Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Мами, започнах да слагам на дъщеря ми  млякото на дъщеря ми в 18 часа, по 4 бишкоти на Плазмон. Правя й го като кашичка, но се чудя дали не е много? Вие как мислите? Тя е на 8 месеца.
Цитирай

на морския бряг

а защо в 18 часа?И даваш ли друга каша?
Цитирай

Варна

Определено мисля,че е много.Аз слагах само по една вечер в млякото.А защо не и даваш каша в 18ч?
Цитирай

София

ами ако става дума за мляко като последно ядене аз съм давала с 2-3 плазмона на сина си над годинкадо към1,10м...4 мисля че са много, но пък моя преди това и вечеряше супа час-два преди млякото.....но пак мисля, че 2-3 са достатъчно, а на 8 месеца всъщност повече от 2 не бих слагала, то и самото мляко си е доста хранително все пак.....
Цитирай

софия

И според мен е много, аз слагах до 2.Има доста варианти , с които можеш да заместиш следобедното хранене, разгледай в библиотеката.
Цитирай

Белгия/София

Много е. По-добре си давай каша и изобщо махни тези бисквити, в които няма нищо кой знае колко полезно  Peace
Цитирай

BG

Много е.
Цитирай

София

И аз,че е много.
Цитирай

Аз слагам по две Peace
Цитирай

Милано/Варна

Ако питаш мен, въобще не слагай бишкоти в млякото, и без това си е наблъскано с какво ли не.
Можеш да й дадеш да си ги гризка от време на време, да се учи да дъвчи.
Цитирай

Samokov

И аз мисля, че е много. По-добре според мен, слагай по 1 бишкота в млякото преди сън, а яденето в 18  часа смени с плод, плодово пюре или каша! Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.