Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора

Милано

Преди една седмица си взех декемврийското издание на Marie Claire с мостра на тази спирала и се влюбих. Четката е много добра, тушът е страхотен и не ми дразни о4ите (понеже прекарвам много време или пред лаптоп, или пред прожек. стена, дразненето ми бе6е голям проблем).
Бях категорична привърженичка на Max Factor, но тази определено ми харесва повече.
Цитирай

София

И аз чух добри отзиви  Very Happy
Колко струва е следващия въпрос?
Цитирай

Милано

Една колежка си я взе за 19 евро но в БГ 100% 6те е по-евтина. Най-вероятно и тук да я има на по ниска цена, но не съм се оглеждала. Списанието е 3 евро, а мострата е 2 г. Аз просто мисля да си взема о6те едно... или две.
Цитирай

Аз имам Хипнос и съм изумена колко леко стои на миглите и как не се размазва след 6-тия час, и как не дразни изтормозените ми очи. Взех я от Ягодка за около 40 лв. Следващата ми спирала ще бъда пак Ланком. Наистина са много добри.
Цитирай

Бургас

И аз подкрепям, спиралите на Ланком са супер Peace
Цитирай

Пловдивъ

Дайте да видим някаква снимка на въпросната спирала!  Hug
Може и да се зарибя!...
Цитирай

София

ето я
Цитирай

Пловдив

И аз сьм фен на спиралите на Ланком. Сега ми свьршва Хипноуз-а и смятам да пробвам тази щом е толкова добра, макар че по принцип с тия извитите четчици ми е по-трудно да нанасям спиралата.
Цитирай

Пловдивъ

А колко пари е?
Последно дадох 25 лева за Пупа и въобще не съм доволна!  Crossing Arms
Абсолютен боклук... размазващ и слепващ се...  #2gunfire
Цитирай

София

А каква е тая мостра на спирала ?  Shocked За пръв път чувам...малка спиралка ли са сложили в списанието, или..? Rolling Eyes
Цитирай

Пловдивъ

Сложили не сложили, списанието не е българско!
(Поне аз така разбрах)
Цитирай

София

Е,и ...???  Shocked Какво общо има това с въпроса ми (който така или иначе не беше и към теб  Crazy) ?
Цитирай

Варна/София

Кажете ориентировъчна цена на спиралите Lancome ?
Цитирай

Фатал за обем,която е с гребенче в бг.моловете и магазини струва 47лв. В нета естествено с десетина лв. по-евтина Smile
Цитирай

Бургас

А каква е тая мостра на спирала ?  Shocked За пръв път чувам...малка спиралка ли са сложили в списанието, или..? Rolling Eyes

Има такива мостри, аз имам на Клиник, същата като оригинала, просто по-малък грамаж. Иначе как ще ме навият да си купя спирала от 80 лв без да съм я пробвала? Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора