Пералня Whirpool-6-то чувство

  • 14 878
  • 23
  •   1
Отговори
  • Града на Лили Иванова
  • Мнения: 99
Доволни ли сте от тази марка пералня? Thinking

# 1
  • Мнения: 3 641
Родителите ми си купиха такава .Доволни са, за сега не е дала проблеми. Пък баща ми е много претенциозен в това отношение. Ние лично когато си купувахме се колебаехме между таз ии други, но ни препотъчаха Електролукс Time line Peace

# 2
  • Мнения: 71
да и аэ съм доволна

# 3
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Моята не е точно такава-6-то чувство ,но пак е Whirpool,
е вече пета година...голям зор голямо нещо,хем по стар модел .
Представям си тази ще да е уникална.. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 078
Моята е такава, но от преди 4-5 години, а не от най-новите, макар че едва ли с нещо са по-различни. По принцип съм доволна много, но това, което в магазина ми бяха разяснили като "6-то чувство" всъщност въобще не е вярно. В последствие разбрах, че въпросното чувство се заключава в това, че когато включваш някаква програма и едновременно с нея някаква допълнителна функция  ( изплакване, градуси или др. ), ако не съответства на дадената програма, просто се изключва. А на мен преди години някакъв пъпчив младеж, разбирай консултант, ми каза, че пералнята щяла да плакне до тогава, докато не се изплакне напълно пяната, имало някакви сензори и дрън-дрън други подобни глупости. Много се учудих, но повярвах. Викам си "6-то чувство" все пак, трЕбЕ да има нещо Mr. Green

# 5
  • Мнения: 13 172
Аз пък не съм никак доволна! Мразя я! #2gunfire
Това е единственият ни уред, който ми се иска да сменим. Вярно, че е на 4 години, но това не и пречи да шуми, къса, тече...

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не се поддавайте на реклами, моля ви се.

# 7
  • Мнения: 1 152
Да и не мен ми е интересно в какво се състои 6-тото чувство на пералнята. Ще разясни ли някой притежател?

# 8
  • София
  • Мнения: 1 078
Да и не мен ми е интересно в какво се състои 6-тото чувство на пералнята. Ще разясни ли някой притежател?
малко по-горе съм написала вече Wink

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да и не мен ми е интересно в какво се състои 6-тото чувство на пералнята. Ще разясни ли някой притежател?

6-тото чувство е за притежателя им  Twisted Evil. Така да се каже - повдигат му самочувствието и го заблуждават, че си е купил Уред, нарочно с главно У.  Laughing

# 10
  • Варна
  • Мнения: 686
аз имам такава от 2003 г., доволна съм, досега не се е налагало да й се прави ремонт, в началото тракаше, но се оказа, че причината за това е, че не е била нивелирана хубаво

# 11
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Не знам в както точно се състои екстрата "6-то чувство", но ползвам такава пералня вече две години и половина и нямам никакви забележки, не ми е създавала никякви проблеми. Доволна съм. Харесва ми това, че определените програми си работят с определени функции. Примерно програмата за фино пране /пердета и фини дрехи/ не мога да я пусна на различни от 30-40 градуса. Просто не тръгва.
... В последствие разбрах, че въпросното чувство се заключава в това, че когато включваш някаква програма и едновременно с нея някаква допълнителна функция  ( изплакване, градуси или др. ), ако не съответства на дадената програма, просто се изключва.
Явно това е!

# 12
  • Мнения: 1 152
Че и моята пералня /не е уърпул/ не може да тръгне на 60 градуса на програма за пердета....не пише да има 6-то чувство. Но аз имах като си я купих. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 6 167
Ако и пералнята им 6то чувство е като микровълновата им 6то чувство - не, благодаря.

Майка ми има нормална пералня Уърпул и е много доволна.

# 14
  • Мнения: 3 360
Моята е обикновена Уърпул и съм доволна-ползвам я вече 7 години и то редовно! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт