може ли да е цветна бременност?

  • 4 101
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 945
Мила Мая, бъди жива и здрава майчица на живи и здрави децчица! Тичай при чичо доктор по-скоро. Пий фолиева киселина и за всеки случай дуфастон. Сестра ми имаше зацапване с втората бременност, но веднага си купи дуфастон, за да няма липса на прогестерон и всичко беше ОК.
 Пази бебето, че искаме да се отчиташ после само с хубави новини!

# 31
  • Мнения: 172
днес излизам от болница с баткото.затова не съм писала.благодаря на всички,страхотни сте.пожелавам да си повлека крак и само 4етен брой чертички.целувкиииииии

# 32
  • Мнения: 3 246
maiabee , пишщи как е баткото а и ти дали си ходила на преглед Hug

# 33
  • Мнения: 172
мили ми мацки.с баткото бяхме в б-ца за ниски кръвни показатели.за жалост с нашето гадно заболяване,което ще победим,след химиотерапия падат показателите.сега се вдигнаха малко.до петък ще влезем за четвърти поред курс за 5 дена.на гинеко не съм ходила още,но докторката ми се разплака като и казах.та тя милата ме лекува от стерилитет 4 години.не мога да ви опиша реакция-честно.но като смята,каза да отида в петък да потвърди официално и да видим какво се случва и как започваме подпомагането на бебенцето.момичета,пия антидепресант-знам,че е лошо,до 10 дена го намалям и спирам.и така.понякога стреса е наистина в повече и на мен ми се наложи да го пия.чувствам се добре и го спирам .ред е на цигарите.ама и тях спирам.и моля ви,айде вече да започвате да ме зареждате с положителни тестове.ми така де,нека има деца ,с които моето да е връстниче.пожелавам ви го с цялото си огромно сърце

# 34
  • Мнения: 1 950
maiabee Hug, една голяма прегръдка за теб и за бъдещия батко Laughing
Щом си взела мерки за намаляването на антидепресанта това вече е крачка напред, сигурна съм, че ще го направиш и с цигарите Peace.
Вземи си фолиева киселина и но шпа, тях можеш да пиеш и преди да отидеш официално да ти потвърдят Peace
От нас много кураж и подкрепа за това, което ти предстои Hug Praynig

# 35
  • Мнения: 1 335
maiabee, голяма прегръдка за баткото!!! Ще се справите с гадината!!! Искрено вярвам в това! Момичетата във форума дават много сила, да знаеш, с теб и дечко сме!
Ще се справиш, мила, и с хапчетата, и с цигарките  Hug
Пиши след прегледа в петък

# 36
  • Мнения: 172
вече пия фолиева киселина и но-шпа.чудеса се случват.вярвайте и се молете.моля се с вас за всички нас

# 37
  • Мнения: 1 284
maiabee честито!
Ще се справиш и с хапчетата,и с цигарите!Ще успееш мила!Голяма прегръдка за теб и за бъдещият батко Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 740
Maiabee, въобще не подозирах, че има проблем с малкото ти момченце. Нека всичко се оправи, да ти е жив и и здрав и да се радваш на прекрасна и спокойна бременност! Стискам палци и съм толкова щастлива, че има силни жени като теб! УСПЕХ Hug

# 39
  • Мнения: 3 246
 maiabee , стискам палци в петък за резултатите  и да пишеш пак,  ще се моля  баткото да се оправи , но и да споделя форумските палци много помагат, казвам от личен опит така че  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover, знам че може би ти е много трудно, но ще се справиш с отказването на цигарите, виж за антидепресанта съвет нямам но момичетата са писали. Ето че чудесата се случват   Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 945
Мaiabee,
Разплаках се хем от радост за бременността (вярвам, че всичко ще е наред), хем от мъка за момченцето. Ще се моля за него да оздравее бързо и да е много щастлив батко на прекрасно детенце!

# 41
  • Мнения: 172
момичета,радвам се,че предизвиквам тези емоции във вас.баткото милия,вече щял да го носи той,да го къпе,да го ПОРАСТВА. еми,аз май ще си почивам само Hug

# 42
  • Мнения: 3 246
maiabee , ами това е страхотно ще си опчиваш пък другите мъже в къщата ще пмагат повече, дай боже баткото да се оправи и да може истински да помага Hug Praynig Peace, че мам ще има нужда, ами освен пак да пожелая много много късмет  Peace

# 43
  • Мнения: 55
Честито чудо и от мен! newsm17 newsm17 newsm44. Днес прочетох на един дъх цялата ти тема още от началото и повярвай ми не спрях да се надявам заедно с теб, че се е случило чудото. Наистина си го заслужила това дете и ще стискам палци за теб. baby_neutral Hug

# 44
  • Мнения: 172
момичета,тя историята е доста дълга,странна,луда,прекрасна.ще ви я разкажа,но поне след месец.като бразилски сериал е.много драма,много любов,но наистина един ден ще ви я разкажа цялата.темата ще е ИСТОРИЯТА НА ЕДНА ИЗСТРАДАЛА ЖЕНА,чиято свекърва не се спря пред нищо,за да ме съсипва.но сега ще се радвам на чудото.с малкия днес пак бяхме в болницата,преливаха му кръв,но ни пуснаха.евентуален ден за химиотерапия-понеделник.стискам паци и се моля всяка от вас да усети чудото в себе си.леле,как ям-не спирам да търся кисело,солено.обезумяла съм.не мога да повярвам,че имам този апетит.ставам и нощем newsm78 #Crazy  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт