питам за типа на Лорен - тя е доста гърдеста и май не са и толкова фини китките и краката.

# 4
  • София
Не харесвам жени с широк ханш, без значение високи или ниски, поне гърди да има, че иначе хем широка в таза, хем без цици Sick мое мнение не искам да обидя никой.

# 5
Ако сложиш една снимка да видиме баш эа какво  иде реч, че стана обърквация Crazy

# 6
Ако е с широк ханш, трябва да е с големи гърди, иначе е несъразмерно. Но все пак зависи.

# 7
  • Sofia
Зависи колко широк е ханша.

# 8
  • Burgas
Харесвам пропорционални тела, независимо дали са по- слаби или по- пищни.

# 9
Аз не харесвам въобще широк ханш, въпреки че сигурно заради него родих за 20 минути и се замислям оперативно да го намаля някак.

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 13:14 от Mина

# 10
Много си добре.Да не си посмяла.И глезените ти са страхотни.

# 11
Е ти не изглеждаш зле Simple SmileВ смисъл поне като гледам, раменете ти са равни на ханша, ако той излизаше, вече нямаше да е съразмерно(ако си сама на снимката и напълно изправена, ще се види по-добре, а на снимката с палтото то ти прави раменете по-широки,затова не мога да кажа със сигурност)...Иначе не, широк ханш и малки гърди не ми звучи добре.

# 12
  • София
И според мен изглеждаш много добре(не го казвам от куртоазия), ама да попитам каква интервенция, имаш предвид за намаляване, липосукция ли Thinking...то за тая работа трябва да излишни мазнинки! Пък и това си мисля той ханша обикновено си се дължи на костната структура, имам приятелка с оплаквания от широк ханш, но ми обяснява, че като заслабне в тая зона и стърчат 2 кокала буквално Crazy.

# 13
  • London, UK
Дали харесвам или не, няма голямо значение, защото съм от този тип. Не съм съвсем като пясъчен часовник, но си имам по-широк ханш. Слава Богу, не съм като Дженифър Лопез, а и мъжете, с които съм била не са се оплаквали.  Laughing

# 14
  • Cacao Land
Мина, изглеждаш прекрасно! Дали по принцип харесвам жени с тънки крайници и широк ханш не знам, но ти определено изглеждаш добре. Не разбирам как би ти хрумнала идеята да си смалиш оперативно ханша Shocked

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт