най-нелепият грим

  • 3 809
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 6 923
На абитуриентския ми бал - бях в бледолилав тоалет и по неизвестни причини устните ми бяха в същия пастелен цвят. Приличах на удавник! Имам доста снимки. Sick

# 61
  • София
  • Мнения: 593
Бял молив на горния клепач като очна линия и червено червило  ooooh!

# 62
  • Мнения: 103


Спомням си като малка разни лелки с яркозелени сенки и розово червилце с лек мъх над горната устна..
Aз и сега от време на време засичам таккива  Rolling Eyes Явно цял живот така се гримират и дори не се замислят  ooooh!

    Да, лелките са най- уникални- нямат вече вежди и ги очертават с молив цвят керемида, с една дебелина цялата "арка", морско- зелен молив на очите, розово- цикламено червило и накрая- руж (пак розов), нанесен на малко петно! Laughing

# 63
  • Мнения: 545
На мен също най-омразното нещо от едно време са ми устни,очертани с черен молив и запълнени с бледорозово червило,просто класика! Sick

# 64
  • Мнения: 545
Иначе в девети клас се приготвям за студентски купон(на гости в София при кака Laughing) както си му е реда,слагам дебела линия черен молив на клепачите,сиви сенки,завидно количество спирала и тъмночервено червило #Crazy....................Един неин колега ме пита дали съм кака на сестра ми,а аз примирам от кеф колко съм голяма и готина Joy

# 65
  • Berlin
  • Мнения: 11 228
сега се сещам за една жена,която няколко пъти срещам в автобуса - адски бяло лице (направо като гипс) + кървавочервено червило + мнооого големи начернени очи. отвратително е, прилича ми на мумия, освен това е сравнително възрастна. как може да се гримират някои хора така и да си мислят, че са ок... не го разбирам. аз нямам особен усет за грима си и затова слагам много лек, спирала, гланц, понякога сенки, ако се налага.
а за голдън роуз 51 - и аз имах, даже ми отиваше долу горе  Mr. Green

# 66
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Ние имахме такава учителка едно време, сравнително млада, с къса черна коса, мноооого бяло лице и тъмно червени устни. Наричахмея бледоликата смърт  Laughing

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Много рядко съм се гримирала на млади години, но веднъж реших и сложих плътна черна линия под долните мигли.
И сега съм виждала такъв маниер и още му се чудя.

# 68
  • Мнения: 1 952
Наклепотаници и мазаници на работа, на пазар, в ежедневието и тн. Това за мен е нелепо. Приемам само лекият грим. За по- специални вечерни случаи може и изключения.

# 69
  • Мнения: 274
На абитуриентския ми бал - бях в бледолилав тоалет и по неизвестни причини устните ми бяха в същия пастелен цвят. Приличах на удавник! Имам доста снимки. Sick
А, това ми напомни за една съученичка на нашия бал  - беше със светлосиня блуза, а клепачите й, плътно от веждите до миглите - със същия цвят.....пък тя мургава с кафяяви очи....гнясссс! Sick
И за да не се изкарвам безгрешна - имаше период, когато си падах по яркочервените червила, тип "Мерилин Монро". Ми...устата ми изглеждаше като рана...... Embarassed

# 70
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Имам една снимка от преди 10 години на която съм с ярко червено червило, незнайно защо очертано с черен молив, а отделно много подчертани отгоре и отдолу пак с черен молив очи и направо приличам на лелка:sick:

# 71
  • Мнения: 17 546
Някога, като ученичка, любезно бях осведомена от майка ми, че имам голяма и грозна уста и ако обичам да не слагам червило, защото става още по-грозна. А ако слагам все пак да е тъмно и да не си рисувам устата до край! Слагах червило цвят "орех" и си мисля, че е било ужасно. Сега знам, че може да нямам друго, но имам хубави устни и не прекалявам с експериментите с цветовете. Но трябваше да минат години и да стигна до този извод от думите на чужди хора  Sad Иначе не харесвам като се слага толкова спирала на очите, че миглите приличат на четки за зъби.

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 22:43 от DarkMoon

# 72
  • Berlin
  • Мнения: 11 228
майка ти как пък може да ти каже такова нещо?  newsm78

# 73
  • Мнения: 17 546
майка ти как пък може да ти каже такова нещо?  newsm78
О, може... Какви неща още ми е казвала...  Sad но няма значение вече.

# 74
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
DarkMoon, това твоите устни ли са, защото са супер, както и усмивката ти като цяло Heart Eyes

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 15:29 от valkata78

Общи условия

Активация на акаунт