Някой има ли мнение за автокаско срещу кражба в Лев Инс?

  • 8 392
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Някой правил ли е застраховка само срещу кражба в Лев Инс?
Питам за родителите ми защото те искат да си застраховат Деу-то там само срещу кражба защото те и без това почти не го карат.
Иначе премията им за автокаско срещу кражба е 2% но ми се вижда много евтино или е нормално??
Въобще ако някой има мнение за тази компания ако може да пише.
Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 192
Колите на Лев Инс не ги "пипат".
Така че - смело напред!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Конкретно на въпроса ти не мога да отговоря, но имам мнение за Лев Инс. Нашето каско е там, коректни са.

# 3
  • Мнения: 674
Колите на Лев Инс не ги "пипат".
Така че - смело напред!
Това е супер че не ги пипат но ми се вижда нещо малка премията...

# 4
  • Мнения: 2
аз работя в ЗПК "ЛЕВ ИНС" и процента за кражба е 2%, като се покрива само това застрахователно събитие. До сега не ми се е случвало да имам щета за откраднат автомобил.

# 5
  • Мнения: 1 612
Вярно е, че не ги пипат.
Нашата сме я забравяли и отключена и със СД-то вътре и пак не са я крали.
Смело действай!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 15
 Аз бих те посъветвала да си направиш комбинирана застраховка Гражданска отговорност и кражба на МПС до 10 хил. лв в Бул Инс. Така ще ти излезне най - евтино. Хем имаш гражданска отговорност, хем за 5-10 лева имаш автокаско срещу кражба.

# 7
  • Мнения: 1 172
Вярно е, че не ги пипат.
Нашата сме я забравяли и отключена и със СД-то вътре и пак не са я крали.
Смело действай!
Ти пък защо смяташ, че крадците те следват по петите да не би случайно да забравиш отключена колата си? И че въобще заключената кола е проблем за тях?

И аз съм си забравяла незастрахованата кола с отворена врата. Ама не мога да кажа, че някой го е страх от нещо и затова не ми я е пипнал. Просто съм имала късмет никой да не се заинтересува от този автомобил.
Забравяла съм си и застрахована кола с отворен прозорец на централна улица. Не ми остава нищо друго, освен да съм благодарна, че никой не я е чопнал.

А ако не знаеш, отключената кола без задействана аларма няма застраховка против кражба - такава не важи според договора за застраховка. Краденето на отключена кола с нищо няма да засегне интересите на застрахователите ти. => Не знам кой от какво би следвало да се притеснява.

# 8
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Лев Инс не върви ли по пътя на Юпитер, лека му пръст   Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 919
Абе аз имам други впечатления от Левинс, но всеки си решава

# 10
  • Мнения: 22 520
Не бих препоръчала Лев Инс

# 11
  • София
  • Мнения: 2 827
Лев Инс не върви ли по пътя на Юпитер, лека му пръст   Twisted Evil
  Confused А, сакън, недей! Майка ми е била служител преди и в Юпитер, сега в Лев Инс! Нямам нужда от такива колапси повече. По темата: моято кола е застрахована там, ама то щото ми е най-лесно да не се занимавам аз с бумагите.  Sunglasses

# 12
  • Мнения: 674
Аз бих те посъветвала да си направиш комбинирана застраховка Гражданска отговорност и кражба на МПС до 10 хил. лв в Бул Инс. Така ще ти излезне най - евтино. Хем имаш гражданска отговорност, хем за 5-10 лева имаш автокаско срещу кражба.
Веднага след като прочетох мнението ти звъннах в Бул Инс и оттам ми потвърдиха информацията- плащаш си гражданската отговорност и само срещу още 15 лева получаваш застраховка против кражба на МПС. НЕЗНАМ ТО СИ Е МНОГО ИЗГОДНО НО МИ СЕ ВИЖДА И ДОСТА СЪМНИТЕЛНА ЦЯЛАТА РАБОТА. Някой ако има познати или приятели в Бул Инс моля ви ако може да пита и да обясни дали няма уловка в цялата тази работа... newsm78 newsm78
Благодаря ви много  bouquet  bouquet

# 13
  • Монтана
  • Мнения: 499
НЕ и ЛевИнс-за мен те са несигурни и относно щетите не са платци.Лично сме го пробвли

Общи условия

Активация на акаунт