Лазер или пилинг?

  • 3 049
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Моля ви помогнете ми да направя своя избор mejdy Лазер или някакъв пилинг. Знам,че ще трябва да се консултирам с дерматолог,но нали знаете как всеки си мисли,че неговото лечение е най-доброто. Кожата ми е проблемна,почти съм се преборила с пъпките,но имам доста белези от тях-червени петна и "дупки". Обмислям няколко варианта-от пилингите Green пеел или този пилинг с пирyвикова киселина http://www.dermavita-bg.com/index.html ,а от лазерите съм се спряла на NLite в Борех или този от Дерма Вита-.http://www.dermavita-bg.com/index.html Моля ако някои има опит с тези процедури нека да сподели! Sthe се радвам ако ми помогнете и с избора на дерматолог/козметик в Борех(независимо кой клон).

# 1
  • Мнения: 817
Моля ви помогнете ми да направя своя избор mejdy Лазер или някакъв пилинг. Знам,че ще трябва да се консултирам с дерматолог,но нали знаете как всеки си мисли,че неговото лечение е най-доброто. Кожата ми е проблемна,почти съм се преборила с пъпките,но имам доста белези от тях-червени петна и "дупки". Обмислям няколко варианта-от пилингите Green пеел или този пилинг с пирyвикова киселина http://www.dermavita-bg.com/index.html ,а от лазерите съм се спряла на NLite в Борех или този от Дерма Вита-.http://www.dermavita-bg.com/index.html Моля ако някои има опит с тези процедури нека да сподели! Sthe се радвам ако ми помогнете и с избора на дерматолог/козметик в Борех(независимо кой клон).


Ако имаш неравности до колкото знам лазера е по-добро решение.за центровете ,бих се спряла на борекс Peace
Иначе от пилингите по-силен/срещу белези ,петна.........../ е Амелан.но той е доста драстичен,нправо като след лазер е възтановителния период.От 3-5дни ще си червена в лицето............... .
Гриин пийла ,съм чувала ,че дава много алергични реакции и не се понася добре от всички.негов аналог е Изи пил и още един ,малко по-силен имаше /нещо от сорта на ман енд мой/.
лазер не съм си правила ,пилинг и химичен и механичен съм си правила.изи пил си правя всяка година.
за дерматолог бих ти препоръчала Катрин Крахтова в медицински център "скин системс"
Според мен първо трябва да приложиш нещо по-леко и после да минеш на тежката артилерия-лазер.
До колкото знам и светлинаат терапия помагала ,но и тя вид лазер.Просто всяка светлина  е за специфичен проблем.
Най-добре е да се консултираш с дерматолог , а защо не и пластичен хирург.......... .
В Есте Клиник на Ильо Стоянов имат страхотна апаратура ,освен мощни лазери имат и всички видове пилинги....................... .
Аз дори съм се ориентирала вече там да ходя.Всичко е на супер високо ниво Peace

# 2
  • Мнения: 1 322
Аз също бих препоръчала Есте клиник.

# 3
  • Мнения: 7 947
Мила angieboo , опитах няколко пъти да ти пиша на лични, но си препълнила кутията си! Би ли споделила какво стана с лазера - даде ли резултат или не в крайна сметка? Аз така и не се подложих, защото търся все още отзиви, затова ще съм ти благодарна ако споделиш преживяното Laughing

# 4
  • Мнения: 55
Тъкмо мислех да пускам нова тема и видях съобщението ти.  В момента съм супер объркана и отчаяна-платих 450 лв и резултатът е нулев!!!  #2gunfire #Cussing out Дори по-лошо, кожата ми напоследък е супер чувствителна, постоянно се зачервява, всяка най-малка пъпка оставя петно и дори забелязвам повече кафяви петънца(плоски бенки ли е незнам) Cry. Направих си процедурата на 28 Ноември, не болеше-обясниха ми,че драматичния резултат ще се види след 2-рата седмица. Е при мен наистина беше драматичен-имах много повече пъпки отколкото преди процедурата. На 3-тата седмица вече не издържах и отидох да ме видят-в началото остана много у4удена от резултата после почна да замазва,че било много рано за резултат и т.н. Вече два месеца и този резултат така и не дойде. Ориентирах се към Борех точно заради лазера им, защото прочетох много добри отзиви за този лазер в английски сайтове...Сега съжалявам,че не се вслушах в препоръките на mamche_mia i Ао5-  bouquet .Моля ви посъветвайте ме какво да правя :бабъ_неутрал:за мен това са страшно много пари,студентка съм и не работя.Незнам как да постъпя,дали да не ходя да им вдигна един скандал #Cussing out ,макар, че едва ли нещо ще постигна. Разбрах,че и при други е нямало ефект. Еми това е Cry
 

# 5
  • Мнения: 7 947
Лелее, ужасно съжалявам мила! За Борекс - какво да кажа - в една предишна тема описах какво преживях една събота, когато имах записан час... Close,  оттогава не съм и няма да стъпя там! По-непрофесионално и некомпетентно отношения не бях срещала!
А какво да правиш...ами не знам какво да те посъветвам. Ако идеш в друга клиника, пак прехвалена, каквато е и Борекс, без да имаш препоръки от човек, подложил се на подобна процедура...аз не бих рискувала втори път! Че има решение на проблемната кожа, има, но и аз не съм открила оптималния вариянт LaughingДано да срещнем отзиви от изпробвали мами...Ще чакам и аз!

# 6
  • Мнения: 55
Нали няма да ме забравиш и ще пишеш ако ти останеш доволна от нещо/някого!   bouquet

# 7
  • Мнения: 7 947
Нали няма да ме забравиш и ще пишеш ако ти останеш доволна от нещо/някого!   bouquet

Разбира се че не! Нали форума е за това - да споделим Wink

Общи условия

Активация на акаунт