Virtuose di Lancome - НЕВЕРОЯТНА Е

  • 2 599
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Преди една седмица си взех декемврийското издание на Marie Claire с мостра на тази спирала и се влюбих. Четката е много добра, тушът е страхотен и не ми дразни о4ите (понеже прекарвам много време или пред лаптоп, или пред прожек. стена, дразненето ми бе6е голям проблем).
Бях категорична привърженичка на Max Factor, но тази определено ми харесва повече.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 176
И аз чух добри отзиви  Grinning
Колко струва е следващия въпрос?

# 2
  • Мнения: 29
Една колежка си я взе за 19 евро но в БГ 100% 6те е по-евтина. Най-вероятно и тук да я има на по ниска цена, но не съм се оглеждала. Списанието е 3 евро, а мострата е 2 г. Аз просто мисля да си взема о6те едно... или две.

# 3
  • Мнения: 9 865
Аз имам Хипнос и съм изумена колко леко стои на миглите и как не се размазва след 6-тия час, и как не дразни изтормозените ми очи. Взех я от Ягодка за около 40 лв. Следващата ми спирала ще бъда пак Ланком. Наистина са много добри.

# 4
  • Мнения: 738
И аз подкрепям, спиралите на Ланком са супер Peace

# 5
  • Мнения: 2 631
Дайте да видим някаква снимка на въпросната спирала!  Hug
Може и да се зарибя!...

# 6
# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
И аз сьм фен на спиралите на Ланком. Сега ми свьршва Хипноуз-а и смятам да пробвам тази щом е толкова добра, макар че по принцип с тия извитите четчици ми е по-трудно да нанасям спиралата.

# 8
  • Мнения: 2 631
А колко пари е?
Последно дадох 25 лева за Пупа и въобще не съм доволна!  Crossing Arms
Абсолютен боклук... размазващ и слепващ се...  #2gunfire

# 9
  • София
  • Мнения: 1 890
А каква е тая мостра на спирала ?  Shocked За пръв път чувам...малка спиралка ли са сложили в списанието, или..? Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 2 631
Сложили не сложили, списанието не е българско!
(Поне аз така разбрах)

# 11
  • София
  • Мнения: 1 890
Е,и ...???  Shocked Какво общо има това с въпроса ми (който така или иначе не беше и към теб  Crazy) ?

# 12
  • София
  • Мнения: 2 160
Кажете ориентировъчна цена на спиралите Lancome ?

# 13
  • Мнения: 2 152
Фатал за обем,която е с гребенче в бг.моловете и магазини струва 47лв. В нета естествено с десетина лв. по-евтина Simple Smile

# 14
  • Мнения: 738
А каква е тая мостра на спирала ?  Shocked За пръв път чувам...малка спиралка ли са сложили в списанието, или..? Rolling Eyes

Има такива мостри, аз имам на Клиник, същата като оригинала, просто по-малък грамаж. Иначе как ще ме навият да си купя спирала от 80 лв без да съм я пробвала? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт