Мнение за алтернативното лечение на Анета Ганчева - Природа ЕООД

  • 34 857
  • 193
  •   1
Отговори
# 30
Здравейте писатели, мисля ,че изчаках достатъчно време . Изкам да прочетете свалената стенограма от изказването на многострадалния баща, който беше записан за документалния филм който правя за този непознат метод на лечение.
Видеозаписът можете да видите в сайта на г-жа Ганчева и на vbox7.com.след понеделник.

Даниел

Запознахме се с Ани преди около година , а поводът за нашето запознанство беше, че на шестмесечна възраст дъщеря ми Виктория почна да не си движи крачетата, преди това беше бурно детенце, нормално се развиваше... След много изследвания откриха образувания на гръбначния стълб в спналния канал,След операция се оказа, че е невробастон. Отстраниха възможния обем ,който може, значи пазеразата на крачетата остана и след операцията ни насочиха към детска онкология за химиотерапия и така , значи направихме седем курса на химиотерапия в детска онкология. Постепенно се следеше състоянието на детето, стой мирно малко,постоянно се следеше състоянието на детето.От химиотерапията тя отслабна много , не се хранеше и т.н. По време на химиотерапията правихме магнитни резонанси на които , за нас като не специалисти , а и за специалистите нямаше кой знае какъв ефект на този етап, при положение , че се бяха появили още две сателитни туморни образувание в облестта на опашката и едно в областта на шията.Значи прекратихме химиотерапията след седмия курс. По време на химиотерапията направихме магнитно резонансно изследване на гръбначния стълб, остави го това там, и се оказа ,че освен основното туморно образувание което беше оперирано са се появили още три в опашката и в областта на шията.Трудно , но взехме това решение със съпругата ми  , че след толкова силна химия не може да продължаваме да тормозиме детето и я спряхме на своя глава с много страх разбира се. И се почна едно обикаляне по всякъкви знахари доктори лечители... и пак лечители и какво ли не . Просто докторите даваха 30%, но какво 30% не можаха да ни обяснят.Така и при всеки един човек , при който отивахме с нетрадиционна медицина , който се занимава , отевахме с една надежда . Но след дълго обикаляне разбрахме, че има и доста недобронамерени хора, които просто се подиграват с нещастието на другите хора.Както и да е след безброй диети и лутане какво да правиме значи ние открихме Ани съвсем случайно. И почнахме лечение при нея.Това , което ми направи впечатление при нея беше, че още при първия разговор тя ми каза ,че важното е да водиме детето при нея .Да я мразиме дори , да не сме съгласни с нея,но да водиме детето.-Не ни залъгваше и не се скриваше зад вярата или зад нещо такова ,защото на други места , о..о.. ,вие нямате вяра затова така се получава и ред такива изказвания. Значи година близо вече ще стане ние сме всеки ден при Ани и следиме лечението на детето.На тримесеца се правят кръвни проби в онкологията и значи след шест месеца при започване лечението при Ани направихме магнитен резонанс, който показва, че сателитните образувания са изчезнали или не се забелязват.А основното ткуморно образувание няма данни за намаляване , нали докторите  не мгат да кажат, че намалява поради растежа на дедето ,но със с9игурност няма увеличение.Което доста така ни и успокои със съпругата ми.Има ли сме разногласия с нея да така е, съмнявали сме се дали това е най-правилното което правим в случая за нашето дете, защото отговорността е много по голяма за друг човек.
Най ярък пример за Ани за това тя какво прави мога да ви дам при това , че при една нелепа ситуция в края на 2007 -28 декември аз и съпругата ми миехме детето и на знай но как я изгорихме , при положение че ръцете са ни във водата, както и да е но доста сериозно изгорихме дупето и дясното краче долу стъпалото.От там веднага отидохме в Пирогов. Над 30% изгаряния имаше детето.Приеха ни веднага в отделението . По това време по празниците доста сложно стана връзката с Ани.Значи при постъпването в Клиниката по изгаряния в Пирогов общото мнение на всички там специалисти беше, че трябва да и се направи пластична операция и да се присади кожа от донор. Значи при нас има един проблем че тя има алергия към не се знае дали ще е към контрастно вещество при изслезванията или към упойката и получи спиране на сърдечна дейност за няколко секунди и доста  така претиснително нещо и предпочитаме да няма  никакви такива интервенции , които не са наложителни ,но общото мнение на всички беше това че няма друг вариянт , едва ли не ще я загубиме, ще се инфектира раната и т.н. При което отидиох съпругата ми  и детето ме без изобщо да обяснявам на никояй нищо. Взех си ги в къщи и дойдохме при Ани в първия възможен момент. Значи в рамките на една седмица цялата рана , където беше изгарянето , почна да завехва. Ние слагахме превантивно медикаменти , но изцяло заслугата е на Ани за нас, защото в същото време дечицата, които бяха в клиниката по изгарянията съпругата ми се запозна естествено там с хора и с майките, което се влошаваше, което продължаваше да има проблеми под погледа на специалистите. Значи ,за мен това е показно, защото човек така е устроен, че трябва да види нещата, да му се случат на него и тогава просто да го възприеме,да го възприеме че това е действителнвост.Въприке нали, всичките изследвания и т.н. друго е човек да го види , значи това е най-яркият пример, който просто по безпорен начин може да се убеди човек. Значи след около шест месеца лечение при Ани ние направихме консултация в детска онкология при порф.Бобев ,с лекуващата ни доктор Христозова. При влизане в кабинета при професора той погледна Вистория и каза "това дете няма вид на болно". Кръвните изследавния всичко е в рамките на нормалнотои перфектно. Няма никакви отклонения за толкова тежко заболяване, храни се добре , всичко е просто  едно нормално дете, Дори е доста по буйна, дето се казва от здравите деца.

Е ,това истината според мен.Както сами се убеждавате г-жа Ганчева два пъти е върнала Виктория от оня свят. Заключението защо е тази офанзива срещу нея оставам на вас.

 И пак, вижте видеозаписът на сайта на г-жа Ганчева и VBOX 7.com след понеделник.

# 31
  Е, на това му се вика нахалство. Ако тоя баща  е дал 3000 лв и детето му в добро състояние, какво да каже оня човек, който писа в 24 часа, че е дал 100000 лв не за лечение, а за подържане  на някакъв статус. Ако някой знае да напише телефона на тази жена , защото явно след тази полемика ще стане много известна и трудно ще се добера до нея. Да ли някой ще върне на човека стоте хиляди лева а?

# 32
А бе знайш кое ми чудно. Защо тази Ганчева не се занимава с по тривиални неща вместо там  с разни раци и спинове. Нема ли за нея там бабички със запек или мъже на които не им става. Хем по лесно, нема проблем от който се мре, нулева отговорност. Ако ми пратите точните и координати ви обещавам да образувам опашка от две преки дълга пред кабинета и.

Ша поканя тогава СНН да снима, не тия паршивци от Нова които в момента въртят най големата пошлотия за опростачване на народа наречена Вип Брадър(какъв Вип, какви пет лева).

Госпожа, дайте си адреса!!!!!!!

# 33
 Здравейте! Искам да ви разкажа следния пресен случай ; На 27 март дъщеря ми, която е на 3.5 г. бе приета в интензивно отделение с диагноза остър ларингит . След предприето лечение със силен антибиотик , урбазон , адреналин и др. ни изписаха за домашно лечение , отново с друг силен антибиотик . На втория ден след изписването , детето започва да вдига висока температура , варираща от 39 - 39.9 градуса . Давахме какво ли не , за да я свалим но температурата не се повлиаваше . Обиколихме много болници и много лекари и никой не можеше да ни даде адекватно обяснение. Тагава се свързахме с Анета Гачева . Още същата вечер  Ани започна лечението на детето , само  10 минути след като започна сеанса температурата вече бе тръгнала на долу , а също така запачна бурно да отхрачва . Спряхме предписаните от лекарите антибиотици и противоалергични сиропи и трябва да ви кажа , че детето се чувства къде къде по - добре , сега продължаваме лечението при Ани и не смятам втори път да допускам грешката да оставя детето си в ръцете на лекарите . Всичко това което съм написала мога да го докажа .
    

# 34
Здравейте!
 Пише една потресена майка. Не мога да си представя с какви очи този "загрижен" татко се появява в национален ефир и изсипва такава помия срещу жена , която е лекувала детето му отписано от медицината. Нещо повече, не само, че е болно от рак и отношението, грижите и всичко около това дете трябва да е с особено внимание. Тези родители са допуснали да причинят и допълнително рисково състояние на детето си- изгаряне....Е ТОВА ВЕЧЕ Е НЕДОПУСТИМО. Като майка се питам що за родители са това? Що за претенции имат те?
 В стенограмата публикувана по-горе въпросния "татко" твърди, че г- жа Ганчева дава два пъти живот на детето му. Питам се отново, не спекулира ли този човечец със състоянието на детето си? Питам се кой е той всъщност? Не разбрах също-един път е доволен от въпросното лечение, втори път е недоволелен и публично си иска парите. Имам още въпроси. Когато този "татко" влезе в магазина и купи мляко за детето си и след като го изпие реши ,че млякото не му е харесало, връщат ли му парите?
 Искам и него да попитам нещичко за въпросните химиотерапии. Те  до колкото разбрах са били "успешни" и са превърнали злокачествения тумор на детето му в доброкачествен, та те колко средства са му коствали и защо не е продължил алтернативното лечение, а се е доверил на "шарлатанка", която го е изнудвала.
 Имам въпрос и към "Господари на ефира", които показват,че са обективни, коректни и безпристрастни. Що за предаване сте като без да имам претенции, че съм професионалист си личеше скълъпената ситуация в полза на едната страна и извадените думи на жената от контекста. За съжаление и вие набирате рейтинг на безпочвени казуси.
Надявам се, че са останали интилигентни хора, които разбират за какво става въпрос и предполагам, че няма да си губят времето и да отделят внимание на тези мерзости.

# 35
Здравейте ,
може да Ви мотивира само сериозна здравословна причина за да пристъпите към нетрадиционна медицина. Мойта причина беше именно такава, диагнозата на детето ми беше инфекциозна мононуклеоза, която в последствие се превърна в левкимия. Представяте ли си ужаса и моята безпомощност , гледайки детето си , което беше едва на 7 години (втори клас). Лекарите бяха безсилни , лежахме цял месец в Пирогов, след това месец и половина в трета градска болница , детето от зле по-зле, а кръвните резултати с ускорени левкоцити - над 25 хил. , нисък хемоглобин и желязо -  2,9 (при положение, че пиехме малтофер). Изписаха ни от трета градска и ни насочиха към хематологията в Исул, и знаех какво следва по нататък. Аз загубвах детето си и това , виждах, че медицината е безсилна и трябваше да потърся друга алтернатива. За тази жена знаех от майка ми , която е подложила на лечение при нея сестра ми , която е била с бронхиална асма и всъщност тя я е спасила от съдбата на асматик. Сестра ми е голямо момиче , омъжена с дете и няма никъкви здравословни проблеми. Та до тази жена стигнах с хиляди уговорки от страна на майка ми. Решението , което взех беше трудно , отговорно, аз не решавах собствената си съдба , а тази на детето си, знаех,че няма какво да загубя от това да опитам. Най -трудно ми беше , че трябваше да спрем всички лекарства на които разчитахме до момента, абсолютно всичко, проблема с парите също не беше малък, живеех от днес за утре , но нищо не беше в състояние да ме спре, направих най- доброто и не съжалявам.  Днес сина ми е на 14 години . От сеансите при Ани , продължили около 1 година и половина  (излекуван беше за около 1 г.) останалото време ние по собствено желание ходехме , защото сина ми настояваше, просто го беше страх да не се повтори всичко. От този период той е много близък с мен , връзката ни стана много силна, той разбра какво всъщност стана.
Ще Ви кажа само, че в самото начало Ани  ми каза , че ако издържа до края ще разбера за какво става дума и аз разбрах. Повечето хора се подлагат на нейният метод , при първите резултати , виждат ,че са лоши и спират. Точно там е грешката.
Значи Ани успя за 4 дни да постигне баланс в стойностите левкоцити - хемоглобин - желязо, което ни измъкна от хематологията, но след това знаете ли още колко контролни изследвания направихме, който не бяха особено добри , даже по-лоши от първите , след това с течение на времето се променяха и ставаха по добри. След 1 година Ани ми каза, че мога да му направя изследвания , без да се притеснявам от резултатите. По време на лечението правех изследвания под натиска на близките ми от страна на мъжа ми , които не подхождаха с особено доверие към това което правех.
Но детето беше убедено, че сеансите при Ани му помагат, аз също устоях на натиска и желания резултат беше постигнат. Между временно бях принудена да напусна работа и изцяло да се грижа за сина си , за да мога да го водя ежедневно при Ани и да му правя храната и соковете, които му бяха жизненонеобходими.
Тогава разбрах, че пари се изкарват , а  живота е един. Човек трябва да направи всичко за да не съжалява някой ден, само това мога да Ви кажа.

Аз съм убедена в способностите на Ани Ганчева и съм сигурна, че пуснатия материала в "господари на ефира"  е някъкъв монтаж. Познавам Анета Ганчева от 15 години и съм сигурна , че нещата не се представят в истинската им светлина. Таткото трябва не да упреква Ани, а трябва да се радва на детето си, защото без нея едва ли е щял да има тази възможност.

Благодаря ти Ани , че успя да спасиш Дени!

# 36
Точно това очаквах! Продължавайте да пишете, нещата ще излязат на яве. Гледайте продължението на темата по НОВА ТВ в ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА , на 09. и 10. 04. 09г. А относно стенограмата и записа на "неблагодарния" баща ще си говорим друг път. И знайте не всичко е черно и бяло!

# 37
Здравейте, аз съм баща и човек, който не вярва на алтернативни методи на лечение и за това ще помоля бащата на това дете ако желае да ми отговори. Защо сте ходили при тази жена цяла година, след като е нямало никакъв ефект? Насила ли ви е карала да останете и насила ли ви е взимала парите? При такива лечения се ходи доброволно. Аз наистина не вярвам на такива методи и никога не съм ходил, но след като търсите  последна надежа , явно, че при медицината всичко е приключило като лечение. Силно съм изненадан, че след една година това дете е още живо.

# 38
Здравей Киро, тебе май въобще не ти пука ни  за детето ни за болните ,които била влошила г-жа Ганчева , просто искаш да унищожиш тази жена , защо? И тебе ли те влошила та толкова зор. Не мисля ,че правиш добра услуга на "Господари на ефира" като непрекъснато я заплашваш с тях, какво ще пуснат. Телевизионният екран не е средство за лична вендета. Едно е сигурно , че ако има неща за които трябват пари , то за други трябват много пари . Май някой си купува ефирно време ,за да плюе .....
Въобще не ме интересува  каква е тази лечителка, но се чудя след катотолкова много телевизии пускат какви ли не гадателки, екстрасенси, баятелки никой не ги пита какви пари взимат и какви са резултатите. Все пак чета , че тази жена е излекувала доста хора дето се вика от десет пет да са оздравели си струва. Наистина не всичко е черно и бяло.

# 39
Вземам отношение по темата за детето Вики
Аз се лекувам при Ани .От м.януари 2008 г. не съм пила едно хапче и се чувствам чудесно.
С Вики се засичахме всеки ден ,водеха я баба й дядо й ,майката и бащата .Вики не можеше да говори ,седеше трудно сама ,Ани я учеше да брои ,учеше азбуката сглобяваше изречения   стана толкова жизнено дете всички й се радвахме като виждахме ,че с всеки изминал ден тя изглеждаше все по-добре и говореше вече разбираемо .Нека бащата се обърне към съвеста си и сложи ръка на сърцето си и да отрече ,че Ани не е причината детето му да е живо и в това добро състояние.Пожелавам на Вики да е здраво дете дано да няма повече рецидиви.Това ,че метода е нестандартен не значи че не е ефективен. Защо да не повярваме в чудеса? Hug

# 40
  • Мнения: 220
Хора,аз се свързах с тази жена края на февруари тази година, съвсем случайно разбрах за нея от вестниците. В крайна сметка тръгнах при нея, но още на 4 ден разбрах, че всъщност няма да мога да издържа финансово - по 20 лева на сеанс, а както повечето тук са разбрали се ходи всеки ден.  Последният ми сеанс беше в петък, в събота не отидох, отидох в понеделник да й кажа като един възпитан и отговорен човек, че не мога да й плащам повече и, че ще си нося кръста, най-вероятно цял живот, но това е положението, не мога да издържа финансово. Тя ми пожела всичко хубаво и ми каза Довиждане.....
оставам на Вас да прецените, какво значи всичко това....

И за да не решите, че й правя антиреклама, само ще кажа, че на 3 ден още се почувствах малко по-добре, може и да съм си въобразила, но е това е факт, след това отново надолу,  така до днес.....

# 41
ЕЙ, ХОРА И ЛЕКАРИТЕ НЕ ВИ ЛЕКУВАТ АМА НЕ ТИЧАТЕ ДА СЕ ОПЛАКВАТЕ В "ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА"

# 42
Здравейте, а аз искам да засегна следната тема: Има ли някой в днешното съвремие да работи без пари. Питам въпросната дама по-горе, ако дойда при нея ще ми свърши ли професионална услуга без пари ако е частна фирама, която  плаща данъци, осигуровки, режийни разноски, а межу временно трябва и да живее.? Когато ползва медицина, фармацефтика, хомеопатия  и всички останали ресори отнасящи се до здравето, без пари ли я обслужват? Аз съм пациентка на г-жа Ганчева и я познавам от дълги години и много добре зная нейната политика оТносно ценообразуването. Винаги е била социална и  е   подхождала с разбиране към пациентите си. Зная , че при нея има доста пациенти, които са безплатни. Но нали  разбирате, че всички не можем да сме безплати. Тази  жена не ни е длъжна. Мисля, че нейната работа е да ни дава здраве и живот, а  не да ни решава социалните проблеми.

# 43
Нека и аз да кажа нещо по въпроса. Явно е, че сме доста хора, които ползват услугите на госпожа Ганчева. Че е шарлатанка разбрахме. Че е алчна и това разбрахме. Но ние забравихме нашия любим  "татко". До колкото имам информаци той лично е ползвал безплатно усулугите на алчната шарлатанка. Госпожо Ганчева не дескрититирайте така мъжкото съсловие във вашия офис.Аз също съм мъж, но няма да се оплаквам, че сте ме влошила. А сега сериозно на темета. Крайно време е да се разбере и ще се радвам да го знае целият Български народ, че при г-жа Ганчева идват само хора без никаква алтернатива извън нея. Тя няма как да ги влоши. Те идват не влошени, а унищожени, а от нея искаме да стане чудо и то става.

# 44
Е неам думи брато. У тая държава нищо хубаво не требва  да става. За това сме на тоя хал. Дайте да доунищожим всичко  добро па ако можем и с природата да се преборим нема да е лошо. А Господари на ефира вече започнаха. Дано да успеят та по бързо да се затрием. Такова племе  като нас нема  право на живот. А за  готиния  татко неам думи. По проз е и от мене.

Общи условия

Активация на акаунт