КОНТРОЛЪОРКА МЕ ОГРАБИ!!!!!!

  • 2 730
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Всичко съм си мисли че може да ми се случи,но това.....Та снощи към 19.30 се  качих на автобуса от кв.Дианабат към кв.Ив.Вазов.На спирката нямаше билети и мислех да си взема от шофьора,но...и той нямаше.И така две спирки по надолу се качиха трима индивида-една жена и двама(гардероби)и след малко си облякоха елечетата.В момента в който казах на жената че нямам билет тя моментално ми продупчи билет за 7лв.Опитах да и обясня защо нямам,но напразно.В този момент и казах да ми пише фиш защото нямам пари да плати билета от 7лв.И тя ми каза добре и ми каза да и дам лична си карта.Аз си извадих портмонето от чантата и както го отворих тя ми го дръпна от ръцете и ми взе жичките пари до стотинка(имах 5лв. и някакви жълти).В този момент я питах как може такова нещо, а тя ми каза да си затварям устата да не стане по-зле.Най-лошото беше че в автобуса имаше само един пенсионер и още една девойка,която"гардеробите с много дърпане свалиха на първата спирка и нямаше кой дори да ми помогне.А и отгоре на всичко ми беше паднала и батерията на телефона Shocked.Още не може да ми побере главата как може да се случват такива неща. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 13 512
Как така свалиха другите пътници, насила ли?
Истински контрольори ли бяха?
 Shocked

# 2
  • Мнения: 3 423
Това са си били едни дребни гангстери.
Но и аз си имам дертове. Чудя се защо
никой не пише в темата ми за тейзъра.

# 3
  • Мнения: 25
Как така свалиха другите пътници, насила ли?
Истински контрольори ли бяха?
 Shocked
ми то вече не можеш да разбереш кой е истински и кой не защото никой от тях не си носят баджовете.Свалиха другата девойка дето беше в автобуса защото и тя беше без билет.Освен нея имаше само още един пенсионер ама той горкия какво да направи.

# 4
  • Мнения: 1 216
Това са си били едни дребни гангстери.
Но и аз си имам дертове. Чудя се защо
никой не пише в темата ми за тейзъра.
Къде е темата?

# 5
  • Мнения: 3 861
аз съм виждала и да бият човек на спирката...
беше преди години на Плиска...
гадна работа  Sick
Лошото е, че няма как да се контролират гадовете

Като изключим обаче абсурдните им методи билет трябва да се дупчи...
аз не го правя всеки път, но ако ме хванат си плащам...
Това е!
Има правила и те са за всички...

Ако бях на твое място щях да се оплача...
щях да им взема номерата и да пусна жалба...
или...веднага да се обадя в полицията...незнам  newsm78
Не съм изпадала чак в такава ситуация...

# 6
  • Мнения: 3 622
Направо не мога да повярвам, че стават такива неща  Shocked
Егати контрольорите и отношението им към пътниците

# 7
  • Мнения: 3 861
Направо не мога да повярвам, че стават такива неща  Shocked
Егати контрольорите и отношението им към пътниците

мдаааа, такива са при нас, специална порода.
Край морето, във всички градове са от тези, които продават билетчета в автобуса, нали???
Поне във Варна и Бургас е така ако не се лъжа

Когато ти продават билетчето на място, мисля, че подобно нещо не може да се случи...
Има ли при вас такива случаи???

# 8
  • Мнения: 232
Лошото е, че няма как да се контролират гадовете
как така "няма как да се контролират" ???  Shocked Shocked Shocked
ние имаме права! Няма каква да й се обясняваш защо нямаш билет - да ти се легитимира!! smile3514  smile3516 това лято в една дискотека идват някви на нашата маса - "добър вечер, документи за проверка!" и аз ги гледам и им искам да се представят, какви са, що са ... единият седна и упорито преписваше данните от личните карти на приятелите, с които бях, а другия извади НЯКЪДЕ от пазвата си едно въженце на която имаше подобие на значка, раздруса я пред мен и почна да мръщолеви нещо  Close толкова ме е яд, че не му записах и аз данните от значката.... ггррррр!  Crossing Arms  Angry doh doh
ако аз бях на мястото spinoza  щях да си отворя малко устата относно правата ми. Не я упреквам, голям стрес е и аз много й съчувствам!  Flowers Bouquet
доста от контрольорите се стряскат като им креснеш  Wink
а според теб, spinoza, истински контрольори ли бяха тези изроди?  Thinking така като ги гледаш, според елечетата, според билетчето? Да не е било просто жълта бумажка?
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire KILL THEM ALL!!!

# 9
  • Мнения: 3 861
Лошото е, че няма как да се контролират гадовете
как така "няма как да се контролират" ???  Shocked Shocked Shocked
ние имаме права! Няма каква да й се обясняваш защо нямаш билет - да ти се легитимира!! smile3514  smile3516 това лято в една дискотека идват някви на нашата маса - "добър вечер, документи за проверка!" и аз ги гледам и им искам да се представят, какви са, що са ... единият седна и упорито преписваше данните от личните карти на приятелите, с които бях, а другия извади НЯКЪДЕ от пазвата си едно въженце на която имаше подобие на значка, раздруса я пред мен и почна да мръщолеви нещо  Close толкова ме е яд, че не му записах и аз данните от значката.... ггррррр!  Crossing Arms  Angry doh doh
ако аз бях на мястото spinoza  щях да си отворя малко устата относно правата ми. Не я упреквам, голям стрес е и аз много й съчувствам!  Flowers Bouquet
доста от контрольорите се стряскат като им креснеш  Wink
а според теб, spinoza, истински контрольори ли бяха тези изроди?  Thinking така като ги гледаш, според елечетата, според билетчето? Да не е било просто жълта бумажка?
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire KILL THEM ALL!!!

Да, те показват някакви карти...ти можеш ли да разпознаеш фалшиви от истински???
Аз лично не мога...
затова бих звъннала на полицията
ако са менте вероятно ще изфирясат
но, когато човек се шашне, а то неминуемо се случва в подобна ситуация, не реагира така, както си е мислил много пъти, че ще реагира

# 10
  • Мнения: 1 952
Преди месец някъде точно двама от гардеробите сбараха един чужденец в автобуса без билет.
Не искам да Ви казвам как се държаха с него. Човекът щеше да си плати глобата и без да го ръгат и блъскат, но те нямаше как да изпуснат тоя момент.
Стана ми много жал за човека тогава, той остана потресен и само повтаряше, че не вярва, че това е европейска столица.

# 11
  • Мнения: 3 861
Преди 1-2 месеца се заядох с един контрольор.
Бях чакала повече от 30 минути автобус, след това дойде, но беше толкова пълен, че ме стъпкаха буквално, бях станала в 5 часа за работа и определено бях нервна...
За капак се появи и един нахален контрольор.
Изкарах си го на него, така му се разбучах, че въобще не ми поиска билетчето, което си държах в ръката...

покрай сухото гори и мокрото...така ли беше приказката

# 12
  • Мнения: 232
Цитат
Край морето, във всички градове са от тези, които продават билетчета в автобуса, нали???
Поне във Варна и Бургас е така ако не се лъжа

Когато ти продават билетчето на място, мисля, че подобно нещо не може да се случи...
Има ли при вас такива случаи???

аз съм от Варна, там билетчето все още е 60ст. и все още има контрольорки, които ги продават.."без билтчета и непроверени картиии?". Не съм чувала за подобен случай, но не са и цвете за мирисане - злобни, гадни, блъскат се и са криви  Crossing Arms много често се заяждат, че им даваш едри пари за едното билетче... но има и по-готини, срещат се  Wink
аз не мога да разбера защо градския транспорт работи до 23-00ч. а бараките по спирките затварят толкова рано? Редно е да има на всяка спирка по една, която да работи до късно, за подобни случаи... или най-малкото шофьорите да имат билети ВИНАГИ! Не е ли така?

# 13
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 830
малиййй, това е отврат Sick! как ще те блъскат и свалят от автобуса #Crazy??? що не пишат фиш и плащаш, когато можеш. нали е така с глобите за шофьори? или пътник без билет е по-опасен от пиян шофьор? ей, да му е.. м...... българска!!!

# 14
  • Мнения: 3
   Вече няма разлика между фалшиви и легални контрольори!
   Всички са бандити,само такива се явяват за кандидати
    за да действат с развързани ръце.!Скоро ще почнат и цигани
    да ни контролират с официални карти от  градския транспорт.
    Новия почин е  - "и да си с билет пак глоба ,защото на мен ми трЕбват пари.." Затова внимавайте  и помнете  на кой перфоратор сте си дупчили билета,защото  "глутницата"докато си слага жилетките и хората почват да се суетат и половината изпадат в стрес от външния им вид , един сменя реда на дупките под предлог че дупчи за да види каква е конфигурацията.........и когато си дупчил билет  на  обработения перфоратор ,няма как да докажеш че ти си правия защото тогава дупчи "пред теб".. и виждаш че наистина дупките са други но си пропуснал да ги хванеш в крачка
  и виновния  естествено  е "нередовния пътник ,който все хитрее"
  Внимавайте..аз си нося спрей в...джоба! Shocked #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт