Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 ноем. 2007, 09:55 ч.

Книгата на Кристияна Вълчева

• 3 373
  • 51
  •   1
Отговори
Прочетох я преди няколко дни.Честна книга,според мен.Някой друг има ли мнение и изобщо какво стана със сестрите,коя как се приспособи на родна земя?Имате ли някаква информация?

# 1
  • Там където е семейството ми
Прочетох я преди няколко дни.Честна книга,според мен.Някой друг има ли мнение и изобщо какво стана със сестрите,коя как се приспособи на родна земя?Имате ли някаква информация?
Аз не съм я чела,но имам голямо желание да го направя и в най-скоро време мисля да си я купя.

# 2
И аз  си я купих ,но още не съм я прочела.
Наскоро имаше  интервю с една от тях трябваше да влезе в болница, но нямала здравни както им обещаха.  Също и пари не са им дали.

# 3
Книгата, както казах,е много честна.Надявам се поне да е честна.Мисля,че Кристияна доста е поразголила и себе си  и отношенията помежду им.

# 4
Дано да е спечелила достатъчно от тази книга. Знаех си, че така ще стане... филми, книги и безкрайно разпъване на локуми, вместо помощ и да ги оставим мирно и тихо да си живеят както искат. А доколкото знам Миролюба Бенатова е основният писач на книгата или греша?

# 5
От Миролюба Бенатова е книгата,но Кристиана говори в нея.По скоро мисля,че Бенатова се явява като един вид редактор.Аз мисля,че Кристиана Вълчева е имала нужда да разкаже всичко.

# 6
Може би съм прекалено мнителна, Шанел, не знам. След като дълго ни уверяваха, че не искат да се връщат в кошмара, а после книга. Нуждата може би е известна на всички ни или в по-добрия вариант наистина е имала вътрешна потребност да разкаже истината - нейната.
Каквато съм ламя за книги, ще взема да си я купя... а не само да дрънкам неподготвена!

# 7
Прочети я,за да поговорим Beth.Не искам да ти я преразказвам,може и аз да не съм обективна.В крайна сметка и аз не мога в момента да кажа защо е написана тази книга.За уточнение ли,за отмъщение ли,като защита ли,незнам.

# 8
След като дълго ни уверяваха, че не искат да се връщат в кошмара, а после книга. Нуждата може би е известна на всички ни или в по-добрия вариант наистина е имала вътрешна потребност да разкаже истината - нейната.
Това също е начин,човек да се отърси от кошмара...Някои се опитват да го направят като се затварят в себе си.Други искат да викат с пълно гърло...
А мисля,че книга беше очаквана от всички.Не само в България.Все някой трябваше да я напише.Мен ме учуди единствено това,че дойде по-скоро отколкото предполагах.Но може би причината е точно тази,че за да избягат от миналото някои от тях изпитват нужда първо да го разкрият...
Все още не съм чела книгата.

# 9
Не само Кристияна има книга.
Още една от сестрите четох скоро,че е написала.
И една или две от страна на адвокатите и посланика или член на дипломатическата мисия беше...
Незнам кому е необходимо това.
Сестрите определено имат нужда да разкажат историята.
И трябва да го направят.
Но ми се струва,че нещата яко ще се комерсиализират и всеки участвал по какъвто и да е начин в процеса и въобще имал досег с подсъдимите през годините ще се юрне да пише и издава...

# 10
Коя е другата сестра,която е написала книга?Питам,защото се оказа,че са имали доста грозни сцени помежду си.Били са общо взето два лагера.Нищо чудно другата книга да е Империята отвръща на удара.

# 11
Chanel,не съм 100 % сигурна,но май беше Снежана Димитрова.
Говореха по ТВ за книгата,казваше се "Кошмар" или "Кошмарните 7 години"...
Просто ми се е набило в главата това.
А съвсем наскоро някъде из вестниците срещнах и представяне на книгата на някой от адвокатите:"Цялата истина за процеса" беше май заглавието.
Виж в Гуглето,сигурно ще има инфо.

# 12
  • UK/София
Имате ли някаква информация?

Миналата седмица ги даваха по телевизията.Лили Иванова ги беше поканила на среща.Изглеждаха доста ведри и свежи.

На мен ми действат изнервящо с вечното им мрънкане за при и недоволството им как държавата не е направила и не прави нищо за тях!

# 13
Chanel,не съм 100 % сигурна,но май беше Снежана Димитрова.
Говореха по ТВ за книгата,казваше се "Кошмар" или "Кошмарните 7 години"...
Просто ми се е набило в главата това.
А съвсем наскоро някъде из вестниците срещнах и представяне на книгата на някой от адвокатите:"Цялата истина за процеса" беше май заглавието.
Виж в Гуглето,сигурно ще има инфо.
А!Така си и мислех,че е тя.но друго няма да кажа,прочетете книгата,ако искате,за да говорим.

# 14
Аз пък нищо не открих за друга книга... но вече поръчах тази.
"8 г. заложница на Кадафи", нали така се казва...

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт