Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 78 отговора

Сега се сетих ,че понякога се е случвало да гледам стари свои снимки и да се чудя,как съм могла да се гримирам по определен начин. На вас случвало ли ви се е подобно нещо и какво във гримирането намирате за смешно или нелепо или просто не можете да приемете?
Цитирай

Пу първа Mr. Green
Еми случи ми се наскоро,разглеждах едни снимки от преди 2 години от морето и се изненадах колко смело съм си сложила черния молив на очите,доста големи извивки съм била направила 35но чак нелепо или смешно не бих казала че е
Цитирай

хихи, на мен и сега понякога ми се случва баща ми да ме коментира с лека подигравка, понеже той е човек естет,пада си малко художник и му прави впечатление. Един ден хубаво се бях барнала с едни синьо-зелени сенки и ми каза,че с тия клепки съм приличала на гущерче. Love
Цитирай

За мен нелепи са силно очертани устни и очна линия тип лястовичка, в допълнение с ярък руж се получава чудесна матрьошка.
Цитирай

аз така и не можах да възприема модерното по едно време силно очертаване на устните с много тъмен,почти черен молив и запълването им с доста по-светло червило,както и бледолилавите металически устни,тип мъртвец Sick
Цитирай

София

Едва ли има някой без такива моменти назад във времето,аз например толкова спирала си слагах като ученичка по едно време,че чак едно момче в автобуса ми вика:"Не си ли попрекалила със спиралата?" Shocked 35Ама аз махах ограничителя и така клепах,добре че нямам снимки. ooooh!
Цитирай

в Tara

няма нищо по-нелепо в грима от очертани в черно устни.
Цитирай

Да, на мен ми се е случвало - като си гледам някои от снимките от ученическите години, направо се хващам за главата. Тогава например ми е харесвало да си гримирам веждите, то няма лошо човек да си подчертае веждите, но моите са черни и нормално гъсти и по принцип нямат нужда от грим. И върху черните вежди още по-черен грим - стой па гледай какво става doh Също така сега не мога да приема, че тогава ми е харесвало да си слагам молив на устните с цвят доста по-различен от цвета на червилото. Сега, като гледам стари снимки се чудя как изобщо е възможно човек да си преобръща представите за красиво на 180 градуса newsm78
Цитирай

София

Комбинацията от оранжев руж и розово червило и обратното.
Цитирай

Узунджово

На вас случвало ли ви се е подобно нещо

Случвало се ми се е. Бях на 9 години и съм на лагер. Една вечер организирахме Вечер на таланта и се реши, че аз ще пея. Да, но нямам грим. А как да изляза на сцената негримирана. #Silly И проблемът се реши като се гримирах.... с флумастри. ooooh! С черния си направих очна линия, със зеления сенки, а устните оцветих смело в черено. Бях  неотразима Crazy.
Цитирай

София

Аз също като се върна в годините като ученичка..малеееееее...колко грим си мацах. Shocked
Тогава и аз си очертавах устните с различен молив от червилото-ужас  ooooh!.Незнам как е могло.....но ето...нещата се променят... Crazy
Цитирай

София

На вас случвало ли ви се е подобно нещо

Случвало се ми се е. Бях на 9 години и съм на лагер. Една вечер организирахме Вечер на таланта и се реши, че аз ще пея. Да, но нямам грим. А как да изляза на сцената негримирана. #Silly И проблемът се реши като се гримирах.... с флумастри. ooooh! С черния си направих очна линия, със зеления сенки, а устните оцветих смело в черено. Бях  неотразима Crazy.

35
Цитирай

София

не ми се е случвало за грима  Thinking Винаги ми е бил семпъл, не съм прекалявала. Виж за косата обаче, да. Имам някакви снимки преди години с равна до раменете коса  ooooh! Много скучна прическа.
Грешки с грима са ставали като съм се мацала на тъмно, но поне съм се усещала преди да изляза.
Цитирай

За мен ужасно е вечерен ,тежък грим в 7 сутринта.. Грешката не е моя,.а на съученички...
Мой гаф беше кохато една сутрин доста бързах за у4илище и не си бях разнесла/размазала добре фон дио тена...  Sick Като ми казаха и се видях в огледалото, се чудех сляпа ли съм била сутринта...  #Cussing out newsm78
Цитирай

Веднъж бях тръгнала към техикума наклепана с такова ярко червено червило, че всички ме заглеждаха.
Като стигнах го изтрих.
Пак по ученическо време бях фенка на лилаво червило. Сега не мисля, че бих си сложила.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 78 отговора