печка за баня?

  • 17 568
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 327
момичета, давайте съвети и идеи за отопляване на малка баня. Мислех за печка за баня, така че ако може да споделите своя опит ще съм ви благодарна!

# 1
  • Мнения: 235
И аз търся такава пе4ка , миналата година в "Зора" ги гледах по около 30 лв . Тази година търсих там , не са ги пуснали още.В Бриколаж ми казаха ,че имало някакви , не съм ходила още , били много хубави и по - скъпи , но си заслужавало , защото не ръждясвали.Това е инфо от една приятелка , която има впечатления и от двата вида.

# 2
  • Мнения: 1 327
аз първоначално се бях насочила към лира, но де чудя дали отопляват толкова добре колкото една печка  newsm78

# 3
  • Мнения: 132
И аз се интересувам от такава печка.
Запис!

# 4
  • Мнения: 30
Купихме си "духалка" Rowenta, която става и за баня - затопля изключително бързо: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09007998

# 5
  • София
  • Мнения: 1 100
Ние си купихме малко радиаторче ,може би 50/50 не съм сигурна точно - 600W.

# 6
  • Мнения: 1 327
Ние си купихме малко радиаторче ,може би 50/50 не съм сигурна точно - 600W.
затопля ли добре? как се включва? каква марка е и за колко го взехте? колко време го ползваш и какви са ти наблюденията?
засипах те с въпроси, но от вас може да научим повече отколкото ако питам някой продавач-"консултант"  Whistling

 Hug

# 7
  • Мнения: 5 668
Аз сложих в банята стенна печка на реотани. Има 3 степени. Нагласена е така, че да може да се спира и пуска отвън /ключа е съседен на ключа за осветлението в банята/. За зимните месеци е супер. В банята става като сауна. А и не беше скъпа със сигурност /мисля в порядъка на 30 лева беше от Практикер/.

# 8
  • Мнения: 864
Купихме си "духалка" Rowenta, която става и за баня - затопля изключително бързо: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09007998
И ние сме с такава печка и съм много доволна  Peace

# 9
  • Мнения: 162
    Горещо препоръчвам Лъчистите печки на Аирлекс ІФранция/ . Около 100-220 лв. са но са малки, красиви, много икономични  истоплят за нула време. ПРодават се в Мосю Бриколаж.

# 10
  • Мнения: 1 327
    Горещо препоръчвам Лъчистите печки на Аирлекс ІФранция/ . Около 100-220 лв. са но са малки, красиви, много икономични  истоплят за нула време. ПРодават се в Мосю Бриколаж.


Дай снимка моля те

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз сложих в банята стенна печка на реотани. Има 3 степени. Нагласена е така, че да може да се спира и пуска отвън /ключа е съседен на ключа за осветлението в банята/. За зимните месеци е супер. В банята става като сауна. А и не беше скъпа със сигурност /мисля в порядъка на 30 лева беше от Практикер/.
Peace
Предимството й е, че се монтира на високо и няма опастност да бъде намокрена или някой да я докосне.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 100
Ние си купихме малко радиаторче ,може би 50/50 не съм сигурна точно - 600W.
затопля ли добре? как се включва? каква марка е и за колко го взехте? колко време го ползваш и какви са ти наблюденията?
засипах те с въпроси, но от вас може да научим повече отколкото ако питам някой продавач-"консултант"  Whistling

 Hug
Извинявай,но чак сега влязох и видях.Ами затопля,работи непрекъснато.ADAX ако се не лъжа,но сега не мога да проверя,защото съм на работа.Струваше около 100 лв.Купихме го от една фирма с офис до Пирогов.Ако те интересува по точно ще проверя.

# 13
  • Мнения: 22 521
Купихме си "духалка" Rowenta, която става и за баня - затопля изключително бързо: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09007998
Peace

# 14
  • Мнения: 4 970
Купихме си "духалка" Rowenta, която става и за баня - затопля изключително бързо: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09007998
Имам абсолютно същата.Използвала съм я може би само 1-2 пъти за отопление в банята.Основно я ползвах за стаите преди да пуснат парното.Миналата година  се развали  2 седмици преди да й изте4е гаранционния срок.Занесох я  на ремонт и ми я бавиха в сервиза около 2 месеца Shocked.Преди седмица отново  отказа да работи и окон4ателно я разкарах Naughty

Общи условия

Активация на акаунт