Препоръчайте ми миялна машина

  • 10 191
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Мама Мима, нещо май не разбрах проблема, който си имала е със съдомиялната марка Мидея ли?
Защото мойта е Мидея, ето такава  http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009283, само че мойта е за вграждане. Имаме я от около 3 години, мие чудесно нямам никакви забележки, не съм имала никакви проблеми досега  Grinning и дано да нямам  Praynig
През първите три години и аз нямах никакви проблеми с миялната машинка. Иначе съм недоволна само от съдомиялната им.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Лени, виждала съм ти кухнята и до колкото си спомням, не е особено малка. Не можеш ли да префасонираш някой шкаф и да вкараш вътре 45 или 60см миляна?

# 32
  • София
  • Мнения: 4 033
Дива ирландска пешеходке и аз много го гледах Беко-то. Даже мислех нея да купим, но мъжът ми отказа , че марката не му харесвала. А аз като чета тук "маркови" уреди се развалят по-често от "немаркови". А от миялните Беко май няма оплаквания. Дано ни служат вярно машинките! Party

# 33
  • Мнения: 3 360
Единствено бих препоръчала да е голяма LaughingА останалото е въпрос на избор Hug

# 34
  • Мнения: 512
Бях против да си вземем най-големия размер - 60 см, но мъжът ми настоя - като ще даваме пари, каза, да даваме! Не съм съжалявала нито ден и понякога той ми припомня през смях как съм искала по-малката - та аз и с тази често не се справям, все остава нещо ненапъхано... А ако сме имали гости - пускам по 2 машини една след друга.
Ама това е, щото много цапаме Crazy
Марката е Уърлпул, страшно доволна съм.

# 35
  • в баира
  • Мнения: 861
Супер доволна съм от това Беко:

# 36
  • Мнения: 3 323
Да де! Баш за нея иде реч!

# 37
  • Мнения: 6 167
Лени, виждала съм ти кухнята и до колкото си спомням, не е особено малка. Не можеш ли да префасонираш някой шкаф и да вкараш вътре 45 или 60см миляна?

да , точно таа ще стане -ще се откажа от  2 шкафа и се отваря точно място за миялна.
др. седмица и аз ще мия като бял човек  Mr. Green

# 38
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Марка не мога да препоръчам, аз взех Канди, но я избирах по външен вид и цвят  Joy

Аз за момента като марка съм се спряла на бош и аристон. Чудя се обаче и дали да е 45см или 60см  Thinking 45см събира 9комплекта, но ми се види, че няма да събира тавичките на фурната(щото е тясна), това ми е най-голямото притеснение  Tired

Моята е стандартна вградена фурна и си мия тавите и решетката без проблем в миялна 45 см. (8 комплекта)   Peace


Мерси, Никол.   bouquet  Говоря за тавичките на стандартна вградена фурна, тези дето се продават с печката и решетката  Peace Събират се значи, аз място не че имам чак толкоз, но на този етап мога да избирам вградена миялна 45см или 60см и ако накрая всички стигат до 60см се чудя дали да не я купим от сега, нищо че сме само 2ма и няма да я пълним цялата  newsm78

# 39
  • Мнения: 86
а някой може ли да ми каже какви са размерите на тази че и аз нямам място и това ми се вижда добре на не пише какви са размерите http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09014342

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
а някой може ли да ми каже какви са размерите на тази че и аз нямам място и това ми се вижда добре на не пише какви са размерите http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09014342

това е настолна миялна.
Представи си колкото печка "Раховец".
Демек - от най-малките (и не дотам добре ефективни) машинки е.

# 41
  • София
  • Мнения: 6 011
Препоръчвам ти голяма съдомиялна, марката според възможностите ви. Ние имаме Бош и съм доволна.

# 42
  • Мнения: 1 006
записвам се да следя отзивите!

Мен лично ме интересува Горение, фен съм просто, ама предпочитам и препоръка за конкретния уред да получа Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 492
записвам се да следя отзивите!

Мен лично ме интересува Горение, фен съм просто, ама предпочитам и препоръка за конкретния уред да получа Mr. Green
Аз имам Горение за вграждане-45 см. Никакви забележки Simple Smile Мие си екстра. Ако можеш да си купиш 60 см. ще е още по-добре, за да сложиш някоя тенджера в повече Wink

# 44
  • Мнения: 132
И моята е Горение-вградена,но от големите.Доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт