Колко дневна бременност може да се хване?

  • 3 131
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
Zdraveite momi4eta, mnogo interesno se zabavlqvate tyka Simple Smile) 4esno kazano ne znaq tyk li trqbva pi6a , no nisto ako me otsvirite ste stane qsno Simple Smile) Az po4ti se 4ystvah kato avtorkata bremenna i 4akah s netarpenie da mi doide datata za cikala za da vidq kakvo ste se sly4i. Ima6e malak 6ans , po moi smetki pravihme opiti na4aloto i kraq na ovlulaciqta mi / to4no po sredata bqh v komandirovka i nqma6a kak/ Estesveno dopyskam 4e nisto ne se e poly4ilo no si se nadqvah. kakto i da e. Nqkolko dni predi cikala poly4ih yzasni bolki, krasta ,dolnata 4ast na korema, osobeno v lqvo. posle obilno izkarvih i bolkite ne sprqha. Izpla6ih se mnogo , takav cikal nikoga ne sam imala. minaha mi kakvi li ne misli . na 3 den otidoh na lekar / ne si bqh v grada po-rano/ kaza 4e vsi4ko bilo normalni i yz nisto mi nqmalo a mi izpisa antibiotik / Tubocin/ za 10dni i kravospirasto.  Imate li nqkakva ideq kakvo me e spoletqlo i  znaete li nesto za Tubocina?

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Хайде сега да повторим, че ми писна да наричат потребителките в този подфорум, които четат и преди да питат нещо се опитват да прочетат за него, че се заяждат и че ядат хората с парцалите.
Цитат
Здравейте, мисля, че съм бременна, но до датата на следващия ми цикъл има още дванадесет дни.  Ако съм бременна, то е от десет дни. Естествено, че нямам търпение да разбера истина ли е или си внушавам. Тестът или видеозонът мога да хванат бременността по-рано? и кога най-рано може да стане това? Благодаря ви!
Значи да предположим, че цикъла на момичето е 28 дена. Тя има 12 до цикъл...но е бременна от преди десет дена...значи остават 6 дена. В тези 6 дена тя трябва да е имала овулация и да се случило имплантирането  Rolling Eyes което за мен е немислимо... Разбирате ли. Ако някой може да ме обори....или поне да ме накара да повярвам в това е добре дошъл в темата. Няма...просто няма видеозон,който да засече бременност без закъснение поне 7 дена...разбирате ли...няма. Бременност най-рано може да се засече от кръвен тест в дните на цикъл или с един ден закъснение.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 841
Що ли се хабиш... прасни ключа и толкоз, материал за размисъл има достатъчно в темата  Peace

# 33
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Аман!
Не знам защо всеки ,на който му скимне да намине тука си позволява да нарича потребителките злобни,завистливи и т.н.,а на него не може да му се каже истината в очите-че е тъп и прост.
Айде сега да чуя аз каква съм?

# 34
  • Мнения: 712
Ми ква да си... пряма, наблюдателна и ... права  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 195
Cherry,

момичетата хич не са злобни и изнервени.
Факта, че са опитвали дълго време, е причината те да са по-информирани и по-вещи от някои уж "много знаещи".

Излиза, че питащото момиче се е почувствало бременно ПРЕДИ овулацията да е станала факт!!!! Е, наистина няма как ...
Вярно, може да е правила секс само един път преди 10 дни, но това не означава, че е бременна от 10 дни ...
Може наистина да е бременност, но тя не се изразява правилно, затуй подвежда с така формулираното си питане.

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Айде сега да чуя аз каква съм?

Ми сватя си ми...ква да си Twisted Evil

# 37
  • Мнения: 4 298
Абе хора, вие биология не сте ли учили?
То пък бива непросветеност и ароганстност, но това вече е върха!
Няма как да има оплождане, а оттам симптоми, ако не е отделена годна яйцеклетка /овулация/.
Авторката на темата, що не се охарчи с 1 лв за уринарен евтин тест или 3 лв за касетъчен и да си разсее съмненията?

Общи условия

Активация на акаунт