Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Телевизия
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 564 отговора

Русе

Ето и новата тема....

№2: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=238887.0

№1: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=236130.0
Цитирай

Пу първа. Laughing
Цитирай

На погрешната планета

Скоро не съм се смяла така, както на изказванията на каскета, и само ще повторя това, което е казано много отдавна- Простотията не ходи по гората.........
Цитирай

София

Копирам си поста и тук Wink:

Щото те боли сакса,затова обикаляш като замаян по цял ден из форумите да четеш темите за "Острова.."
 и да си пишеш,че си професионалист.На твое място като чета какво е всеобщото мнение бих се замислила дали само аз не си въобразявам някакви неща:)
За живота-никой не ти казва как да си го живееш,не се надценявай.Дреме им на майките за сакса ти.Просто те обсъждаме,щото в момента ти си нещо като героя от сапуненият сериал на една домакиня.Някакво реалити шоу два пъти в седмицата.След 2 месеца темата ще замине назад в страниците и ти няма да си дори нарицателно за кофти мъж.

Като използваш изрази като "елементарни хора" никой няма да те харесва. Намери друг начин да покажеш какъв си всъщност, а не да се заяждаш.

Каскета, мини на някаква хормонална терапия, бре.
Имаш остра липса на МЪЖКИ хормони.

Излагаш се, но...продължавай.Аз имам вкус към евтини провинциални забавления понякога. В реалността не мога да контактувам с толкова недодялани екземпляри.
Не се отказвай, списвай във всички форуми.Изумителна атракция си за всяка жена, която има поне капка разум 35

Ти наистина си професионалист.Жалко, че не се плаща вече за придворен шут, иначе вероятно бихме те наели.

Ей, на това му викам "да му сриташ задника"  35 35 35
 Peace
Цитирай

Габрово

Скоро не съм се смяла така, както на изказванията на каскета, и само ще повторя това, което е казано много отдавна- Простотията не ходи по гората.........

Не е лесно да си медийна звезда, ей ooooh! На някой просто славата не им понася Mr. Green
Цитирай

Ох, горкичкият. Кой знае къде си гризе каскета от яд.
Пак да питам, някой знае ли коя е песента от тазиседмичната реклама.
Цитирай

На морето!

Айде и аз да се запиша в новата тема
Цитирай

http://youtube.com/watch?v=1iYXEkRUpFk Не съм гледала рекламата, но разбрах, че за това парче става въпрос. Това ли е?
Цитирай

Айде и аз да се запиша в новата тема
Smile
Цитирай

Варна

Аз не виждам нищо смислено в думите на Андрей, при условие че не можеш да приемеш чуждото мнение за себе си, по добре си замълчи и подмини, не се излагай още с безсмислени бъртвежи!
Цитирай

Аз не виждам нищо смислено в думите на Андрей, при условие че не можеш да приемеш чуждото мнение за себе си, по добре си замълчи и подмини, не се излагай още с безсмислени бъртвежи!
Peace
Цитирай

Тъкмо взе да става интересно....
Цитирай

Жалко, че сакса ще избяга, а темата ще бъде позатрита...
Цитирай

София

Просто някои хора не могат да бъдат мъже.
Тези хора не умеят и да остаряват, без да стават смешни.
Което е хубаво, защото са доста забавни, като панаирджийска атракция са.

Мъж на средна възраст, без пари, с провинциален манталитет и приятелка, за която твърди, че си "изпикава" бебето/изказване, съпроводено със звучна псувня на майка/.....и който си мисли, че е "майстор".....
Ми, как да не паднеш от смях.
Абе, Голф ли караше тоя човек, само за справка Whistling
Цитирай

Виза, мерси Very Happy. Нетът ми се скапа нещо, отваря се много бавно, но мисля че е тя.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 564 отговора