Ку-Ку магазин

  • 20 420
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Попаднах на един интересен магазин със всякакви щуротийки...има и доста интересни костюми за деца, маски, перуки и всякакви неща за детско и не само детско парти Simple Smile
http://www.kuku-bg.com

# 1
  • Мнения: 780
Има доста интересни неща  Peace
Някой знае ли от къде мога да си сваля такива смешни / идиотски/  грамоти , папируси ... ?

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 10:07 от magi_77

# 2
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Такъв магазин има/ше (не съм сигурна дали още го има) на Раковски, близо до операта.

# 3
  • Мнения: 108
незнам дали е куку магазин, но и на красно село има такъв магазин.Има някакви смехорийки и костюмчета

# 4
  • Мнения: 59
Ку-ку магазин има в Люлин на кооперативния пазар, така наречения: Руски пазар.

# 5
  • Мнения: 80
Такъв магазин има/ше (не съм сигурна дали още го има) на Раковски, близо до операта.
Има го и  сега.Често  минавам  по този маршрут.

# 6
  • Мнения: 108
и на пиротска има също Simple Smile

# 7
  • Мнения: 14
Имаше и един в подлеза на орлов мост откъм телевизията...Отдавна не съм минавал оттам обаче..може и да го няма вече

# 8
  • Мнения: 13
Може ли някой да ми каже по-подробно къде се намират тези ку-ку магазини. Има ли някъде около Кр. Село.  И още - знае ли някой къде може да се намери карнавален костюм за възрастни newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 185
Има доста интересни неща  Peace
Някой знае ли от къде мога да си сваля такива смешни / идиотски/  грамоти , папируси ... ?
Много искам да направя подарък с една от тези грамоти,но за съжаление трябва минимум 15 лв. да ми е поръчката.Ако някой ги е срещал нека да сподели къде в София ги има./до Операта няма/   bouquet

# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
A,  ОН ЛАЙН МАГАЗИН ИМА ЛИ  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт