Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

София

Здравейте,
Моля да ме извините ако темата не е за тук Embarassed
Моята щерка е полудяла по двугърбите камили и писахме на Дядо Коледа писмо да ни донесе камила... с 2 гърбици  Whistling Обаче - мама срещна особен проблем - никъде не може да намери такава. Та молбата ми е ако някой знае къде мога да намеря двугърба плюшена камила  newsm78 ... Ще съм изключително благодарна за помощта. Става дума за София.

Предварително благодаря на всички отзовали се   bouquet
Цитирай

София

Имаме такава, която обаче купихме в Египет. Може би по арабските магазини ще има newsm78
Цитирай

Sofia

Имаме плюшена камила, която не е сред играчките, на които обръщаме внимание. Ще проверя дали е двугърба и ще пиша отново
Цитирай

София

Стана ми интересно от твоята тема,защото ние се занимаваме с истински двугърби камили. Laughing
Даже имаме и бебета.
Ако видя в някой магазин,непременно ще ти пиша!
Цитирай

В Хило ленд в Търново мисля,че съм виждала.Предполагам ,че и в софийският ще има Peace
Цитирай

София

В Хило ленд в Търново мисля,че съм виждала.Предполагам ,че и в софийският ще има Peace

Виждала съм в Хипо Ленд в Sky Sity, но не помня кога беше.
Цитирай

София

В мол Сити Център до х-л Хемус, на последния етаж има нещо като книжарница, без да е оформена в отделен магазин, а са само стелажи с книги пред ескалатора. Там съм виждала изключително реалистични животни-играчки на National Geographic - специално не съм се заглеждала за камила, но може да се провери. Също ми хрумва, че такива животни може да има в Orange Centre.
И трето предложение - в мола на Стамболийски, на първия етаж е щанда на Russ - страхотни плюшени играчки и имат голямо разнообразие от животни.
Цитирай

Варна

В магазини "Малечко", на фирмата ТОЛО е.
Цитирай

софия

Виж тук:
http://www.trudi.it/it/mondi/family/dettaglio.php?mondo=2&linea=3
http://www.trudi.it/it/mondi/family/dettaglio.php?mondo=2&linea=5

Ако ти харесват, има магазин на Trudi и Sevi на последния етаж на ЦУМ. Играчките са им страхотни.
Тези на Нешънъл джиографик също са много приятни.
Цитирай

Where troubles melt like lemon drops

Ето тук има много сладка камила.
http://www.igra4kite.com/default.php?cPath=375_380_386
http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=2
Цитирай

ние си купихме много сладурска -аз и таткото   Mr. GreenНа Амек има ги навсякъде  Peace
Цитирай

София

Здравейте момичета,
Много много ви благодаря за инфото - ще правя обиколки 2-ра серия.  Laughing
venistefani , тя дъщеря ми иска истинска по принцип, така че ти вероятно ще си идеалния вариант, но някак си камилата не е най-подходящия домашен любимец, особено за градски условия.  Mr. Green

Иначе ако някой друг го интересува - намерих една, но е едногърба в магазини "Бокал" ги има, макар че с тата имаме спор дали пък не съм купила хипопотам заради късите и крачета. Стискайте ми плаци да намеря нещичко, че иначе има опасност моята мишчица да не е много щастлива на Коледа  Rolling Eyes

Още веднъж - мерси много на всички отзовали се   bouquet
Цитирай

Варна

Иначе ако някой друг го интересува - намерих една, но е едногърба в магазини "Бокал" ги има, макар че с тата имаме спор дали пък не съм купила хипопотам заради късите и крачета. Стискайте ми плаци да намеря нещичко, че иначе има опасност моята мишчица да не е много щастлива на Коледа  Rolling Eyes

Още веднъж - мерси много на всички отзовали се   bouquet

Ако те устройва едногърба, но с екстри Smile

Цитирай

София

Можеш дапровериш и в Piggy's house и там има голям избор / в Света Троица/
Цитирай

Имаме такава, която обаче купихме в Египет.
И ние имаме египетска Laughing И пее много готино  Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора