МАРТенската мама хапва си добре,за да може бебчо голям да порасте:)

  • 10 010
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 174
Темата е супер и това с мечо пух е много сладко.Аз съм 27седмица  НЕ 24

# 16
  • Мнения: 4 406
впечатли ме и мен с този размер future mama. моят хубавец беше 650 гр миналата седмица.
и аз се задъхвам често, а като изям една купа супа да речем, се чувствам тоооолкова преяла, че не мога да си намеря място. бебето ми притиска стомаха и му намалява обема. за съжаление, бързо смилам храната и след час пак съм гладна  Sad не се издържа вече...
име още не сме му измислили на бебчо, но се забавляваме с предложенията на баткото, които се менят всеки ден според настроението му- Иван, Мариян, Калоян, Радостин... нищо, което да използвам обаче

# 17
  • Мнения: 82
      Извинявай,мила!По термина ти си направих извода,че си 24-25г.с.,но явно съм се объркала нещо!Дано не съм те обидила  bouquet

# 18
  • Мнения: 174
Забравих да спомена че днес лекаря ми каза че като гледа параметрите на бебето излиза че съм 27сед.а не 24 както си мислех.Така че малката си е наред.

# 19
  • Мнения: 1 446
Славундера пак си е объркала сметките. Спирам да смятам, да не объркаме и бащата  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 174
Разбира се че не съм се обидила.Грешката е моя но днес вълненията ми дойдоха в повече а и все пак съм бременна позволено ми е да съм разсеяна. newsm59 на сестричката ти.Ние също не сме измислили име само знаем че ще е с буквата Н защото баща ми е Николай свекъра ми е Кольо а свекърва ми е Николинка и затова засега съм разтроена между Никита Николета Никол.Ако някой има идеи моля да заповяда

# 21
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте!
Честит поред сняг! Синът ми настоява обаче "Вали дъжд"  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 211
Здравейте и от нас!Ние днес пак сме на работа, а на вън е една зимна приказкаааа-искам в къщи...
Къдричке, честита ти сестричка-рожденничка  newsm67
Относно иментата и на мен ми е болна тема- харесали сме няколко, но за никое не съм сигурна.Ето няколко: Симона, Ванеса, Виктория, Мелани.... ама незнам кое ми харесва най-много  cry
boomerang, Мариян ми харесва много  Peace
future mama, и аз си бях харесала Никита и Никол, но Никита ми харесва повече!
Славундера пак си е объркала сметките. Спирам да смятам, да не объркаме и бащата  Mr. Green
 hahaha  rotfImbo  Joy

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Момичета,забравих да ви попитам дали някоя от вас знае ще има ли проблем с майчинските ми,понеже по постоянен адрес се водя в родния си град,а от половин година съм се записала на настоящ адрес-при мъжо.Та,дали ще има проблем след раждането,ще се налага ли да сменям личната карта или да ходя до родния си град?И да се наложи да пътувам до него,това няма как да стане сега,защото не ми е позволено да пътувам,но все пак да ви питам.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 123
Ох прясно обезкосмена съм вече. GrinningАма от тази снежна буря мязам на мокра кокошка.
 Купих си най-накрая сутиен.След много търсене,все пак не можах да си намеря хубав и голям ,за това трябваше да си взема от тези дето са с мека чашка- почти само дантела.Чувствам се като бабчика с него. Sad

 Къдричка,да е жива и здрава и много щастлива твоята сестричка!  bouquet

 Реших да си проверя картата,какво са ми превели от болничните.Е в болничен съм някъде от 24.09 , а са ми превели някакви мизерни 27 лв. ShockedКак е възможно?Или това е само за тези няколко септемврийски дни?

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 17:27 от angels_zg

# 25
  • Мнения: 48
Току - що се връщам от преглед - бебчо си е супер, само дето и този доктор не е сигурен за пола, но и той предполага момиче. Каза да не бързам да пазарувам в розово все пак - другия месец ще ми каже със сигурност.
Кръвното ми е супер - 110/70. Най - хубавата новина е, че за месец и половина съм качила само 2,5 кг  newsm44

Angels, не се притеснявай - аз съм в болничен от 8- ми септември, а нямам и една стотинка преведени  #Crazy

future mama, аз съм се насочила към Николая. Много обичам женски  имена, които произхождат от мъжки

# 26
  • Мнения: 1 446
Ангелче, това най-вероятно са ти парите за септември. Ако имаш път до НОИ или писмо от тях, можеш да си видиш ПИК - персонален идентификационен код и с него на сайта на НОИ да проверяваш какво са ти превели. Там пише номер на болничен, за кои дни и т.н. Поне ще знаеш кои болнични ти се губят, за да си ги търсиш в НОИ или при работодателя. Аз вече получих едни пари за октомври, а болничният ми за септември е подаден по-късно и ще го получа другия месец.

# 27
  • Мнения: 3 621
Здравейте и от нас
Зори новата темичка отново е много сладка с тези мечоци и бурканчета с мед  Blush
И аз днес бях при лекарката при която си ходя на частно.Разгледа ни много подробно , каза че е доволна и от мене и от бебчето , то обаче е доста инато , така и не ги разтвори тези крака да видим най-после какво е.Явно ще почакаме още малко.И не спря да прави кълбета в корема ми докато ме гледаше с ехографа.Щастлива съм че му е комфортно вътре и се развива много добре  За имената сме в постоянен конфликт с таткото и двамата харесваме различни имена и още нямаме име
Къдричка  да ти е жива и здрава сестричката , нали ще бъде любимата леля  Simple Smile
Илияна  няма за къде да бързаш, защото постоянния адрес има значение само за еднократната помощ за раждане , нея ще трябва да си я вземеш от там
Омръзна ми от това мрачно време

# 28
  • Мнения: 575
Какъв сняг е натрупал в нашия парк, наиграхме се с кучето, беше много весело   animal037  Joy
Никита за женско име ли го спрягате, аз имам един приятел дето се казва така Simple Smile Интересно е.
Нашето момиче сигурно ще е Алина. Ако беше мъж - Максим.

# 29
  • Мнения: 44
  bouquet на Angels за свежата темичка!
  
  Момичета, гледам че обсъждате бебешките аксесоари. Ами да си кажа мнението за шезлонзите, лично аз съм много доволна, слагах дъщера ми в него от 1 мес. бебе. Тя се чувстваше много добре на него, виждаше какво става в цялата стая, а не гледаше само тавана. Удобен е защото може да се мести във всяка стая. Моят има играчки към него и функция да вибрира самият шезлонг. Подобен на този е http://www.mothercare.com/gp/product/B000JEG3EE/sr=1-2/qid=11954 … 8031&mcb=core
Дори и да ги няма тези екстри според мен пак ще ви върши работа. Това е лично мое мнение, казвам го за ваше улеснение, вече всеки сам ще си прецени. Аз благодарение на моята сестра (която роди няколко месеца преди мен ) знаех кое е нужно и практично.

  Относно името на бебо не сме решили все още със сигурност какво ще е. На мен ми харесват Максим и Даниел ама ще видим има време до тогава.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт