Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

Здравейте мами.Искам да ви питам за съвет.Зна4и бебка спи при нас в стаята и се отопляваме с парно и понеже е сух въздуха купихме и овлажнител,и действително сега въздъха е по свеж ,но сутрин се събужда и все е дно има хрипове нз дали и е запушен носа но като примрънква и се 4ува едно като грухтене.И като я заведа в хола всичко се оправя.Само през ноща и става така.Дали е от въздуха в стаята или нещо друго??Имали такива други като мен??? newsm78 newsm78
Цитирай

Сигурно е от въздуха.Можеш да капнеш по капка физиологичен разтвор във всяка ноздричка,това ще омекоти лигавицата.Ако не ти се купува физиологичен разтвор,можеш да превариш малко вода със сол (на ръба на ножа)и да слагаш от нея.
Цитирай

Аз не ползвам овлажнител защото ми се струва, че се диша трудно когато въздуха е влажен. Когато се е случвало да излезем при мъгла малката, а и аз дишаме трудно.Така че може и да е от влажния въздух.

Даже сме сложили устройство, което събира излишната влага в стаята. Flutter
Цитирай

Добрич

И ние обираме излишната влага с едно такова устройства. Като се запуши нослето капвам физиологичен разтвор или впръсквам от Стеримара - то е същото.При нас се случва понякога посреднощ.
Цитирай

софия

а какво е това устройство за обиране на влагата къде се продава и горе долу колко струва
Цитирай

София

а какво е това устройство за обиране на влагата къде се продава и горе долу колко струва

???
Цитирай

София

За нослето ползвам Стеримар.
А за овлажнителя при нас действа много добре но ние спим и на леко отворен прозорец така, че не става задушно.
Цитирай

Има ги в Практикер, с по-голяма вместимост- до 2 л. и са на ток, а в Пикадили продават по- различен вариант- пластмасова кутия с решетка отгоре, под нея- някакъв вид вата, а отдолу съд, в който се събира водата. Беше около 12 лв. Незнам как да го обясня по-добре. Rolling Eyes

Ето нещо подобно.
ТУК
« Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 12:47 от красим »
Цитирай

И ние сме така, даже днес купих влагомер и термометър на едно на Чико и влагата се оказа в норма. Педито ни изписа капки Nisita.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.