Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Снощи празнувахме рожден ден и ми останаха много сандвичи, от онези триъгълните.  Не ми се иска да ги хвърлям, че доста се потрудих ...Някой има ли идея дали мога да направя нещо от тях? newsm78
Цитирай

София

Панирай ги ако позволява пълнежа...  bouquet
Цитирай

Благодаря за бързият отговор!
Единични са, предполагам, че трябва да ги слепя по два. С обикновена панировка ли?
Цитирай

София

Ами да...ще станат супер и пухкавки  35 Да ви е вкусничко;)Ако искаш и е подходящо може и малко черен пипер да сложиш към панировката...Може и да я забъркаш като кашичка и направо да топиш филийките преди да ги сложиш в тигана...ще станат бухнали
Цитирай

Благодаря, мила!  bouquet
Цитирай

София

Може и да ги наредиш плътно един до друг в тавичка, залей ги с малко доматен сос и настърган кашкавал. Запечи ги във фурната, ще станат, като пица  Peace
Цитирай

Останаха ми много, така че ще направя и двата варианта.И ако резултатите са добри ще ви ги покажа! Благодаря, момичета!
Цитирай

Плевен

Може и да ги наредиш плътно един до друг в тавичка, залей ги с малко доматен сос и настърган кашкавал. Запечи ги във фурната, ще станат, като пица  Peace
Ей това беше и моята идея  Peace
Цитирай

Благодаря ви, момичета! Панираните не ставаха за снимка, Blush
но ето пицата:
клик

bouquet
Цитирай

София

smile3501 станала е много апетитна. Изглежда страхотно. Знаеш ли, че без да имам готови сандвичи ще спретна и аз една такава довечера, с хляб.......... ей, хубаво е да се подсещаме  Laughing  Peace
Цитирай

София

Браво  Love   bouquet
Цитирай

Благодаря ви! bowuu
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.